PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید باکس

mehran_286
08-07-2009, 13:52
سلام دوستان یه باکس با قیمت مناسب میخوام که بتونه سریbb5 نوکیا یا گوشی های مثلn85 , n86 . n95 رو بتونه فلش کنه
شما چی پیشنهاد میدی ؟
الان ارزونترین باکس چنده ؟

Ali.Soleymani
28-08-2009, 02:44
سلام دوست من
اگه مغازه نداری باکس زیاد به دردت نمیخوره ها.
راستش من دو سه سال پیش که تو مغازه دوستم بودم یه سری کامل گرفت واسه sony ericsson و nokia میگفت حدود 250 پاش در اومده.
در ضمن باید به فکر اینترنت پر سرعتم باشی که هر روز ورژن جدید آپدیت گوشی ها رو دانلود کنی.

gsmata
15-09-2009, 18:45
واسه سری bb5 بهترین باکس فعلا MT هستش !

soheilsattary
25-09-2009, 13:35
سلام. من هم دنبال باکس مناسب میگردم. نمیخوام وقتیکه باکس خریدم پشیمون بشم که چرا فلان باکس رو نخریدم. تو سایتهای مختلف که رفتم بیشتر گیج شدم. یکی میگه که یونیورسال بخر، یکی دیگه میگه ام تی و اون یکی هم جف رو پیشنهاد میکنه. تازه این وسط باکس مهم اس ای تولز رو نمیدونم بیخیال بشم (یعنی بقیه اینایی که گفتم کار سونی اریکسون رو راه میندازه؟) برای گوشی های چینی چیکار کنم؟ حالا اگه خواستم باکس اس ای تولز بخرم، اینکه میگن سیم کارتش اریجینال باشه، چطور بایستی مطمئن بشم؟ لطفا اگه کسی تجربه دقیق داره راهنماییم کنه. ممنون

Hadi King
25-09-2009, 15:35
تو این تایپک اطلاعاتی در مورد باکس ها دادم ...
کسب اطلاع از کارایی، کیفیت و قیمت باکس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشید!:40: