PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فولدرم تبدیل به یه فایل شده!!

neighber
16-07-2009, 11:13
سلام

windows رو که عوض کردم یه سزی از فولدرام تبدیل شده به فایل و با explorer.exe هم نمی تونم بازش کنم

کاریش میتونم بکنم؟

picher_s
16-07-2009, 11:57
سلام

همه آنتی ها اینو از بین می برن.

Nod و یا آویرا رو بنصب .

موفق باشید.

neighber
16-07-2009, 15:12
الان کسپر 9 update شده روشه نتونسته پیداش کنه.

من ویروس گرفته بودم بعدش ویندوز رو عوض کردم که بعد از نصب این اتفاق افتاد.

دستی نمیشه کاری کرد؟

ALt3rnA
16-07-2009, 17:23
خوب اولا توصیم این هست که با هر بار نصب ویندوز قبلش با پاراگون یا نرم اففزار های مشابه یک بار کاملا هرد رو فرمت کنید که ازین مشکلات پیش نیاد و عمر هارد هم بالا بره .
دوما توصیه میکنم یه بار سیستم رو بطور آنلاین چک کنید .

این نرم افزار رو هم حتما امتحان کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ویروس رو من حتی با نسخه های آپ نشده هم دیتکت و از بین بردم . مشکلتون رو نمیدونم چیه.
موفق باشید

Open-Source
16-07-2009, 17:30
این فایل ها بی خطر هستند برا همین کاسپیر گیر نمیده.

خودت دستی پاکشون کن.

neighber
16-07-2009, 23:42
Previx رو ریختم کل کامپیوتر رو اسکن کرد چنتا ویروس رو هم detect کرد و پاکشون کرد

ولی فولدرام برنگشته

راه دستی برگشت فولدرا رو بگین اونم انجام بدم ممنون میشم

Muradin
16-07-2009, 23:48
بابا کسپر اسکای این ویروسو میکشه اینی که این بابا میگه ویروس نیو فولدر نیست میگه

فولدر هایی که قبلا توش چیز میز بوده تبدیل به فایل شده

Muradin
16-07-2009, 23:50
اگه ویروس نیو فولدر باشه با این برنامه و در 3 مرحله میتوانید این ویروسو پاک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Muradin
16-07-2009, 23:51
چی شد ویروس بود؟

neighber
17-07-2009, 01:13
بله Muradin منظورم همین تبدیل شدن به file نه new folder

با کسپر فول اسکن هم کردم هیچی پیدا نکرد

کاری میتونم بکنم؟

مرسی از اینکه جواب می دین

Muradin
17-07-2009, 14:23
این فولدر شورت کات بوده؟

saeed774
17-07-2009, 15:56
Previx رو ریختم کل کامپیوتر رو اسکن کرد چنتا ویروس رو هم detect کرد و پاکشون کرد

ولی فولدرام برنگشته

به احتمال زیاد فایل های اصلی شما بصورت مخفی و سیستمی در اومدن . شما از فولدر آپشن گزینه نشان دادن فایل های مخفی رو فعال کن و در زیر اونم تیک مربوط به Hide Protected... رو بردار و سوال پرسیده شده رو ok کن .
چون ویندوز عوض کردین ویروس مربوطه هم پاک شده و PrevX هم اتوران های ویروس رو صد در صد پاک کرده . ولی چون این ویروس همنام با پوشه های شما فایل اجرایی ویروسی میسازه به دلیل پاک شدن ویروس اصلی ، این فایلا بی اثر شدن به همین خاطر آنتی ویروس ها نمیتونن تشخیصش بدن .
اگر فایلاتون مخفی شده باشن شما ابتدا این فایل های بی اثر رو بصورت دستی پاکشون کن بعد روی فایلای اصلیت راست کلیک کن و تیک دو گزینه Read Only و Hidden رو بردار و Ok کن .

neighber
17-07-2009, 19:30
saeed کاری که گفتین کردم

فولدرام تو hidden و فایل های سیستمی نبود ولی یه فولدر هست توشون به اسم FOUND.000 که 9gig حجمشه و هم حجم فولدرایی که این بلا سرشون اومده و توش پره فایل dll به این اسم:

