PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم یکی از اینا رو انتخاب کنم؟

mohsensoft
11-07-2009, 12:33
سلام
من خیلی دوست دارم که یه طراح خیلی خوب بشم
واسه همینم میخوام با فتوشاپ کار کنم
2 راه واسم وجود داره که میخوام ببینم به نظر شما کدومش بهتره؟

1-تو خونه و از روی آموزش های پی سی ورلد و کلا آموزش های الکترونیکی فتوشاپ رو یاد بگیرم

2-برم توی شرکت دوستم(کانون آگهی و تبلیغاتی) و اونجا کنارش طراحی رو یاد بگیرم(البته اون با فتوشاپ خیلی کم کار میکنه و بیشتر از فتو پینت استفاده میکنه)

با تشکر

ugly_girl_a
11-07-2009, 12:41
اگه هیچی بلد نیستی اول از روی پی سی ورلد یه کم یاد بگیر بعدشم برو شرکت دوستت.همیشه کار عملی بهتر از تئوریه.پیش دوستت اشکالاتتم گرفته میشه ضمن اینکه با چیزایی که تو پی سی یاد گرفتی یه پیش زمینه هم داری که خیلی کمکت میکنه.:10:
موفق باشی پسرم:31:

s_r_asadiyan
11-07-2009, 13:23
هردوانه
آموزش توخونه که اصلا محدودیت وقتی نداره هم توخونه یاد بگیر هم در شرکت یک تمرین جدی عملی داشته باش
خوبی تالار پی سی ورد هم اینه اگه توشرکت یه جایی مشکل برخوردی می تونی تو تالار از اساتید بپرسی

pedramh
14-07-2009, 12:19
از آموزش های داخل اینترنت استفاده کن بعد از اینکه را افتادی برو شرکت دوستت.
فوتوشاپ و فوتوپینت مهم نست مهم اینه که با کدوم راحت تر و بهتر کار کنی اما من شخصا توشاپ رو توصیه می کنم فکر کنم نظر خیلی ها همین باشه.
ولی یه راهه دیگه هم هست دوست عزیز فوتوشاپ رو باز کن یه عکس هم بیار با همه ی ابزار ها و فیلتر ها یه بلا به سرش بیار یه مک هم قوه ی تخیلت رو را بنداز یاد می گیری. به همین سادگی !!!

T.K
14-07-2009, 16:22
از آموزش های داخل اینترنت استفاده کن بعد از اینکه را افتادی برو شرکت دوستت.
فوتوشاپ و فوتوپینت مهم نست مهم اینه که با کدوم راحت تر و بهتر کار کنی اما من شخصا توشاپ رو توصیه می کنم فکر کنم نظر خیلی ها همین باشه.
ولی یه راهه دیگه هم هست دوست عزیز فوتوشاپ رو باز کن یه عکس هم بیار با همه ی ابزار ها و فیلتر ها یه بلا به سرش بیار یه مک هم قوه ی تخیلت رو را بنداز یاد می گیری. به همین سادگی !!!

سلام
تائید میشه خراب.(:5:).مخصوصا اونجایی رو که قرمز کردم.::46::.

nafe-bandar
14-07-2009, 17:00
طبق گفته ی دوستان:
اول خودت تو خونه تا هرجایی که می تونی کار کن بعدش هم برو پیش دوستت و اونجا دیگه حرفه ای می شی :31: (جای ما هم خالی کن!)

MoJtaBa.R
14-07-2009, 23:19
من خیلی دوست دارم که یه طراح خیلی خوب بشم
واسه همینم میخوام با فتوشاپ کار کنم

طراح خوب شدن دليلي بر فتو شاپ کار بودن نيستا : بهتره بري دنبال اصل و منبع نه نرم افزار : طراحي چند درصدش نرم افزاره

mohsensoft
14-07-2009, 23:37
طراح خوب شدن دليلي بر فتو شاپ کار بودن نيستا : بهتره بري دنبال اصل و منبع نه نرم افزار : طراحي چند درصدش نرم افزاره
ممنون
میشه در مورد اصل کارش توضیح بدید که چی هست؟

s_r_asadiyan
15-07-2009, 00:52
ممنون
میشه در مورد اصل کارش توضیح بدید که چی هست؟

دوست من اول نرم افزار بعد خواسته هات رو از نرم افزار تعریف کن بعد برو دنبال منبع اموزشی می خواد تصویری باشه یا متنی ویا از همه راحت تر استفاده از راهنمایی دوستان در این تالار واقعا حرفه ای
من سالی هست که در این فروم عضوم اما واقعا می گم تالار گفتگویی به این خوبی برای یادگیری فتوشاپ سراغ ندارم

masoud49
15-07-2009, 22:15
اول طراحی یاد بگیر. بعد نرم افزار و بعد کار.

