PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلشم دیروز کار می کرد امروز نه!س

senaps
13-07-2009, 22:57
سلام

اقا من فلش کینگ استون 8 گیگ دارم و یه ماه هم نمیشه که خریدمش و تا همین دو روز پیش کار می کرد ولی امروز که برا تست کار کردش و دیدن چند عکس به ----- وصلش کردم کار نکرد و جهت اطمینان از سلامتش به کامپیوترم وصلش کردم که اینجا هم کار نکرد......

اقا من باید چیکار کنم؟!

در ضمن یه فلش 1 گیگ قبل از این داشتم که خیلی رفتار بدی باهاش داشتم همینجوری وصلش می کردم و همینجوری هم می کشیدمش بیرون از سیستم ولی این یکی رو دیگه خیلی مراعاتش رو کردم به پیشنهاد فروشنده ولی یک صد هزارم قبلی عمر نکرد......

ضمن اینکه خیلی وقت پیش یه بار به پنل جلویی یه سیستم وصل بود که یه تلفن افتاد روش و قابش باز شد از هم و افتاد ولی خودش حتی چراغش هم خاموش نشد و لی ریست شد یعنی سیستم دوباره شناساییش کرد.... از اون موقع به بعد هم خیلی خوب و بدون مشکل کار می کرد تا الان که یه هفته بعدشه ولی می بینم الان از کار افتاده.....

دوستان مشکلش چیه؟!

راهی ربا درست کردنش هست؟!

mehdi1368
13-07-2009, 23:13
سلام

اقا من فلش کینگ استون 8 گیگ دارم و یه ماه هم نمیشه که خریدمش و تا همین دو روز پیش کار می کرد ولی امروز که برا تست کار کردش و دیدن چند عکس به ----- وصلش کردم کار نکرد و جهت اطمینان از سلامتش به کامپیوترم وصلش کردم که اینجا هم کار نکرد......

اقا من باید چیکار کنم؟!

در ضمن یه فلش 1 گیگ قبل از این داشتم که خیلی رفتار بدی باهاش داشتم همینجوری وصلش می کردم و همینجوری هم می کشیدمش بیرون از سیستم ولی این یکی رو دیگه خیلی مراعاتش رو کردم به پیشنهاد فروشنده ولی یک صد هزارم قبلی عمر نکرد......

ضمن اینکه خیلی وقت پیش یه بار به پنل جلویی یه سیستم وصل بود که یه تلفن افتاد روش و قابش باز شد از هم و افتاد ولی خودش حتی چراغش هم خاموش نشد و لی ریست شد یعنی سیستم دوباره شناساییش کرد.... از اون موقع به بعد هم خیلی خوب و بدون مشکل کار می کرد تا الان که یه هفته بعدشه ولی می بینم الان از کار افتاده.....

دوستان مشکلش چیه؟!

راهی ربا درست کردنش هست؟!
سلام
دوست عزیز دیگه باید بیخالش بشی من تا العان دو تا فلش رو توسط همین رسیورهای USB از دست دادم.
موفق باشید.

Kianoosh
13-07-2009, 23:34
سلام دوست من چطور کار نم یکنه!؟ می شناسه فرمت نمی کنه رایت پروتکتد هست؟ویروس و تروجان؟...

computer manager
13-07-2009, 23:56
بنداز دور.

Kianoosh
14-07-2009, 00:29
اینجا یه سر بزن ببین کمکت م یکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
14-07-2009, 18:29
مثل اینکه باید ببرمش گارانتی ببینم چیکار می تونم بکنم براش.....

senaps
19-07-2009, 18:25
اقا فلشم گارانتی نداشت!!!!! ولی بردم یه چیزی مثل خازن یا یه همچین چیزی رو عوض کردن و دادن بهم راستش دلم نیومد بزارم پیششون الان دیگه روشن میشه و توی مای کامپیوتر ایکنش یه لحظه میاد و دوباره میره چیکارش کنم؟!