PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترین نرم افزار برای recovery (بازگردانی)انواع فرمت های video پاک شده

Milad_Sky
15-07-2009, 11:58
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوب p30world ایم

لطفا اگر ممکنه بهترین نرم افزار برای recovery انواع فرمت های video رو معرفی کنید و در صورت امکان لینک دانلود قرار دهید.
با تشکر

gonbad city
15-07-2009, 16:11
از نرم افزار Get data back for fat& ntfs استفاده کنید

Ship Storm
15-07-2009, 16:21
نرم افزارهای مختلفی تو این زمینه معرفی شدند که من چند تا از بهترین ها و نام میبرم ولینکاشون رو قرار میدم براتون

R-Tools R-Studio | بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزاری که دوستمون تو پست بالا هم معرفی کردندنرم افزار معروفی هستش

gonbad city
16-07-2009, 11:33
Getdata back عالیترینه من خودم تا 99 درصد اطلاعاتم باهاش ریکاور شده
اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریال

name: chris reber

licence key: CRRJCSBWJBDRBD

Don Sylar
19-07-2009, 18:56
بهترین نرم افزار ریکاوری RECOVER MY FILES هست.سرعت بالا ، قابلیت بالا ، ...

پسورد هم نام سایت آخر آدرس رو بزن

gonbad city
21-07-2009, 00:01
بهترین نرم افزار ریکاوری RECOVER MY FILES هست.سرعت بالا ، قابلیت بالا ، ...

پسورد هم نام سایت آخر آدرس رو بزن

دوست عزیز من قبلا با recovery my files کار می کردم ولی به علت مشکلات آن دیگر با آن کار نمی کنم
1 ناتوانی در بازیابی هاردی که مجدد پارتیشن بندی شدی یا فرمت با سرعت کم شده
2 بازیابی ناقص اطلاعات به طوری که آهنگ یا فیلمی را هم که بازیابی کرده گلچینی است از چند تا آهنگ یا فیلم دیگر منظورم اینه که سکتورا را رو با هم قاطی می کنه و سکتورهای محتوی یک فایل رو نمی تونه کامل بازیابی کنه
موفق باشی 

mohsen_gh1991
29-08-2009, 14:57
سلام
من با نرم افزار recover my file اطلاعاتم رو بازیابی میکردم اما دیگه نمیشه . یعنی فقط اطلاعاتی که الان روی سیستمم هست رو میاره.با نرم افزار get back data هم ازمایش کردم نشد.این مشکل از سیستم هستش یا از نرم افزار؟