PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دسترسي به فايل rar

undersea
10-07-2009, 12:55
با سلام خدمت همه دوستان

چند تا فايل rar دارم كه همگي براي باز كردنشان نياز به پسورد دارند و من پسوردشان را نمي دانم:24:

خوب چگونه ميتوانم به اين فايل ها دسترسي پيدا كنم؟
در صورت نياز ميتوانم يه نمونه از انها را اپلود كنم.

سپاس فراوان

Ship Storm
10-07-2009, 13:51
دوست عزیز شما این فایل ها رو از اینترنت دانلود کردید؟
اگه از اینترنت دانلود کردید و پسورد اون رو ندارید کافیه لینک رو تو گوگل سرچ کنید تا پسوردش رو پیدا کنید ولی اگه فایل رو طور دیگه ای دریافت کردید تقریبا میشه گفت پیدا کردن پسورد اون امکان پذیر نیست

undersea
10-07-2009, 14:34
متاسفانه خودم از اينترنت پيدا نكردم اما ميدانم e-book است.
هميشه يه راه حلي است هم قفل وجود دارد هم كليد، اينجا تاپيك گذاشتم تا جواب مثبت بشنوم.
حتي اگه يه راه حلي براي باز كردن فايل هاي مشابه را هم بلد باشيد خوشحال ميشم تا انرا بشنوم شايد جواي بده.
من دقيقا نمودونم سيستمي پسورد گذاري روي فايل ها از چه مسيري عمل ميكنه ولي حتما ميشه بازش كرد.

Ship Storm
10-07-2009, 17:16
اگه پسوند فایل هاتون Rar باشه دسترسی به اون بدون داشتن پسورد خیلی سخته چون من خودم چندین بار تلاش کردم نتیجه نگرفتم مگه اینکه پسورد های روش عبارت های خیلی ساده باشن
تو این زمینه دو تا نرم افزار بهتون معرفی میکنم میخواین یه تست کنید شاید به نتیجه برسید

RAR Password Recovery | بازيابي پسورد فايل هاي RAR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAR Password Recovery Magic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

undersea
10-07-2009, 23:01
ممنون از راهنماييتان، قطعا مفيد خواهد بود.
دارم دان ميكنم. نتيجه را حتما اينجا ميگم. من معتقدم كار نشد نداره.