PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ثبت نام یاهو

kazemfdisk
20-02-2006, 01:28
سلام دوستان
من یه مشکلی دار میخوام بدونم کسی هم با این مشکل مواجه شده چند وقت پیش میخواستم یه ادیدی تو یاهو از طریق خود یاهومسنجر درست کنم ولی همیشه تو قسمتی که میخواهی ون کد رو وارد کنی اشتباه میگیره
خیلی تست کردم ولی بازم نشد با اینکه مطمئن هستم اون کد درسته ولی وقتی ازسایت یاهوثبت نام میکن مشلی نیست
اوایل اینجوری نبود
نمیدونم مشکل من کجاست

Elfin-D
20-02-2006, 04:47
اون كده حتي بزرگ و كوچيك بودم حرفهاش هم مهمه!با اين امتحان كن شايد مشكل از اين باشه!

Sadjad Sharifian
20-02-2006, 04:53
سلام دوستان
من یه مشکلی دار میخوام بدونم کسی هم با این مشکل مواجه شده چند وقت پیش میخواستم یه ادیدی تو یاهو از طریق خود یاهومسنجر درست کنم ولی همیشه تو قسمتی که میخواهی ون کد رو وارد کنی اشتباه میگیره
خیلی تست کردم ولی بازم نشد با اینکه مطمئن هستم اون کد درسته ولی وقتی ازسایت یاهوثبت نام میکن مشلی نیست
اوایل اینجوری نبود
نمیدونم مشکل من کجاست
سلام...آره برای منم یه مدتی این مشکل پیش میومد....حتی تو چند روز مختلف امتحان کردم...بازم توفیری نداشت..من میگم یه باز مسنجر رو uninstall کن ...بعد registry رو تمیز کن....بعد 2باره messenger رو نصب کن....یحتمل که حل شه دیگه!!!
موفق.
یا علی.

kazemfdisk
22-02-2006, 00:25
سلام دوستان
توی یک جای دیگر امتحان کردم شد ولی واقعا نمیدونم چند دفعه امتحان کردمولی نشد ایندفعه شانس اوردم
حالا چند تا دیگه مشکل دارم
چند وقت پیش در نورد یاهو مسنجر برام پیش اومد ولی الان نه ببینید من یاهو مسنجر سیدی کوانتوم رو نصب کردم. ولی وقتی کسی بران off میزاد ویک لینک سایت هستش و روی لینکه کلیک میکنم به صورت
اتوماتیک وارد پوشه یاهو مسنجر میشه و لینکه با مرورگر باز نمیشه مشکل در کجا بوده به نظرتون
راستی یادم اومد یه مشکل دیگر هم دارم وقتی با یاهو مسنجر کانکت میشم هنگامی که میخواهم وارد شوم یک پیغام coonect وstay offline میدهد و من وقتی روی یکیش کلیک میکنم off هام میپره برای همین نمیتونم افهامو
چک کنم کجای تنظیماتش رو باید دستکاری کنم