PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صداي هيچ فايل صوتي را پخش نميكند

manzare
12-07-2009, 21:18
سلام
مشكلي در سيستم هست كه صداي هيچ فايل صوتي را پخش نميكند ولي صداي ابتدايي خوشامد گويي ويندوز را پخش ميكند هنگام playكردن هم خطاي directory sound seting not availeble ميده
در taskbar هم اخطار ميده كه:

windos corrubt file
the file are directory system volum information /restore

pleas run CHKDFE160.....

چاره چيست
در ضمن SYSTEM RESTOR هم كار نميكنه:19:

avecina.ir
14-07-2009, 12:14
سلامم.. بخش sound and audio device را از کنترل پنل باز کن و سربرگهای Audio , Hardware را یکی یکی جزئیاتشنه چک کن.. این اشکال بیشتر ویندوزی باید باشه نه سخت افزاری.. صدای های داخل ویندوز را از همون قسمت چک کن و اجرا کن.. اگه دیدی جوابی نمیده درایور کارت صدا را پاک کن و ریستارت کن و دوباره درایورش را نصب کن.. اگه تونستی آخرین درایورش را از سایت مادربوردت بگیر و بایوس را هم آپریت کن
آخر سر بازم جواب ندادش ویندوز را هم یه ویندوز از روی یه CD متفاوت دیگه نصب کن

Kianoosh
14-07-2009, 14:05
سلامم.. بخش sound and audio device را از کنترل پنل باز کن و سربرگهای Audio , Hardware را یکی یکی جزئیاتشنه چک کن.. این اشکال بیشتر ویندوزی باید باشه نه سخت افزاری.. صدای های داخل ویندوز را از همون قسمت چک کن و اجرا کن.. اگه دیدی جوابی نمیده درایور کارت صدا را پاک کن و ریستارت کن و دوباره درایورش را نصب کن.. اگه تونستی آخرین درایورش را از سایت مادربوردت بگیر و بایوس را هم آپریت کن
آخر سر بازم جواب ندادش ویندوز را هم یه ویندوز از روی یه CD متفاوت دیگه نصب کن

سلام وقتی صدای خوش آمد رو داری مشکل سخت افزاری نیست!ویندوز ریپیر + درایور جدید کارت صدا

khark11
27-07-2009, 16:34
سلام

سلام درايور كارت صدا رو حذف كن و وقتي ريست كردي اينبار سي دي كارت صداتو بذار تو سي دي رام و برو تو Device Manager رو آيكن علامت سوال زردي كه مال كارت صداته راست كليك كن و گزينه آپديت رايور رو بزن و بذار ويندوز اتوماتيك درايورش رو پيدا كنه و نصب كنه و بعدشم ريست و تمام!

حالشو ببر:46:

pc_hex
17-08-2009, 22:14
سلام بنظر من بهتره ویندوز و سی دی درایور رو عوض کنی چون برای من زیاد پیش اومده که هم فایل های سیستمی و هم خش دار شدن و درست نصب نشدن درایور(مخصوصا صدا)باعث چنین مشکل عجیبی بشه . در مادر بورد های elitegroup من زیاد برخورد کردم .
فقط ASUS