PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سایز

HASAN615
13-07-2009, 09:46
من برای نمایشگاه ساختمان از عکس های صنعتی محصولات شرکتمان یک کلیپ درست کردم قراره در یک نمایشگر 16:9 46 اینچ بصورت عمودی ، یعنی با90 درجه چرخش نمایشگر پخش شود . مشکل : هر خروجی میگیرم سایز full نمی شه و از کناره ( درحالت معمولی بالا و پائین ) تصویر سیاه میشه . لطفا یه راه حل ... (تا نمایشگاه 10روز بیشتر باقی مانده ) . باتشکر

Javad_Ed
13-07-2009, 12:30
خب!
سلام
خوش اومدین به p30
خب وقتی 16:9 خروجی میگیرین و سایز هم عکس میکنین !خب بالا و پائینش سیاه میشه دیگه!
حالا چه کاریه 46 اینچ lcd رو آدم بر عکس بزاره!:31:

( درحالت معمولی
منظورتون از معمولی چی هست ؟

HASAN615
14-07-2009, 14:06
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اول تشکر که به سوال من جواب دادید .
- من با فتوشاپ سایز عکس ها رو تغییر دادم متناسب با LCD
- درمورد چرخش LCD چون ما شرکت آسانسور هستیم ، تمام عکس ها به صورت Portrait گرفته شده
در حال حاضر اکثر جاهای دنیا جهت تبلیغات از نمایشگرهایی به صورت Portrait استفاده می کنند از جمله متروی لندن .
:5:

راستی من با سایز 430*720 خروجی گرفتم تصویر full شد . به نظر شما مشکلی نداره ؟ ضمنا برای بالا بودن کیفیت چکار انجام بدم . ممنون

HASAN615
14-07-2009, 14:25
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اول تشکر که به سوال من جواب دادید .
- من با فتوشاپ سایز عکس ها رو تغییر دادم متناسب با LCD
- درمورد چرخش LCD چون ما شرکت آسانسور هستیم ، تمام عکس ها به صورت Portrait گرفته شده
در حال حاضر اکثر جاهای دنیا جهت تبلیغات از نمایشگرهایی به صورت Portrait استفاده می کنند از جمله متروی لندن .
:5:

راستی من با سایز 430*720 خروجی گرفتم تصویر full شد . به نظر شما مشکلی نداره ؟ ضمنا برای بالا بودن کیفیت چکار انجام بدم . ممنون

davidjoker
14-07-2009, 17:09
من برای نمایشگاه ساختمان از عکس های صنعتی محصولات شرکتمان یک کلیپ درست کردم قراره در یک نمایشگر 16:9 46 اینچ بصورت عمودی ، یعنی با90 درجه چرخش نمایشگر پخش شود . مشکل : هر خروجی میگیرم سایز full نمی شه و از کناره ( درحالت معمولی بالا و پائین ) تصویر سیاه میشه . لطفا یه راه حل ... (تا نمایشگاه 10روز بیشتر باقی مانده ) . باتشکر

سلام دوست عزیز عکس ها را به حالت preview در می آوری و سپس روی گزینه ی start slide show در نوار ابزار پایین کلیک کنید و سپس روی دکمه ی prtSc SysRq روی صفحه کلید میزنید تا یک عکس از عکس شما بگیرد. بعد می روید به داخل paint و عکس را paste می کنید. بعد می روید پایین سمت راست سایز عکس را که یک مشخصه دارد را کوچک می کنید به اندازه ی دلخواه. البته به صورت متوسط کو چک کنید بهتر است. بعد بزارید در پروژتون.
انشا الله موفق شوید.:11:

RedShot
31-07-2009, 06:58
این روش را هم امتحان کن.

عکس ها را در فتوشاپ به خالت افقی تغیر بده. مثلاً اگر عکسی به اندازه 1200 در 900 داری با استفاده از گزینه Rotate آن را بچرخان تا اندازه تصویر به 900 در 1200 تبدیل بشه. در این حالت عکس شما به صورت افقی نمایش داده میشه. با همین خالت تصویر را ذخیره کن. سپس در پریمیر تصاویر را با همین حالت افتی مونتاژ کن و ترانزیشن ها را اعمال کن و در نهایت با همین حالت خروجی بگیر.

هنگام پخش بر روی LCD (اگر در خالت افقی باشد ) تصاویر کج می باشد که در این حالت اگر مانیتور را 90 درجه بچرخانید نتیجه کار مشخ می شود.
- - - -
دو نکته:
- اندازه تصویر را مناسب با پروژ ه ای که در پریمیر ساختی کم یا زیاد کن.
- نسبت چرخش LCD با توجه به جهت عقربه ساعت یا خلاف جهت عقربه ساعت را در نظر بگیر و در photoshop تصویر را در حالت صحیح بچرخان.

پیروز باشی