PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کار گرافیکی

mohsensoft
14-07-2009, 22:39
با سلام
میخواستم ببینم اگه کسی توی فتوشاپ حرفه ای باشه میتونه اینترنتی کار کنه و از این طریق درآمد داشته باشه؟
اصلا اینجور چیزی رو کسی دیده یا خودش کار میکنه؟
ممنون

MoJtaBa.R
14-07-2009, 23:16
اينقدرها اينجا پيشرفته نيست : البته بيشتر از پيشرفتگي حس اعتماد نيستش ، اگه هم باشه سرعتهاي نت پايينه و هزارتا اما اگر ديگه

mohsensoft
14-07-2009, 23:37
اينقدرها اينجا پيشرفته نيست : البته بيشتر از پيشرفتگي حس اعتماد نيستش ، اگه هم باشه سرعتهاي نت پايينه و هزارتا اما اگر ديگه
ممنون
یعنی به هیچ طریقی امکان این کار نیست؟

hoka2006
15-07-2009, 09:44
یه سری سایتهای خارجی هستند که می تونید طرحهاتون را در معرض عموم میزارید و به فروش برسونید .

که البته طرحها باید شرایط خاصی داشته باشند .

Maysam-BFU
15-07-2009, 10:23
فکر میکنم اگر کنار فتوشاپ Webdesign هم باشید ،‌ بتونید درامد داشته باشید.

چون در زمینه تجربه داشتم و درامد هم کسب کردم...

موفق باشید

s_r_asadiyan
15-07-2009, 14:12
سلام دوست من
فقط چهره به چهره می تونید شما باید قابلیت هاتون رو به مشتریا ی متفاوتی نشون بدید اول سعی کنید کیفیت کارتون رو به همه نشون بدید ولو اینکه برای انجام اون کار ها حتی یک ریال هم به شما ندن بعدش خودشون می یان دنبالتون
اما یک مسئله مهم درقضییه فتوشاپ هست واون کارکردن برای دلتونه:40::40::40: اگه اینجوری بود حتما موفق می شید اما اگه برای کسب درآمد وارد بشید فکر نکنم طاقت بیارید و به جایی برسید
پس بحث مالیش رو فعلا بی خیال باشید و این کار رو به عنوان شغل اصلا انتخاب نکنید

huti_421
15-07-2009, 17:20
خوب دوست عزیز نمونه ی بارزش سایت چند تا از دوستان هست که باهاشون اشناییی دارم ، مثل رامین رحیمی و امثالهم

یا سایت خودم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی یکی از دوستان حرف خوبی زد ، عدم اعتماد و ترس از خرید دیجیتالی باعث میشه که این طیف فعالیت ها به صورت چشم گیری تو کشور ما کم باشه

و الا هر کسی میدونه که سفارش انلاین بهترین ، راحتترین و سریعترین روش هست

mohsensoft
15-07-2009, 20:30
خوب دوست عزیز نمونه ی بارزش سایت چند تا از دوستان هست که باهاشون اشناییی دارم ، مثل رامین رحیمی و امثالهم

یا سایت خودم :

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی یکی از دوستان حرف خوبی زد ، عدم اعتماد و ترس از خرید دیجیتالی باعث میشه که این طیف فعالیت ها به صورت چشم گیری تو کشور ما کم باشه

و الا هر کسی میدونه که سفارش انلاین بهترین ، راحتترین و سریعترین روش هست
مرسی آقا هومن(اگه درست گفته باشم)
من واقعا از کارای شما لذت میبرم و از شما به عنوان یکی از الگوهام استفاده میکنم(بی اغراق میگم)
حالا شما خودتون که اینترنتی کار میکنید از کارتون راضی هستید؟
فقط طراحی تبلیغاتی انجام میدید یا در زمینه ی طراحی سایت هم فعالید؟

huti_421
16-07-2009, 14:28
مرسی آقا هومن(اگه درست گفته باشم)
من واقعا از کارای شما لذت میبرم و از شما به عنوان یکی از الگوهام استفاده میکنم(بی اغراق میگم)
حالا شما خودتون که اینترنتی کار میکنید از کارتون راضی هستید؟
فقط طراحی تبلیغاتی انجام میدید یا در زمینه ی طراحی سایت هم فعالید؟

لطف دارید ، بله هومن هستم :)

نه خوب ، اصلا قابل قیاس با سفارش گرفتن به صورت فیزیکی نیست
من اونچنان ، تو طراحی وب مهارت ندارم ، فقط استاتیک بلدم و برنامه نویسی Server مث php یا asp.net بلد نیستم

mohsensoft
16-07-2009, 14:44
لطف دارید ، بله هومن هستم

نه خوب ، اصلا قابل قیاس با سفارش گرفتن به صورت فیزیکی نیست
من اونچنان ، تو طراحی وب مهارت ندارم ، فقط استاتیک بلدم و برنامه نویسی Server مث php یا asp.net بلد نیستم
با تشکر
حالا شما خودتون سفارش فیزیکی هم میگیرید؟ :دی
منظورم اینه که امکانش فراهم شده که با این هنر و تجربه ای که دارید مثلا توی یه شرکت مشغول به کار بشید؟

huti_421
16-07-2009, 22:07
بله ، البته نه در حالی که به شغل شریف پشت کنکوری اشتغال دارم

بیشتر از آشناها و توزیع کارت ویزیتم هست که میان سفارشاشون رو بهم میدن ، من در حال حاضر استخدام جائی نیستم :دی