PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره کانفیگ لپتاپ Gateway

kalantarahura
14-07-2009, 22:04
Cpu core 2Duo (P9800) 2.93 MHz 6Mb Cache
Graphic Geforce 9800 Gts DDR 3 ( 1024 MB Dedicated .2800 MB Share )
Ram : 4 Gig DDR 3 (FSB 1066)
H.D.D 640 7200RPM 16 MB Buffer
LCD 17 High Color
DVD Writer +Blueray .(Lable Flash Technology )
Webcam +BlueToth+E Sata+ HDMI+i Link
Battery 9cell
Vista Home Premium 64 Bit
Full Keyboard
17 اینچه و 4 کیلو وزنشه

دوستان من در نت و همچنین در سایت رسمی Gateway هر چی سرچ کردم سیستمی با این مشخصات نبود.کسی نمیدونه ایا این کانفیگ وجود داره یا نه؟همچنین اگه کسی اطلاع داشت لینکشو بهم بده ممنون میشم.

((به دلیل اینکه جوابی در صفحه مشاوره برای خرید انواع نوت بوک و اطلاع رسانی قیمت ها (صفحه اول را حتما بخوانید) نگرفتم مجبور شدم این تاپیک رو بزنم تا دوستان سریعتر نظر بدن.چون قصد خرید دارم.با تشکر از همه))

scorpion818
15-07-2009, 12:23
دوستان من در نت و همچنین در سایت رسمی Gateway هر چی سرچ کردم سیستمی با این مشخصات نبود.کسی نمیدونه ایا این کانفیگ وجود داره یا نه؟همچنین اگه کسی اطلاع داشت لینکشو بهم بده ممنون میشم.

((به دلیل اینکه جوابی در صفحه مشاوره برای خرید انواع نوت بوک و اطلاع رسانی قیمت ها (صفحه اول را حتما بخوانید) نگرفتم مجبور شدم این تاپیک رو بزنم تا دوستان سریعتر نظر بدن.چون قصد خرید دارم.با تشکر از همه))

حداقل اسم مدلش رو بنویس

4ve30n4
15-07-2009, 14:39
سلامم..

کلانتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلن که تووی اون تاپیکه مشاوره راهنمایی لینک دادمت.. اسم شرکتش و شماره تماسش هم توی یه دو تا پست بالا پایینتر بودش ولی همین حالا فهمیدم مثل اینکه مدیر فروم پاکشون کرده:13:..نکنین بابا اینکارا را نتیجه ی کلی تفحصاتومن بودش..
با یارو نمایندگی فروشش آدم باسوادیه اوون زمان کلی صحبت تلفنی کردم مخش را بکار گرفته بودم.. فهمیدم مثلکه CPU را هم خودش آپگرید میکنه بعد کلی پیچوندمش و اینا گفت تو که همکاری واینا بیا و تخفیف حسابی واست میدم:27:منتها چون Gateway خوش قیافه نیستش بیخیالش شدم بیا تووی پیغام خصوصی اگه مشخصاتش را بگردم و یافتم واست تلفن نمایندگی فروشش را میگم:46:

4ve30n4
15-07-2009, 14:54
چقدر گشتم تا پیداش کردم.. اگه بازم پاکش نکنن.. >>
------------------------------------------------------بیا پیغام خصوصی.. یا خودت همون را گوگل کن زود پیداش میکنی.. اینم مخصات فروشش>>

قویترین نوت بوک گیم
Gateway Fx Series .
قویترین نوت بوک گیم امریکایی با قیمت مناسب
مشخصات فنی
LCD 17 High Color
Battery 9cell
Full Keyboard
این نوت بوک دارای سیستم خونک کننده مجزا از Cpu برای گرافیک می باشد که برای استفاده زمان زیاد از دستگاه مناسب است . (تمامی نوت بوک های دیگر از سیستم خنک کننده مشترک استفاده می کنند . )
این لپتاپ دارای گارانتی یک ساله شرکت میرداماد می باشد.)

