PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با ديواره آتش

رايانه
13-07-2009, 16:17
من قبلا لپ تاپ داشتم و جديدا روميزي گرفتم و مشكلات زيادي برايم پيش اومده.با اين ديواره آتش مشكل دارم.خاموشش مي كنم يك جور اذيت مي كنه و روشن ميزارم سيستم در حال دانلود هنگ مي كنه ودانلود ناقص مي ماند و ادامه پيدا نمي كند.ويروس ياب هم نصب نكرده ام و خلاصه هر كاري مي كنم مشكل حل نميشود. هرچي ميخوام دانلود كنم وسطش قطع ميشه و گاهي سيستم هنگ مي كنه و بايد ريستارت كنم و دانلود هم متوقف ميشه.ديسكانكت هم در اين شرايط نميشه كرد و بايد ريستارت كنم.
ممنون ميشم كه راهنمايي بفرماييد.

رايانه
13-07-2009, 20:18
راستي تسك منيجر هم كه هميشه در هنگام هنگ كمك مي كرد ؛ در اين شرايط كار نمي كنه.ممنون

Ghaioom
14-07-2009, 06:16
جیگر مشکل از ویروس ممکنه باشه میگی آنتی ویروس که نصب نیست معلومه دیگه مثل اینکه سیستم ویروسیه :31:
مگه میشه بدون آنتی ویروس تو اینترنت راحت گشت :31:

Masоud
14-07-2009, 09:51
من قبلا لپ تاپ داشتم و جديدا روميزي گرفتم و مشكلات زيادي برايم پيش اومده.با اين ديواره آتش مشكل دارم.خاموشش مي كنم يك جور اذيت مي كنه و روشن ميزارم سيستم در حال دانلود هنگ مي كنه ودانلود ناقص مي ماند و ادامه پيدا نمي كند.ويروس ياب هم نصب نكرده ام و خلاصه هر كاري مي كنم مشكل حل نميشود. هرچي ميخوام دانلود كنم وسطش قطع ميشه و گاهي سيستم هنگ مي كنه و بايد ريستارت كنم و دانلود هم متوقف ميشه.ديسكانكت هم در اين شرايط نميشه كرد و بايد ريستارت كنم.
ممنون ميشم كه راهنمايي بفرماييد.

راستي تسك منيجر هم كه هميشه در هنگام هنگ كمك مي كرد ؛ در اين شرايط كار نمي كنه.ممنون

سلام

برو تو Run بنويس services.msc

از پنجره ي باز شده دنبال گزينه ي Windows Firewall/Internet Connection Sharing ICS بگرد و روش دبل کليک کن و از قسمت StartUp Type گزينه ي Disables رو انتخاب کن و پنجره رو OK کن.

اگر بازم اذيت کرد و خيلي دردسر ساز شد گزينه ي Stop رو بزن تا اين سرويس متوقف بشه.

از يک راه ديگه هم ميتوني پاکش کني ولي اگه پاکش کني سيستمت به خطر ميفته.

موفق باشيد :40: