PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : What the Hell....کمک کنید لطفاً

کاربر_P30W
14-07-2009, 19:09
3DsMax بعد از نصب اجرا نمیشه؛یعنی یه دقیقه صفحه اولش (Splash Screenش) میاد ولی سریع میره؛البته واسه YahooMasenger هم یه نوع مشکل نصبتاً متشابه رو داره؛یعنی خود yahoomassenger رو من نمیبینم؛اما در Task Manager می بینم نوشته : Yahoo.exe... من کاملاً قاطی کردم! البته همه این ها بعد از نصب و اجرا TuneUP 2009 شد و البته Explorer هم گاهی وقت ها Freez می کنه.

Masоud
14-07-2009, 19:51
سلام

با این اوصافی که شما گفتی در بخش msiexec مشکل اساسی بوجود اومده که نمیتونه نرم افزار هارو کامل نصب کنه.

3 تا راه داری :

1 - ویندوز رو عوض کن.

2- ویندوز رو Repair کن.

3- از این استفاده کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

کاربر_P30W
14-07-2009, 20:14
ممنونم؛مرصی

کاربر_P30W
15-07-2009, 13:07
اما چجوری میشه Repair کرد؟ سی دی ویندوزم هم سرویس پک 3 هست و چیزی شبیه به این توش ننوشته تا دکمه مرمت رو بزنم و ویندوز مرمت بشه:

Press R to repair windows with recovery console یا هر چیزی مثل این... .

Masоud
15-07-2009, 13:59
اما چجوری میشه Repair کرد؟ سی دی ویندوزم هم سرویس پک 3 هست و چیزی شبیه به این توش ننوشته تا دکمه مرمت رو بزنم و ویندوز مرمت بشه:

Press R to repair windows with recovery console یا هر چیزی مثل این... .
سلام

اگر Cd همون ویندوزی که میخوای پاکش کنی رو داخل بذاری در حین نصب فکر کنم در دومین مرحله اون پایین مینویسه R=Repair یعنی اگر R رو بزنی نسخه ی نصب ویندوز رو بهت نشون میده و با انتخابش میتونی Repair کنی.

موفق باشید :40:

کاربر_P30W
15-07-2009, 14:09
ممنون! اما این رو که من هم میدونم! اما نشدش! خب عیب نداره یه بار دیگه امتحان میکنم ببینم چی میشه.