PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تابی که سیمکارت میخوره!

m.kardani
15-07-2009, 17:21
سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال لپ تابی می گردم که سیمکارت بخوره و سیمکارتهای درون ایران رو برای استفاده از GPRS ساپورت کنه...
ممنون میشم کمک کنید.

Pami
15-07-2009, 17:56
معمولا اينها براي شبكه GPRS طراحي نشدن و بيشتر براي استفاده از 3G هستند كه تو ايران متاسفانه هنوز راه اندازي نشده
اگر هم براي GPRS باشه اصلا ارزش استفاده با اين تعرفه هاي گرون ايرانسل و همراه اول رو نداره
اون هم با اين كيفيت آنتن دهي عملا غير قابل استفاده هست

4ve30n4
15-07-2009, 21:35
سلامم.. یکی از بچه های همین فوروم انجمن قلن روو ی یه مدل سونی تست کرده بودش.ولی برنامه ی خود سونی را نصب نکرده بود تا تونسته بودش که راه بندازدش.یه برنامه ی دیگه از اینترنت گرفته بود تا سیمکارت جواب بده.. یه جستجویی بزن پیدا میکنی

mh.attari
16-07-2009, 15:49
سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال لپ تابی می گردم که سیمکارت بخوره و سیمکارتهای درون ایران رو برای استفاده از GPRS ساپورت کنه...
ممنون میشم کمک کنید.
تا اونجایی که من می دونم این امکان تو ایران نیست
و مدل دل هم با بعضی از اوپراتور ها که تحت قرار داد دارتشون کار می کنه (مثل جریانه ایفون)
البته ایرانسل یه زمانی می خواست یه کارایی بکنه که بعد تعطیلش کرد

soooot
16-07-2009, 19:19
پیشنهاد میکنم خودت رو محدود نکنی و هر لپ تاپی که دلت میخواد بخری
بعد بری یه دونه از این دستگاه هایی که سیم کارت رو از طریق یو اس بی به کامپیوتر و لپتاپ و... میخورنه بخری
این دستگاه ها اندازه فلش مموری هست ( پارسال توی الکامپ فکر کنم حدود 50 هزار تومن میفروختنش )

mh.attari
16-07-2009, 20:09
پیشنهاد میکنم خودت رو محدود نکنی و هر لپ تاپی که دلت میخواد بخری
بعد بری یه دونه از این دستگاه هایی که سیم کارت رو از طریق یو اس بی به کامپیوتر و لپتاپ و... میخورنه بخری
این دستگاه ها اندازه فلش مموری هست ( پارسال توی الکامپ فکر کنم حدود 50 هزار تومن میفروختنش )
راس می گه این جور چیزا تا زمانی که موبایل هست یعنی کشک

mehtism
16-07-2009, 20:32
می تونی یه HTC Shift بخری اگه پیدا کنی!!
اینجا رو یه نگاه بنداز

Pami
16-07-2009, 23:51

بله اينها GSM/GPRS Modem هست كه كيفيت آنها بستگي داره
قيمت هاي متفاوتي هم دارند

mh.attari
16-07-2009, 23:53
بله اينها GSM/GPRS Modem هست كه كيفيت آنها بستگي داره
قيمت هاي متفاوتي هم دارند
یعنی اینقدر داشتنش واجبه؟