PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رایت کردن دی وی دی

karaeyb
09-07-2009, 10:25
سلام
دی وی دی رایترم چند وقته که اصلا دی وی دی رایت نمیکنه البته مشکلی با سی دی نداره cd رو خیلی خوب رایت میکنه واسه خوندن dvdهم مشکلی نداره فقط dvd رایت نمیکنه در ضمن مدلdvdم nec از نوع sata هستش لطفا مرا راهنمایی کنید

shabeashegha
12-07-2009, 23:02
سلام
دی وی دی رایترم چند وقته که اصلا دی وی دی رایت نمیکنه البته مشکلی با سی دی نداره cd رو خیلی خوب رایت میکنه واسه خوندن dvdهم مشکلی نداره فقط dvd رایت نمیکنه در ضمن مدلdvdم nec از نوع sata هستش لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام
دستگاه منم یه مرتبه همینطوری شده بود. ویندوز رو عوض کردم مشکل کاملا حل شد. احتمالا مشکل نرم افزاریه. موفق باشید

karaeyb
14-07-2009, 12:30
ممنون عزیزم از راهنماییت ولی ون خیلی وقته این مشکلو دارم تا حالا چند بار ویندوز زدم همین جوری بوده یه دفعه دیگه هم ویندوز میزنم خدا کنه درست بشه که البته بعید میدنم

Kianoosh
14-07-2009, 15:14
ممنون عزیزم از راهنماییت ولی ون خیلی وقته این مشکلو دارم تا حالا چند بار ویندوز زدم همین جوری بوده یه دفعه دیگه هم ویندوز میزنم خدا کنه درست بشه که البته بعید میدنم

جدیدترین فرم ویرش رو دانلود کن ببین درست میشه گرارنتی داره؟

hesamkowsar
14-07-2009, 20:48
من لپ تاپم اینجوری شده بود بعد یه مدت dvd به زور میخوند بعدم دیگه dvd نخوند و فقط cd رایت میکردو میخوند...زیادم کار ازش نکشیده بودما...اما نرم افزاری نبود....

karaeyb
04-08-2009, 17:21
ممنون دوستان از راهنمایی هاتون البته اگه فریم ور دی وی دی م را اپدیت کنم حل میشه ولی انگاری زمین زمان دست به یکی شدن که من نتونم اپ ش کنم هر چی گشتم نتونستم فریم ورشو پیدا کنم میخواستم یکی از شما دوستان گرامی فریم ورشو اگه سراغ داره اپلود کنه .این مشخصات دی وی دی م هستشDevice Description Optiarc DVD RW AD-7170S