PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز کردن درایو ها

s4lish
11-07-2009, 14:58
سلام. امروز یه ویندوز جدید نصب کردم ولی تا خواستم تو بعضی درایور ها برم با اخطار زیر مواجه شدم :
The file does not have a program associated with it for performing this action.Create an association in the folder option control panel
فقط درایو c و h به صورت معمولی باز می شن وبقیه رو باید یه صورت explore باز کنی .

s4lish
12-07-2009, 07:07
سلام. تو این سایت به این بزرگی کسی نیست کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ghaioom
12-07-2009, 11:43
مثل اینکه تو درایوها ویروس هست همون autorun توش برو بعد پاکش کن. فکر کنم مخفی باشد باشه
یا با یه آنتی ویرو قوی اسکن کن.
موفق باشید.

kral_pontiac
12-07-2009, 21:01
در My computer رو Folder کلیک کن و از سمت چپ هر کدوم از درایوهات که به این مشکل دچار هست و انتخاب کن . البته باید قبلش از منوی Tools و سپس Folder Option و سپس Veiw تیک گزینه Shoe hidden files and fplders بزنی و تیک دو گزینه پایینی رو برداری تا فایلها و فولدرهای مخفی و سیستمی قابل رویت بشند . حالا باید تو درایو مورد نظر هر فایل یا فولدری که مخفی هست رو پاکش کنی . اتلبته به جز سیستم ولیوم اینفومیشن و فولدرهای مخفی خودت !!

Masоud
12-07-2009, 21:36
سلام

اینجا جواب داده شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

mr-secret
12-07-2009, 21:42
از این استفاده کن ببین مشکلت حل میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s4lish
13-07-2009, 08:02
با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان.
از همه ی شما متشکرم.مشکلم رفع شد.
روش اولی که اقای kral_pontiac گفتن رو انجام دادم و بعضی فایل های آتوران و ریسایکل رو پاک کردم و بعد از یک ریستارت مشکل حل شد.
متشکرم.

honeyxp
16-07-2009, 15:13
دوستان راست می گن.
ویروس داره.
به نظر من تا کارت با ویندوز شروع نشده، دوباره ویندوز رو نصب کن. ولی این دفعه که وارد ویندوز جدید شدی برای اولین بار اصلا My Computer روباز نکن و از تو Run... که با فشردن همزمان Windows+R باز میشه، آنتی ویروس رو نصب کن درست میشه.

gonbad city
19-07-2009, 22:49
اگه آنتی ویروس به روز نداری ممکنه ویروس خودشو باز سازی کنه و دوباره ساخته شه منبع تغذیه اش هم توی Documents and Settings اگه فایل lsass.exe وجود داره پاک کن

sma3ali
20-07-2009, 00:03
دوستان دعوا نکنید من میگم چه خبر است
این دوستمان احتمالا یک نسخه کسپر جدید غیر اورجینال نصب کرده بعدا یک ویروس گیری کرده و خبری نبوده ویندوز را عوض کرده بعد این ارور را دیده