فوتو شاپ کاری که اصول طراحی رو ندونه مث راننده اییه که فقط گاز و ترمز رو بلده و نه قانون.

mohsensoft
15-07-2009, 22:23
اول طراحی یاد بگیر. بعد نرم افزار و بعد کار.

فوتو شاپ کاری که اصول طراحی رو ندونه مث راننده اییه که فقط گاز و ترمز رو بلده و نه قانون.
ممنون
این قانون رو چطور میشه یاد گرفت؟

N O V A L I S
15-07-2009, 22:47
نرم افزار با وجود گستردگی و گاه پیچیدگیش به نظر من اهمیتی کمتر از یک سوم راه رو داره.. در واقع شرط لازمه اما کافی نیست..
شما (و من و سایرین..) باید دید بصریتون رو قوی کنید... و این کار فقط با قلم به دست گرفتن و راه رفتن و دیدین ودیدن و دیدن... تقویت میشه و پرورش پیدا می کنه...
به عنوان یک راهنمائی کوچک از بین منابع بی شمار این کتاب رو بهتون معرفی می کنم:

مبادی سواد بصری
انتشارات سروش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsensoft
15-07-2009, 23:07
نرم افزار با وجود گستردگی و گاه پیچیدگیش به نظر من اهمیتی کمتر از یک سوم راه رو داره.. در واقع شرط لازمه اما کافی نیست..
شما (و من و سایرین..) باید دید بصریتون رو قوی کنید... و این کار فقط با قلم به دست گرفتن و راه رفتن و دیدین ودیدن و دیدن... تقویت میشه و پرورش پیدا می کنه...
به عنوان یک راهنمائی کوچک از بین منابع بی شمار این کتاب رو بهتون معرفی می کنم:

مبادی سواد بصری
انتشارات سروش
با تشکر
در مورد کتاب یکی از دوستام که طراح هست میگه کار طراحی و چیزایی مثل شناخت رنگ و این چیزا رو نباید بری از رو کتاب بخونی
میگه اگه میخوای این چیزا تو ذهنت بمونه اونا رو تجربه کن و به شکل تجربی یاد بگیر
نظر دوستان چیه؟

N O V A L I S
16-07-2009, 00:25
با تشکر
در مورد کتاب یکی از دوستام که طراح هست میگه کار طراحی و چیزایی مثل شناخت رنگ و این چیزا رو نباید بری از رو کتاب بخونی
میگه اگه میخوای این چیزا تو ذهنت بمونه اونا رو تجربه کن و به شکل تجربی یاد بگیر
نظر دوستان چیه؟

آقا محسن! همین که شما این قدر مته به خشخاش می ذاری بعنی اینکه استعداد یه هنرمند خوب بی اعصاب بی ترمز بی تعارف بی شوخی جدی لجباز حساس ایده آلیست......! شدن رو داری...
تو پست قبل که گفتم... دوست شما هم راست گفته... ولی این قضیه همون قضیه ی تخم مرغ و مرغه! نمیشه گفت با کدوم باید شروع کنی... ولی به نظر من مسیر ایده آلش اینه: تجربه -> تئوری -> تجربه + تئوری
یه سیکل بسته ایه که توش جابجا میشی... خیلی ها هستند که کارهای بزرگی رو از راه تجربی انجام دادند اما به نظرم این افراد اون قدری ظرفیت دارند که هر 2 تای اینها رو با هم رشد می دن بدون اینکه کسی و حتی گاهی خودشون بفهمند!

لئوناردو داوینچی میگه: وای به روزی که تئوری از عمل جلو بزنه..

و گوته هم میگه:
دوست من، تنوری خاکستری است، اما درخت جاودان زندگی سبز است.

mohsensoft
16-07-2009, 08:45
آقا محسن! همین که شما این قدر مته به خشخاش می ذاری بعنی اینکه استعداد یه هنرمند خوب بی اعصاب بی ترمز بی تعارف بی شوخی جدی لجباز حساس ایده آلیست......! شدن رو داری...
تو پست قبل که گفتم... دوست شما هم راست گفته... ولی این قضیه همون قضیه ی تخم مرغ و مرغه! نمیشه گفت با کدوم باید شروع کنی... ولی به نظر من مسیر ایده آلش اینه: تجربه -> تئوری -> تجربه + تئوری
یه سیکل بسته ایه که توش جابجا میشی... خیلی ها هستند که کارهای بزرگی رو از راه تجربی انجام دادند اما به نظرم این افراد اون قدری ظرفیت دارند که هر 2 تای اینها رو با هم رشد می دن بدون اینکه کسی و حتی گاهی خودشون بفهمند!