FILE0000.CHK تا FILE5492.CHK یعنی 5493 تا dll

Muradin فولدرا به صورت shortcut نبود

ALt3rnA
17-07-2009, 19:46

ولی فولدرام برنگشته

خوب خیلی خوبه
اسم ویروس هایی رو که دیتکت کرد رو بگید
توی لوگش باید باشه

neighber
17-07-2009, 19:50
الان dll هارو با kasper اسکن کردم دیدم فایلامو داره نشون میده (اونایی که پسورد دارن،کسپر موقع اسکن اینارو میگه دیگه اگه درست بگم)

path فایلا مثلا به صورت زیره:

G:\FOUND.000\FILE0009.CHK/Image_0007.jpg

ولی وقتی تو AddressBar میزنم هیچی نمیاد

راستی فرمتشون dll نیست CHK هستش،iconشون شبیه dll

و توی file typeشون میزنه Recovered File Fragments

neighber
17-07-2009, 19:59
خوب خیلی خوبه
اسم ویروس هایی رو که دیتکت کرد رو بگید
توی لوگش باید باشه

logesh یه notepad بود توش اسم ویروسارو نزده ولی زده High Risk Worm که فایلای کرک و ultrasurf freegate و اینارو پاک کرده

هیچکدومشون نه تو drive c بودن نه این درایوی که فولدرام فایل شدن

neighber
17-07-2009, 20:23
مرسی از همتون مشکلم حل شد

با mediaplayer classic تونستم فایلای CHK رو باز کنم

تو نت search کردم یه برنامه پیدا کردم که تونست همشونو Rename کنه و درست شد

site منبع و برنامرو میزارم براتون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
17-07-2009, 23:13
زماني كه در Cluster درايو مشكلي پيش بياد و اطلاعات قابل خواندن نباشن . اگر عمل Check Disk يا به اختصار chkdsk انجام بشه ويندوز فايل هاي آسيب ديده رو تحت فايل هاي found000.chk , found001.chk,.... نامگذاري ميكنه تا بعدا با برنامه هاي Recovery قابل باز گشت باشن . و براي اينكه محتواي اين فايلا رو بشه ديد بايد از برنامه هاي Text Editor مانند Nodpad استفاده كرد . پسوند CHK هم مخفف chkdsk به معناي check Disk هست .

برنامه اي هم كه شما معرفي كردين بايد بهتر از برنامه هاي ريكاوري باشه كه با تغييرنام تونسته فايل هاي آسيب ديده رو برگردونه .

pedramh
20-07-2009, 18:49
سلام مشکل احتمالا ویروس kazme__gheiz.exe هست که می تونید از تو فروم راهه پاک کردنشو پیدا کنید
شاید هم ویروس newfolder باشه

r0ck
27-07-2009, 20:41
سلام

زماني كه در Cluster درايو مشكلي پيش بياد و اطلاعات قابل خواندن نباشن . اگر عمل Check Disk يا به اختصار chkdsk انجام بشه ويندوز فايل هاي آسيب ديده رو تحت فايل هاي found000.chk , found001.chk,.... نامگذاري ميكنه تا بعدا با برنامه هاي Recovery قابل باز گشت باشن . و براي اينكه محتواي اين فايلا رو بشه ديد بايد از برنامه هاي Text Editor مانند Nodpad استفاده كرد . پسوند CHK هم مخفف chkdsk به معناي check Disk هست .

برنامه اي هم كه شما معرفي كردين بايد بهتر از برنامه هاي ريكاوري باشه كه با تغييرنام تونسته فايل هاي آسيب ديده رو برگردونه .
میشه یه برنامه معرفی کنید(البته با کرک) که در ویستا هم ساپورت بشه.من 7 گیگ میخوام از فایل های Chk رو بر گردونم.مرسی

r0ck
15-08-2009, 01:25
سلام

میشه یه برنامه معرفی کنید(البته با کرک) که در ویستا هم ساپورت بشه.من 7 گیگ میخوام از فایل های Chk رو بر گردونم.مرسی
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: