PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا براي در اس.ام.اس فارسي استفاده از نرم افزارهاي مختلف فرقي داره ؟؟؟

khatamifar
20-02-2006, 15:26
آيا براي در اس.ام.اس فارسي استفاده از نرم افزارهاي مختلف فرقي داره ؟؟؟

من يك نرم افزار براي اس.ام.اس فارسي ريختم تو گوشيم ولي با اون انگار حجم فونتها بالا رفته براي دو خط فارسي اونو 2 قسمت ميكنه و هزينه رو مي بره بالا .
آيا مربوط به نرم افزار ميشه يا كلا فونت فارسي همينه ؟ :biggrin:

دوستون دارم.

NINTENDO_DS
20-02-2006, 16:53
دوست من گوشيت چيه؟ در ضمن كلا فارسي سازها رو روي گوشيتون نريزيد حالا مال شما كه خوبه سايز فونتها رفته بالا اگر خيلي بخواد ايراد بزاره روي گوشيتون باعث ميشه گوشيتون دائم هنگ كنه به نظر من پاكش كنيد ممنون

khatamifar
20-02-2006, 18:27
Nintendo_ds جون من فارسي ساز نصب نكرده ام . فقط يك نرم افزار تايپ فارسي ريختم روش. كه با اون ميشه فارسي نوشت و به اس-ام-اس منتقل كرد.
در ضمن گوشيم هم نوكيا 6670 هستش.

ممنون

khatamifar
21-02-2006, 14:04
كسي به سئوال من پاسخ نداده ها !!

NINTENDO_DS
21-02-2006, 20:35
من منظورم كلا تمام برنامه هاي فارسي بود اين مشكل شما چاره نداره يا بايد پاكش كنيد يا باهاش بسازيد

taia
22-02-2006, 15:52
کلاً در مورد فارسی کردن گوشی شما بهتره از گوشی های فارسی موجود استفاده کنید، اکثر این نرم افزارها باعت تغییر در ROM گوشی میشود که آن موقع مجبور به پرداخت هزینه ی بالایی برای استفاده از فلش برای بازگردانی سیستم خواهید شد، ولی به طور کلی این گونه نرمافزار ها نمایش تصویری دارند به همین دلیل 256 بایت شده و به قسمت دوم وسوم نیاز پیدا میشود، پیشنهاد می کنم نرم افزار مورد نظر را uninstallکنید.

khatamifar
22-02-2006, 16:18
کلاً در مورد فارسی کردن گوشی شما بهتره از گوشی های فارسی موجود استفاده کنید، اکثر این نرم افزارها باعت تغییر در ROM گوشی میشود که آن موقع مجبور به پرداخت هزینه ی بالایی برای استفاده از فلش برای بازگردانی سیستم خواهید شد، ولی به طور کلی این گونه نرمافزار ها نمایش تصویری دارند به همین دلیل 256 بایت شده و به قسمت دوم وسوم نیاز پیدا میشود، پیشنهاد می کنم نرم افزار مورد نظر را uninstallکنید.

ممنون دوست من
الان پاكش ميكنم.