kalantarahura
15-07-2009, 19:09
حداقل اسم مدلش رو بنویس

دوست عزیز منم مدلشو میخوام.توی اون تاپیکی که نقل قول کردم فقط مشخصات بود.توی نت اصلا همچین کانفیگی نبود.

kalantarahura
15-07-2009, 19:16
هر کار کردم نتونستم این پست تکراری رو پاک کنم.بابت این اسپم عذر میخوام

kalantarahura
15-07-2009, 19:25
جدیدترین سری گیم gateway که د اومده این مدله:
Gateway® P-7809u
2.53GHz, 1066MHz FSB, 3MB L2 Cache
4096MB 1066MHz DDR3
500GB 5400RPM
Chassis with NVIDIA® GeForce® 9800M GTS Graphics with 1GB of GDDR3 Discrete Video Memory and Intel® PM45 Chipset
4.11 kg
17" High-Definition Widescreen WXGA+ Display (1440 x 900)
که در سایت رسمی خودش به قیمت $1,249.99 عرضه شده

kalantarahura
15-07-2009, 19:44
سلامم..
کلانتر .. قبلن که تووی اون تاپیکه مشاوره راهنمایی لینک دادمت.. اسم شرکتش و شماره تماسش هم توی یه دو تا پست بالا پایینتر بودش ولی همین حالا فهمیدم مثل اینکه مدیر فروم پاکشون کرده..نکنین بابا اینکارا را نتیجه ی کلی تفحصاتومن بودش..
با یارو نمایندگی فروشش آدم باسوادیه اوون زمان کلی صحبت تلفنی کردم مخش را بکار گرفته بودم.. فهمیدم مثلکه CPU را هم خودش آپگرید میکنه بعد کلی پیچوندمش و اینا گفت تو که همکاری واینا بیا و تخفیف حسابی واست میدممنتها چون Gateway خوش قیافه نیستش بیخیالش شدم بیا تووی پیغام خصوصی اگه مشخصاتش را بگردم و یافتم واست تلفن نمایندگی فروشش را میگم

چقدر گشتم تا پیداش کردم.. اگه بازم پاکش نکنن.. >>
بلوار سازمان اب . مجتمع تابان. طبقه +1 نوت بوک میرداماد.تلفنش را نمیذارم که پستم را پاک نکنن. بیا پیغام خصوصی.. یا خودت همون را گوگل کن زود پیداش میکنی.. اینم مخصات فروشش>>

قویترین نوت بوک گیم
Gateway Fx Series .
قویترین نوت بوک گیم امریکایی با قیمت مناسب
مشخصات فنی
LCD 17 High Color
Battery 9cell
Full Keyboard
این نوت بوک دارای سیستم خونک کننده مجزا از Cpu برای گرافیک می باشد که برای استفاده زمان زیاد از دستگاه مناسب است . (تمامی نوت بوک های دیگر از سیستم خنک کننده مشترک استفاده می کنند . )
این لپتاپ دارای گارانتی یک ساله شرکت میرداماد می باشد.)

سلام دوست عزیز.اره لینک رو دیدم ولی مشکل اینجاست که به نظر میرسه به قول خودت این کانفیگ ارتقا داده شده است و مربوط به شرکت Gateway نمیباشد.اگر ارتقا داده باشه مشکل سخت افزاری نداره؟ایا بازم گارانتیش معتبره؟بهتر نیست کانفیگ اصلی بگیرم؟وقت نکردم برم حضوری بپرسم.ممنون که زحمت کشیدی و اطلاعات دادی

chat
15-07-2009, 21:15
حاجی این بوتوث نداره
تازه بلوری هم نداره
و سری p است فکرکنم نه fx
راست میگی بنده خدا خیلی باسواد است واقعا کارش درسته.من رفتم جاش حدود یک ساعت فک زدیم باهاش. ولی فکر کنم رو دسش مونده چون وزنش زیاده وگرنه واقعا نوتبوک معرکه ای است.

