PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سرعت اینترنت با modem boster ؟

coopro
12-07-2009, 13:20
سلام دوستان
چند روز پیش برای افزایش سرعت اینترنت modem boster رو نصب کردم که پس از اجرای برنامه با وصل شدن به اینترنت نرم افزار شروع به انجام تغییراتی کرد که بعد از سه ساعت 10آیتم از 30 تا رو چک کرد من هم که دیدم که با این اوضاع شاید یک ماه کار نرم افزار طول بکشد نرم افزار رو بستم و unistal ش کردم که باعث کاهش سرعت اینترنت در حد سرعت لاک پشت شد حالا باید چه کاری انجام دهم تا اون تغییرات اصلاح یا سرعت اینترنتم به حالت قبل برگردد

B i B A K
12-07-2009, 13:36
سلام دوستان
چند روز پیش برای افزایش سرعت اینترنت modem boster رو نصب کردم که پس از اجرای برنامه با وصل شدن به اینترنت نرم افزار شروع به انجام تغییراتی کرد که بعد از سه ساعت 10آیتم از 30 تا رو چک کرد من هم که دیدم که با این اوضاع شاید یک ماه کار نرم افزار طول بکشد نرم افزار رو بستم و unistal ش کردم که باعث کاهش سرعت اینترنت در حد سرعت لاک پشت شد حالا باید چه کاری انجام دهم تا اون تغییرات اصلاح یا سرعت اینترنتم به حالت قبل برگردد

میتونی چندتا فعالیت رو سیستم انجام بدی
1. از System Restore برای که در Start Menu\Accessories\System Tools [ آدرس دقیق نیست چون ویستا دارم آدرس Xp را فراموش کردم ! ] |
2. درایور مودمت را حذف کنی و دوباره نصب کنی [ بین نصب و حذف ریستارت کن ! ] |
3. تنظیمات Control Panel/Internet Oprion/Advanced را اول Restor Advanced Settings را بزن که پیش فرض بشه بعد Reset Internet Explore Setting را بزن |

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. نرم افزار را دوباره نصب کنی و بزاری تنظیماتش را انجام بده ! |

Masоud
12-07-2009, 13:37
سلام

سیستم رو Restore کن تا مشکل حل بشه.

اگر حل نشد تنظیمات اینترنت رو روی Default قرار بده.

موفق باشید :40: