PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیب شدن فایل ها در گوشی نوکیا

hamedchtsz
08-07-2009, 16:24
سلام. من گوشی نوکیا n72 دارم. یک فایل از طریق بلوتوث از گوشی دوستم که سونی اریکسونه گرفتم و ناگهان همه فایل های توی گوشیم غیب شدند. البته فضای اشغال شده حافظه که 600 مگ بود تغییری نکرده اما تمام پوشه ها خالی هستن و فایلی مشاهده نمی شه.
گوشی رو به کامپیوترم وصل کردم که آنتی ویروس به روز اَوَست روش نصبه اما اخطاری مبنی بر فعالیت ویروس نداد. البته همونطور که می دونید وقتی نوکیا رو به کامپیوتر وصل می کنی مثل سونی اریکسون درایوی به my computer اضاف نمی کنه و از طریق برنامه منجر با گوشی ارتباط بر قرار می شه و روی آیکون مربوطه در my computer که شبیه یک کشو هست هم راست کلیک می کنم گزینه اسکن آنتی ویروس وجود نداره و کلا اون قسمت رو اسکن نمی کنه و می نویسه invalid direction . و اگه از گوشی هم پوشه ای رو روی کامپیوتر کپی کنم یک پوشه خالی کپی می شه.
حالا باید چکار کنم؟ گوشیم وبروس گرفته؟ آیا باید آنتی ویروس مخصوص موبایل روش نصب کنم؟
خواهشا کمک کنید کلی عکس و فیلم و موزیک و دفترچه تلفن و غیره تو گوشی هست که اصلا دوست ندارم پاک بشه.
ممنون.

MnX_2009
10-07-2009, 00:17
دوست عزیز شما باید از رم ریدر استفاده کنید و از انجا مموری خود را اسکن کنید

h0oman
05-08-2009, 02:27
گوشی منم که nokia 5800 هست دقیقا همینجور شده اما فایل با بلوتوث نگرفتم
به کامپیونرم وصل کرده بودم
بعد از جند روز کل فایل ها انگار hide شده به طوری که نمیشه با کامپیوتر هم فایل ها رو دید
که با هزار بدبختی مموری رو فورمت کردم و دوباره آهنگ ها و .... رو ریختم اما هر چند روز یه بار یا کل فایل ها یا قسمتی از اطلاعاتم از بین میره یه به عبارتی hide میشه
توجه کنید مه گوشیم رو تازه خریدم و امکان خراب بودن رم کمه در ضمن خطای coruppted نمیده
به احتمال 99% ویروسه ناجوریه که تاحالا هم نتونستم کاریش بکنم
هر کی راه درست کردنشو پیدا کرد بگه لطفا!!!!!!

saeed774
05-08-2009, 11:54
دوست عزيز ، كامپيوتر شما ويروسي هست كه هر بار وصل ميكنين ويروس به مموري منتقل ميشه .
شما بايد با يك آنتي ويروس آپديت شده مثه نود4 يا كسپر يا آويرا سيستم رو فول اسكن كنين .

kases
06-08-2009, 04:42
دوست عزیز ازتوتال سکیوریتی کوییک هیل استفاده کن این انتی ویروس اسکنر موبایل داره

gharibe63
14-08-2009, 13:36
سلام
من چند ماه قبل با این ویروس برخورد کردم
هر وقت که ویروس به رمم برمیگشت با انتی ویروسهای ناد32 و کسپرسکی و نورتون اورجینال اسکن میکردم ویروسی پیدا نمیکردند
فکر میکنم 10 باری این مورد پیش اومد تا اینکه آخرین بار رمم قفل شد
(تمام فایلهام دیگه کپی " پیس نمیشدن)
به تمام دوستان پیشنهاد میکنم اگه با این ویروس مواجه شدین از اون رم دیگه استفاده نکنید چون تمام فایلهاتون را از بین میبره و هیچ ویروسیابی هم نمیتونه این ویروسا شناسایی کنه