PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بزرگ با iframe

IstaaKon
09-07-2009, 10:01
سلام دوستان

من یه مشکل بزرگ دارم با iframe

من از سیستم دیتالایف استفاده میکنم
یه قالب ساختم و خیلی خیلی روش وقت گذاشتم که باید وقتی پست ارسال میکنم صفحه ثابت بمونه و پایین نیاد !
پس باید از iframe استفاده کنم . یعنی اگه 100 تا پست هم ارسال کنم همه شون داخل iframe نمایش بده و با اسکرول بار iframe بشه تمام پست ها رو در یه محدوده خاص نگاه کرد.

نمیدنم با سیستم دیتالایف کار کردید یا نه
یه تگ {info} {content} داره که اگه این تگ روی صفحه اصلی باشه تمام پست ها رو نشون میده ...
خوب حالا اگه این تگ رو بزاری داخل iframe به این صورت میشه

<iframe name="Webna" src="{info} {content}" border="1" frameborder="0" width="429" height="219"></iframe>

که این کد داره ظاهرا میگه {info} {content} روی صفحه اصلی و داخل iframe نشون میده
اما این کار رو نمیکنه و وقتی این کد اجرا میکنه ارور Forbidden رو در iframe نشون میده

Forbidden

You don't have permission to access /datalocal/<span id='dle-info'></span> <div id='dle-content'> <table width= on this server

شما میپید چیکار کنم ؟
میشه به جای iframe از کد دیگه ای استفاده کرد؟

my friend
09-07-2009, 11:49
خب، شما برای src باید آدرس صفحه رو بدید نه محتوای صفحه رو. اینطوری که شما میخواهید کار کنید باید یه صفحه جداگانه هم بزارید که با دیتابیس ارتباط برقرار کنه که دردسر زیادی داره.
اما میتونید با استفاده از CSS برای تگ DIV اسکرول بزارید و خیلی سریع کاری رو که میخواهید انجام بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IstaaKon
09-07-2009, 18:09
فوق العاده ای عزیز
همونیه که میخواستم

فقط یه سوال
نوع اسکرول بارش رو نمیشه عوض کرد ؟
اخه قبلا دیدک تو یه سایتی که اسکرولش رو عوض کرده بود البته نه رنگ و ...
قالب و نوعش عوض شده بود

ممیشه ایا ؟

my friend
09-07-2009, 19:59
computing.net/answers/webdevel/how-to-change-scroll-bar-look/740.html

IstaaKon
09-07-2009, 23:39
بسیار ممنون دوست عزیز