PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ساخت بارکد ( سطح : مبتدی )

mamo
19-02-2006, 14:41
.ابتدا یک فایل با اندازه 150 در 75 پیکسل ایجاد کنید.سپس Filter\Noise\Add Noise را انتخاب کنید.

تنظیمات زیر را برای آن انجام دهید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amount: 100%
Distribution:Gaussian
MonoChromic : تیک زده شود

---------------------------------------------------------------------------------------------

.سپس Filter\Blur\Motion Blur را انتتخاب کرده و تنظیمات زیر را برای آن انجام دهید.

Angle:90
Distance:999 pixel

------------------------------------------------------------------------------------------------

3.سپس به Image\Adjustment\level رفته و تنظیمات زیر را انجام دهید.

Input Level= 105;1.00;200

------------------------------------------------------------------------------------------------

4.حال Ctrl+a را زده تا همه تصویر انتخاب شود. به گزینه Select\Modify\Contract بروید و میزان 5 پیکسل را وارد کنید. یا با استفاده از ابزار انتخاب مستطیل کوچکتری انتخاب کنید. سپس بر روی تصویر کلیک راست کرده و Select Inverse را انتخاب کنید و Delete را بزنید تا گوشه های تصویر پاک شود.

5.حال مطابق تصویر قسمتی از پایین این بارکد را انتخاب می کنیم و پاک می کنیم.

6.سپس درون ان قسمتی که پاک کرده ایم شماره ای را به صورت دلخواه (استفاده از صفر فراموش نشود) می نویسیم.

Elfin-D
19-02-2006, 15:15
سلام
مرسي از آموزشتون!
منبع:مجيد آنلاين

Sina.G
19-02-2006, 15:24
الفیت جاان فکر می کنم اینو هم باید به امضات اضافه کنی : "کلام آموزش فتوشاپ دهنده ی خوب : من از مجید آنلاین مقاله کپ نمیزنم."

Elfin-D
19-02-2006, 15:32
سخنان گوهر بار من اندر باب كپي پست:here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

silver
19-02-2006, 15:36
در راستای ضعیف کشی و چند نفر به ده نفر و اینکه شما 2 به 1 هستید منم همکاری می کنم که 3 به 1 و به طور کاملا fair play و جوانمردانه بريزيم سر mamo .....