PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار 4.30.0305 DAEMON Tools Pro Advanced

M659
11-07-2009, 13:53
با سلام
دوستان این نرم افزار معروف virtual Drive هستش که نسخه ی Pro قابلیت های خاصی داره ، منتها سیستم evaluation یک جورایی مثل kaspersky هستش یعنی باید key لود کنی ، من الان از نسخه ی evaluation استفاده میکنم ، اگه کرکی پیدا کردید ممنون میشم:

لینک دانلود نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیشاپیش ممنون

mehdi1368
11-07-2009, 20:29
با سلام
دوستان این نرم افزار معروف virtual Drive هستش که نسخه ی Pro قابلیت های خاصی داره ، منتها سیستم evaluation یک جورایی مثل kaspersky هستش یعنی باید key لود کنی ، من الان از نسخه ی evaluation استفاده میکنم ، اگه کرکی پیدا کردید ممنون میشم:

لینک دانلود نرم افزار:

پیشاپیش ممنون
سلام
این هم برنامه Patch+Daemon Tools Pro Advanced با ورژن 4.10.0218 خدمت شما!!!

موفق باشید.

x_2007
11-07-2009, 22:06
با سلام

لینک دانلود نرم افزار:

پیشاپیش ممنون

دوست عزیز در یکی از انجمن های معروف خارجی یک نوع روش برای کرک کردن برنامه ارائه شده

براتون عین مطلب رو قرار میدم امیدوارم به کارتون بیاد:

Ok i've tried to create time loader And found easy way how to make Daemon Tools Trial eternal. Thanks to Proud_Like_a_God, Layras & ynbIpb. An idea is from them.

1/ Create an account at
2/ Download latest trial of DTPRO.
3/ Install and after setup asks you serial/license. Normally select trial and enter your registered email, name is optional. Connect to Disc-Soft and finish installation.
4/ Run Once DTPRO(means connect to activation/licensecheck server) and in options uncheck Auto Updates + uncheck Use DTPro Agent and exit.
5/ Block following address in firewall or by hosts file. This step is very important!

secure.disc-soft.com

78.129.207.131

or add following to hosts file

CODE
127.0.0.1 secure.disc-soft.com
127.0.0.1
127.0.0.1 78.129.207.131

6/ Now you are ready to use loader. Place them into dtpro directory. Rename it as you want. If loader runs for the first time it will ask you for simple configuration. Enter location of your trial dtpro.dat and select what app you want to run. Now click save&exit. This will backup dtpro.dat if loader runs for the first time or if in a backup folder doesn't exist. Also will be created ini file with settings. Filename of ini is dependent on a assembly name. So you can make as much configurations/loaders as you need.
7/ Now run loader again and now should run chosen app. If dtpro.exe is selected then it will popup messagebox about Warning Validation of DTPRO. Just hit cancel and program will run fine Loader waits 15seconds and then change systemtime back. So don't close loader until time will be changed back otherwise your systemtime will be incorrect.

Hope that's all. Simple smile.gif Tested on Windows XP SP3 and Widnows 7 build 7068 x64. Runs for five days and still with 20days remaining

Loader:

pass:

hellgate

Loader needs .NET framework 3.5 SP1. Win7 has this already installed

mehdi1368
11-07-2009, 22:37
دوست عزیز در یکی از انجمن های معروف خارجی یک نوع روش برای کرک کردن برنامه ارائه شده

سلام
دوست عزیز ضمن تشکر از شما
ببخشید مگه این نرم افزاری که برای جناب M659 اپلود کردم مشکلی داشت. شما یه جوری این پست ها رو جواب میدید انگار ما این وسط مزاحمیم یا اصلا وجود نداریم.
من فقط قصد کمک داشتم.
با تشکر.

x_2007
12-07-2009, 18:29
سلام
دوست عزیز ضمن تشکر از شما
ببخشید مگه این نرم افزاری که برای جناب M659 اپلود کردم مشکلی داشت. شما یه جوری این پست ها رو جواب میدید انگار ما این وسط مزاحمیم یا اصلا وجود نداریم.
من فقط قصد کمک داشتم.
با تشکر.

دوست عزیز اسم این انجمن چیه ؟؟؟

آیا این انصافه کسی که فقط احتیاج به کرک یه برنامه داره فایل نصبش رو هم الکی دانلود کنه ؟؟؟

ببخشید اگه ناراحت شدید

فعلا ....

mehdi1368
12-07-2009, 19:04
دوست عزیز اسم این انجمن چیه ؟؟؟

آیا این انصافه کسی که فقط احتیاج به کرک یه برنامه داره فایل نصبش رو هم الکی دانلود کنه ؟؟؟

ببخشید اگه ناراحت شدید

فعلا ....

:11::11::11::11::11:

M659
13-07-2009, 02:15

با تشکر از هر دوی شما.
من ورژنی که دانلود کردم آخرین ورژن هستش که 4.30.0305 باشه. ورژنی که مهدی جان قرار دادن پایین تره و 4.10.0218 هستش ،

ضمن تشکر از مهدی جان ، من این متنی که شما گذاشتید خوندم ولی اشکالی که هست اینکه اول اصلا لودر (در حقیقت dot net framework 3.5 ) به من ارور میده ، بعدش هم لودر یک فایل لایسنس میخواد که من ندارم و اصلا اشاره ای به جاش هم نشده (توی فولدر برنامه نیست) - IP ها رو هم بلاکه کردم ولی تا وقتی License نباشه فایده ای نداره. شما اگه لطف کنی راهنمایی کنی یا آدرس اون فروم (همین متنی که گذاشتی) بدی ممنون میشم.