PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Refresh اطلاعات نمایشی فرم بعد از INSERT

soniya65
13-07-2009, 20:46
کد refresh رو در c# می خوام.مثلا وقتی INSERT می کنم بعدش باید فرممو یک بار باز و بسته کنم تا نتیجه رو ببینم می خوام بعد دستور فرمم رفرش شه تا همون لحظه نتیجه رو ببینم.و راجع به فراخوانی query ها انجام نمی شه مثلا نمی تونم Update رو انجام بدم.من با 2008 کار می کنم .لطفا کمک کنید.:41::13:

_H2_
13-07-2009, 23:20
سلام
شما حتماً در کدتان از dataset و dataadapter استفاده کرده اید و جایی کدی شبیه این دارید ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای refresh کلی اطلاعات کافی است دستوری مثل این بنویسید.

ولی این کار بازدهی و سرعت برنامه تان به شدت کاهش میدهد ...
در تاپیک زیر به تفصیل در این مورد بحث شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود مستقیم کد نمونه در تاپیک فوق:
support.h02.ir/fwlink/?LinkId=1000503617
یا
h02.ir/Downloads/?familyid=35336526-0136-447E-86AA-656D985EBB34

حتماً برای ادامه راحت برنامه نویسی کتاب و یا pdf ای در خصوص ado.net تهیه و مطالعه کنید.
دانلود pdf های مرتبط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==============

عنوان تاپیک ویرایش شد.

عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام اینجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

لطفاً عناوینی انتخاب کنید که گویای بحث تاپیک باشد.

soniya65
14-07-2009, 11:35
از کمکتون ممنون من تازه عضو شدم زیاد با قوانین آشنا نیستم
اگه بشه راجع به crystal report ba با ویژوالم یه اطلاعاتی بدین عالیه

_H2_
14-07-2009, 16:24
سلام

اگه بشه راجع به crystal report ba با ویژوالم یه اطلاعاتی بدین عالیه
متاسفانه منظورتان را از اطلاعات درک نمیکنم! یعنی سوالاتان از نظر دات نتی صریح و مشخص و True و False ای نیست!!!

اگر سوال و یا ابهام مشخصی دارید بپرسید؟!

VS یک ابزار برنامه نویسی است که توسط مایکروسافت عرضه شده و از زبانهای VC++native و VC++.Net و VB.Net و C#.Net و #J و... پشتیبانی میکند البته میتوان از آن برای کدنویسی اسکریپت های javascript هم استفاده کرد ...

Crystal هم یک ابزار گزارش گیری است که نسخه ای از ان به صورت رایگان با VS نصب میشود و میتوان از ان برای تهیه گزارشتای در جهت ارسال به چاپگر استفاده کرد.

Open-Source
14-07-2009, 18:40
راستی این VS 2010 رو نصب کردید؟؟!!!

یه زبونی به نام F# بهش اضافه شده.
اطلاعاتی ندارید؟؟

mahdi7610
14-07-2009, 19:40
راستی این VS 2010 رو نصب کردید؟؟!!!

یه زبونی به نام F# بهش اضافه شده.
اطلاعاتی ندارید؟؟

سلام

به نظرم بهتره برای اینکه بار علمی تاپیکها کاهش پیدا نکنه هر سوال توی یک تاپیک جداگانه مطرح بشه .

چون همون طور که میدونید اگه کاربری به یک تاپیک مراجعه کنه و با سوالات متعدد مواجه بشه حوصله ای برای خوندن اون تاپیک نداره .

من مقداری مطلب که چند مدت پیش گرفته بودم را از ارشیوم گذاشتم توی یک تاپیک جدید تا شما و دوستان دیگه استفاده کنند .

جدیدترین پدیده .net - زبان برنامه نویسی F# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :)

_H2_
14-07-2009, 19:59
سلام
(من عادت ندارم نسخه های بتا را نصب کردم ولی همواره از آخرین نسخه و خرین سرویس پک استفاده میکنم)

ولی با این وجود به علت گذشت زمان بسیار، مطالب زیادی در نت در خصوص #F منتشر شده و طبیعتاً مطالعاتی داشتم ولی شخصاً کار نکردم ...

این زیان تابعی و به نوعی شی گرا است و در بستر دات نت عرضه شده.
یک زبان تابعی به هر جزئی و برنامه و دستوری و.... به چشم یک تابع نگاه میکند که آرگومان میگیرد و چیزی پس میدهد ...
حتی در یک زبان تابعی خالص معمول است که برای دستورات عادی مثل حلقه و... هم از توابع (به صورت بازگشتی) استفاده میکند

طبق مستندات مایکروسافت این زبان رقیبی برای VB.Net و C#.Net نیست و به نوعی مکمل آنها خواهد بود.
با توجه به وضعیت خاص CLR امکان تعامل زبانهای برنامه نویسی مختلف مهیا است.

برای اطلاعات بیشتر منابع مرجع و اصلی زیر را میتوانید مطالعه کنید ...
لینکهای مرتبط:

_H2_
14-07-2009, 20:04
سلام
یک توضیح ...
بعد از تایپ مطلب و ارسال ان متوجه پست جناب mahdi7610 شدم، وگرنه شاید دیگر ضرورتی به ارسال مطلب من نبود.

... هر سوال توی یک تاپیک جداگانه مطرح بشهموافقم، عمل منطقی است.
جمیعاً موفق و شاد باشید.