لئوناردو داوینچی میگه: وای به روزی که تئوری از عمل جلو بزنه..

و گوته هم میگه:
دوست من، تنوری خاکستری است، اما درخت جاودان زندگی سبز است.
مرسی برادر شما لطف داری :دی
من خودم هم روی تئوری تاکید دارم اما تئوری باید 30% قضیه باشه و 70 % بقیه به کار عملی برمیگرده
من خودم دوست دارم بیشتر کار ببینم و از اونا درس بگیرم(منظورم الگو برداری نیست)
حالا به نظر شما استعداد چه مقدار از کار پیشرفت رو توی طراحی انجام میده؟
یعنی اگه 2 نفر باشن که یکی استعداد خوب و دیگری استعداد نه چندان خوبی در زمینه ی طراحی داشته باشن اون دومیه در چه حدی میتونه خودشو بالا بکشه؟

Hitman-Group
16-07-2009, 09:09
سلام
برای طراحی باید یک هدف داشته باشی
برای چی میخوای طراحی رو یاد بگیری
برای پول در اوردن یا سرگرمی
اگر برای پول دراوردن باشه مطمئا باش خیلی زود هر برنامه ای رو که بخوای یاد میگیری(خوب همه دنبال پولند دیگه دی:)
ولی اگر برای سرگرمی باشه بعضی وقت ها اصلا حوصلت نمیشه بری بشینی یک کاری رو بکنی

mohsensoft
16-07-2009, 09:19
سلام
برای طراحی باید یک هدف داشته باشی
برای چی میخوای طراحی رو یاد بگیری
برای پول در اوردن یا سرگرمی
اگر برای پول دراوردن باشه مطمئا باش خیلی زود هر برنامه ای رو که بخوای یاد میگیری(خوب همه دنبال پولند دیگه دی
ولی اگر برای سرگرمی باشه بعضی وقت ها اصلا حوصلت نمیشه بری بشینی یک کاری رو بکنی
ممنون
خب برای پول در آوردن هم که هست.چون ادم به هر حال باید یه انگیزه ای داشته باشه
ولی خب من شنیدم زیاد نباید توی کار طراحی روی پول درآوردن حساب کرد
مخصوصا ما که توی شهر های کوچیک زندگی میکنیم

Hitman-Group
16-07-2009, 09:26
خوب پس مثل خودمی
من هم داخل یک شهرستان کوچیک زنگی میکنم
که پس از 1 2 ماه سی دی که اومده رو میارن!
ولی با این وجود من فتوشاپ رو یاد گرفتم!
سعی و تلاشت ر و بکن!
امیدوارم هم من و هم شما در کارتون موفق باشی!

mohsensoft
16-07-2009, 10:12
خوب پس مثل خودمی
من هم داخل یک شهرستان کوچیک زنگی میکنم
که پس از 1 2 ماه سی دی که اومده رو میارن!
ولی با این وجود من فتوشاپ رو یاد گرفتم!
سعی و تلاشت ر و بکن!
امیدوارم هم من و هم شما در کارتون موفق باشی!
ممنون
من هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم
اما شما که توی یک شهرستان کوچیک زندگی میکنین آیا تونستین با فتوشاپ درآمدی داشته باشین؟
به هر حال درآمد یه چیز خیلی مهمه که میتونه روی پیشرفت ادم خیلی موثر باشه

Hitman-Group
16-07-2009, 14:32
ممنون
من هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم
اما شما که توی یک شهرستان کوچیک زندگی میکنین آیا تونستین با فتوشاپ درآمدی داشته باشین؟
به هر حال درآمد یه چیز خیلی مهمه که میتونه روی پیشرفت ادم خیلی موثر باشه

سلام
خیر دوست عزیزم:41:
اون جایی که ما زندگی میکنیم یا بهتر بگم کل ایران هنوز نمی دونند کامپیوتر چیه!(راست میگم باور کنید):8:
فقط اسمش رو شنیدند یا دیدنش:21:
من برای کسب علم بیشتر دارم با فتوشاپ کار میکنم:18:
تا در اینده جایی رفتیم ازمون یک چیزی پرسیدند بلد باشیم!:5:
با تشکر از شما!