PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در ویندوز

niusha_z
16-07-2009, 11:55
سلام!
خب بذارین از اول بگم. حدود یک ماه پیش من از ویندوز ویستا استفاده میکردم و همه چیز خوب بود تا این که یک روز بدون هیچ مقدمه ای صدای کامپیوتر قطع شد! و دیگه هم وصل نشد. درایورها همه سالم بودند و همچنین اسپیکر و سیم و ... کلن همه چیز رو چک کردم و مشکلی ندیدم. بعد از اینکه نشد هیچ کاری بکنم که صدا برگرده تصمیم گرفتم ویندوز ایکس پی نصب کنم که اونم نصب نمی شد و ... و خلاصه اینکه آخر سر دادم بیرون ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 برام نصب کردند و الان هم دقیقا همین مشکل قبل رو داره. درایورها نصبه و فایل آدیو هم میذارم تو ویندوزمدیا پلیر نشون میده که داره پلی میکنه ولی هیچ صدایی از کامپیوتر در نمیاد.
با هدفون هم چک کردم و باز هم خبری از صدا نیست! دیگه موندم چی کار کنم.. :37:

Masоud
16-07-2009, 11:58
سلام

احتمالا مشکل سخت افزاری از کارت صدا باشه چون صدا در هردو ویندوز قطعه و با تعویض مشکل درست نشده و درایورها هم سالمن.

یکبار کارت صدا رو عوض کنید مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید :40:

niusha_z
16-07-2009, 12:14
سلام

احتمالا مشکل سخت افزاری از کارت صدا باشه چون صدا در هردو ویندوز قطعه و با تعویض مشکل درست نشده و درایورها هم سالمن.

یکبار کارت صدا رو عوض کنید مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید :40:

راستش اول میخواستم این کار رو بکنم. ولی نکته اینجا بود که قبل از نصب ویندوز ایکس پی، ویندوز ملنیوم نصب کردم و صدا اونجا کار میکرد. حالا آخرین راه حل انگار همین تعویض کارت صداست. مرسی به خاطر جوابتون :11: