PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش کردن چراغ یاهو،استفاده از چند یاهو،استفاده از وب دیگران ؟؟؟

abde7
14-07-2009, 16:23
سلام دوستان
من چندتا سوال درمورد یاهو مسنجر داشتم تواینترنت گشتم اما تمامی مطالب کپی هم بود به دردی نمخود
1-میخواهم چراغ یاهو مسنجر خاموش باشه (ورود پنهانی )
2-اینکه یاهومسجر را طوری تنظیم کنم که همزمان از یک یاهو مسنجر چند تا آی دی را لوگین کنم
3-چطوری میشه از وب کم افرادی که تو لیست هستندودارند با یکی چت میکنند را مشاهده کرد اگر نمیشه راهی هست برای آن یانه
متشکرم.

abde7
15-07-2009, 10:11
سلام دوستان
من چندتا سوال درمورد یاهو مسنجر داشتم تواینترنت گشتم اما تمامی مطالب کپی هم بود به دردی نمخود
1-میخواهم چراغ یاهو مسنجر خاموش باشه (ورود پنهانی )
2-اینکه یاهومسجر را طوری تنظیم کنم که همزمان از یک یاهو مسنجر چند تا آی دی را لوگین کنم
3-چطوری میشه از وب کم افرادی که تو لیست هستندودارند با یکی چت میکنند را مشاهده کرد اگر نمیشه راهی هست برای آن یانه
متشکرم.

کسی نمیخواهد به سوال من جواب بدهد من فکر می مردم که من تو کار چت نیستم اما مثل این که خیلی ها با من هم عقیده هستند
بابا ،شما رابه جان یاهو یکی جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

farzadshekoohi
15-07-2009, 15:50
سلام
1- وقتی وارد میشه گزینه sign as invisible to everyone رو بزن چراغ خاموش میایی داخل
2-شما می تونید یک پتچ بزارید که بتونید 3 یا 4 تا id لوگین کنید و وارد بشید . اما اگه منظورتون اینه که با یک مسنجر 4 تا ای دی بشه با یاهو مسنجر نمیشه
3- در مورد وب کم اگه رو گزینه آبی کلیک کنه و طرف اجازه نگاه کردن به شما بده میشه و گرنه نمیشه .