4ve30n4
15-07-2009, 21:30
سلامم.. بنظر من فرقی نداره.. حتی اگه خود نمایندگی اینکار را کرده باشه((شک دارم)) هر چی باشه از منتاژهای چینی بهتره.. این گارانتی خوبی هم میده.یه گیمر مجبوره بره سراغ این کانفیگ.. با یه سونی یا hp نمیشه گیم حرفه ای بازی کرد..

kalantarahura
15-07-2009, 23:24
حاجی این بوتوث نداره
تازه بلوری هم نداره
و سری p است فکرکنم نه fx
راست میگی بنده خدا خیلی باسواد است واقعا کارش درسته.من رفتم جاش حدود یک ساعت فک زدیم باهاش. ولی فکر کنم رو دسش مونده چون وزنش زیاده وگرنه واقعا نوتبوک معرکه ای است.

دوست عزیز توی کانفیگی که اینجا اومده بلوتوث و بلوری داره،یعنی میگی اشتباه زده؟شاید بلوتوث هم واسش گذاشته؟
مثل اینکه حتما باید برم از نزدیک ببینمش

kalantarahura
15-07-2009, 23:27
سلامم.. بنظر من فرقی نداره.. حتی اگه خود نمایندگی اینکار را کرده باشه((شک دارم)) هر چی باشه از منتاژهای چینی بهتره.. این گارانتی خوبی هم میده.یه گیمر مجبوره بره سراغ این کانفیگ.. با یه سونی یا hp نمیشه گیم حرفه ای بازی کرد..

واسه گیم عالیه.من که دیگه اصلا به ایسوس فکر نمیکنم.با اینکه مجبورم با همیشه حملش کنم ولی می ارزه.خدا کنه تموم نکنه تا بتونم بخرمش

navidw810i
16-07-2009, 08:36
agha manam kharidam ! fekkonam nesbate gheymatesh configesh fogholadast !!!
faghat inke blueray nadare , bluetooth ro nemidunam !!! inja dokmash has vali nemidunam chetori bayad kar kone !!!rame 4 gig va gerafice 9800 e male khode gateway e vali cpush ro nemidunam vali fekonam uman male gateway bashe

vroom
16-07-2009, 10:59
faghat inke blueray nadare , bluetooth ro nemidunam !!! inja dokmash has vali nemidunam chetori bayad kar kone !!!rame 4 gig va gerafice 9800 e male khode gateway e vali cpush ro nemidunam vali fekonam uman male gateway bashe

سلام
مبارک باشه:8:
چقدر خریدین؟
برامون ازش یکمی اطلاعات بذارین و اگه امکانش هست چندتا عکس که خودتون گرفتید

پ.ن:طبق قوانین فروم باید فارسی بنویسید:46:

h_starboy
16-07-2009, 11:10
آره حتما یه سری اطلاعات دقیقتر بزار تا ببینیم چیجوریه .

4ve30n4
16-07-2009, 12:11
سلامم.. من با آی دی قبلیم>> avecina.ir که کاربر فعال سخت افزار بودش کلی اطلاعات و عکسهای قشنگی هم گذاشته بودم.. این دو تا فن داره یکی مال CPU و یکی مال GPU و نمایندگی هم وقتی باهش تماس بگیری همووون اولش خیلی از اینش تعریف میکنه و .. پستهای من را با آیدی قبلیم جستجو کنی پیداشون میکنی.. هر چند یه چن تاش را مدیر پاکشون کرده

kalantarahura
16-07-2009, 13:47

مبارک باشه.لطف کن اگه بلوتوسش کار کرد حتما خبر بده.نقد خریدی؟کیف و موس هم داشت؟دی وی دی سیستم عامل چطور؟ممنون میشم یکم اطلاعات بدی

chat
16-07-2009, 14:27
عذر میخوام
اولا هیچ کدوم از سری p بلوتوث نداره خودتون برین تو سایتش نیگا کنین.
دوم اینکه اگه این نوید آقا نوید مشهدی خودمون باشه که شماره مبایلش آخرش 1354 باشه فکر کنم داره بلوف میزنه چون اون 1155 hp خریده اونم سه چهار ماه پیش. البته جسارت نشه من گفتم رفیقم رو میگم. نوید :18::10:

kalantarahura
16-07-2009, 17:58
عذر میخوام
اولا هیچ کدوم از سری p بلوتوث نداره خودتون برین تو سایتش نیگا کنین.
دوم اینکه اگه این نوید آقا نوید مشهدی خودمون باشه که شماره مبایلش آخرش 1354 باشه فکر کنم داره بلوف میزنه چون اون 1155 hp خریده اونم سه چهار ماه پیش. البته جسارت نشه من گفتم رفیقم رو میگم. نوید :18::10:

دوست عزیز منم میدونم که سری P بلوتوس نداره ولی از قرار معلوم فروشنده حسابی ارتقاش داده.

navidw810i
16-07-2009, 23:55
bebakhshid ! nemitunam farsi type konam ! age in narm afzari ke ingilisi type konim farsi begirim moaarefi konin mamnun misham !
shekle zaherish ke kheili khub nis vali soratesh fogholadas
gerafikesham alie ! reselotion safasham kheili alie ! un navidi ke shoma migin nissam ! :D
bluetoothesham valla nemidunam ! inja ru key board ba (Fn) mishe bluetooth ro roshan kard ! vali tooye control panel chizi bara bluetooth peida nemikonam !!!!!!
kif va mouse nadare va cd windows ham na!! faghat yaru ye recovery geref baraam !!! !!!
manam 2130000 kharidamesh

navidw810i
16-07-2009, 23:57
agha lotfan in narm afzari ke vaghti R type konim re mide birun ro moarefi konin

vroom
17-07-2009, 00:08
bebakhshid ! nemitunam farsi type konam ! age in narm afzari ke ingilisi type konim farsi begirim moaarefi konin mamnun misham !
shekle zaherish ke kheili khub nis vali soratesh fogholadas
gerafikesham alie ! reselotion safasham kheili alie ! un navidi ke shoma migin nissam ! :D
bluetoothesham valla nemidunam ! inja ru key board ba (Fn) mishe bluetooth ro roshan kard ! vali tooye control panel chizi bara bluetooth peida nemikonam !!!!!!
kif va mouse nadare va cd windows ham na!! faghat yaru ye recovery geref baraam !!! !!!
manam 2130000 kharidamesh

سلام
عکس لطفا بذار ببینیم چجوریاس؟

navidw810i
17-07-2009, 00:15
in aghaii ke goftan serie P e vali FX nis age be site gateway.com sare bezanan neveshte
"Stamped with the logo of our powerful FX desktop line, the P-Series FX Edition comes standard with tons of RAM, massive hard drives and powerful discrete graphics. These fire-breathers are designed to crush conventional notebook benchmarks.
"
P-Series FX Edition

axash ham mitunin

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
bebinin !

navidw810i
17-07-2009, 00:22
chetor bayad befahmam bluetooth dare ya na ?! too factoresh neveshte BT
vali blueray nadare

vroom
17-07-2009, 00:37
in aghaii ke goftan serie P e vali FX nis age be site gateway.com sare bezanan neveshte
"Stamped with the logo of our powerful FX desktop line, the P-Series FX Edition comes standard with tons of RAM, massive hard drives and powerful discrete graphics. These fire-breathers are designed to crush conventional notebook benchmarks.
"
P-Series FX Edition

axash ham mitunin

bebinin !

سلام
عکس های خود سایت را دیدم
گفتم اگه براتون امکان داشته باشه چندتا عکس لایو خودتون بگیرید تا ببینیم چطوریه؟

navidw810i
17-07-2009, 00:52
الان که نصفه شبه
فردا ايشلّا
ولی اگه راهنماييم کنين که ببينم بلو توس داره يه نه ممنون ميشام
تو سايتش نوشته که داره!!!
ولی هرچی گشتم پيدا نکردم

navidw810i
17-07-2009, 09:42

chat
17-07-2009, 13:18
نوید جان با وزنش چیکار میکنی؟
اذیت نمیکنه؟
واقعا گیج شدم خیلی دوست دارم این رو بخرم ولی به خاطر وزنش گیر کردم به نظرت چیکار کنم. چون دانشجوی شهرستان هستم و در رفت و آمدم.
قیافش هم یکم میزنه تو زق ولی کانفیگش دیوانه است. واقعا نسبت به اچ پی این رو ترجیح میدم.
منتظرم... .

navidw810i
17-07-2009, 22:39
وزنش که از 1640 فقط 1 کيلو سنگينتره ! باينه اين 2 تا گزينه گتوی و انتخاب کردم !
فک نکنم 1 کيلو اونقدی تأثير داشته باشه ! بالاخره يا وزن يا کنفيگ !!!
والّا اونقديم حملش نکردم ببينم چطوريه !!!
ولی ميشه حملش کرد اگه يکم سختيو به خاطر کنفيگش تحمل کنی !

behnam_n80
18-07-2009, 16:18
وزنش که از 1640 فقط 1 کيلو سنگينتره ! باينه اين 2 تا گزينه گتوی و انتخاب کردم !
فک نکنم 1 کيلو اونقدی تأثير داشته باشه ! بالاخره يا وزن يا کنفيگ !!!
والّا اونقديم حملش نکردم ببينم چطوريه !!!
ولی ميشه حملش کرد اگه يکم سختيو به خاطر کنفيگش تحمل کنی !

اخییییی
فقط 1 کیلو
مردم برا 100 گرمش میرن پول بیشتر میدن بعد 1کیلو را میگی هیچی؟:18:

4ve30n4
18-07-2009, 16:28
سلامم.. قبلنم گفتم که لپتاپ گیم سبک تووی دنیا وجود نداره.. نمیدونم چرا هی سر وزنش بحث بیخود میکنن.. میتونی بری Review هایی که عکسهای باز شدش را هم داره ببینی مثل Review های مفصل notebookreview.com تا متوجه شی چرا لپتاپ گیم وزنش بالا هستش.. تا اینقدر بحثهای بچه گانه را سر وزنش بیخودی کش ندین..:19:

mehrshad taheri
21-07-2009, 12:45
این همون لپ تاپی که میگفتم msi با گرافیک 4850

navidw810i
24-07-2009, 23:13
azin be bad donbale DDR3 bashin

vroom
27-07-2009, 10:32
سلام دوست عزیز
پس بیا برامون یکم از لپ تاپت بگو
بازی روش نصب کردی؟؟؟
سرعتش چطوره؟
کلا حالا بعد از 1 مدت پشیمون که نشدی؟
دیگران با ظاهرش راحت کنار میان؟

chat
27-07-2009, 11:02
سلام
راست میگه.
هرچی بگی کم گفتی.
بگو دیگه!
چجوریاست.
کارشناسی دوربریات بعد از خرید این لپتاب چی بوده؟ چون معمولا وقتی آدم یه چیزی میخره همه تبدیل میشن به کارشناس ارشد ارزیابی کالای خریداری شده!!!
خلاصه بگو دیگه.
یاهوو

navidw810i
27-07-2009, 23:32
بازی که
assassin o callof o carbon o hitmanblood
روش نصب کردم و تموم کردم ، با هدکسر گرافيک همشون بدونه مشکل اجرا شدن ! الّيه الّی بود ! :د
جتون خالی !! :دی
صداشم که خيلی کمه ! فقط موقع کپی فايل هردش هر 20 سنيه يه تخ صدا ميده ! :د پسر عمومم گف
خوشگلم has ! شايد باشه ! :دی
ولی به نظره من ازين به بد باشين دنباله ddr3 , ddr2 ها قديمی شدن !
رسّی BT نداره !
و فکّنم so@te و فکّنمdvdrom اش پايين باشه !

navidw810i
27-07-2009, 23:38
jaye DDR2 o DDR3 avaz shode ! :D

navidw810i
27-07-2009, 23:46
\/
|
|
|
MSI = DDR2

danial_crazy
28-07-2009, 14:58
..................

navidw810i
28-07-2009, 17:03
هر سؤالی ميخواين بپرسين جواب ميدم

navidw810i
28-07-2009, 23:40
در ضمن fullHD و keyboard اش هم از vaio نرم تره !