PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید Windows Mobile

ALI TT
08-07-2009, 10:30
سلام !
من یه گوشی می خواهم که Windows Mobile 5 داشته باشه ؟
مدلش مهم نیست .... فقط ..... قیمتش کم باشه .
در مورد smart Phone کسی اطلاعاتی داره

ممنون

faravahar
08-07-2009, 11:33
imate jama 101

S@nti@go_s&k
08-07-2009, 15:01
سلام

چرا WIN5

الان WIN 6.5 هم اومده

merikh_merikh
08-07-2009, 15:43
خرید ویندوز5 اصلن کاره درستی نیست چون الان 5/6 اوده و بعدن هم شاهد اومدن 7 خواهیم بود.....

S@nti@go_s&k
08-07-2009, 15:45
اگر به خاطر قیمت کمش میخای 5 بگیری

ویوا هستش که ویندوز 6.1 داره در ضمن 6.5 هم میتونی بریزی روش

که قیمتش هم 240 هستش

ALI TT
08-07-2009, 17:41
خوب درسته هر چی بیشتر باشه بهتره ولی من برای بیشتر برنامه نویسی می خوام .
با Microsoft Visual Studio 2008 میشه واسشون برنامه نویسی کرد و Microsoft Visual Studio 2008 هم با SDK (شبیه ساز موبایل در کامپیوتر) ویندوز موبایل 5 کار می کنه .

حالا اگه میشه نرم افزارهای ویندوز موبایل 5 را روی 6.1 و 6.5 ... نصب کرد که هیچی . ممنون

در مورد قیمت و مدلهای اگه راهنمایی کنین ممنون میشم و آیا مطالبی که در بالا نوشتم درسته ؟
ممنون

S@nti@go_s&k
08-07-2009, 17:51
اکثر برنامه هایی که روی 5 کار میکنه رو 6.1 هم کارمیکنه

درضمن واسه 6.1 که برنامه بیشتر هستش

ALI TT
08-07-2009, 19:47
در مورد قیمت و مدلهای اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

hasanmotori
08-07-2009, 20:00
در مورد قیمت و مدلهای اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

چقدر میخای هزینه کنی ؟

تو رنج 250 تومن : تاچ ویوا هست

تو رنج 400 تومن : i900

تو رنج 550 : دایموند 2

اگه کیبرد دار میخای تاچ پرو و پرو 2 هستن

بین اینا بهترینش با در نظر گرفتن قیمت i900 هست

merikh_merikh
09-07-2009, 12:21
البته ايکس1 هم يکي از بهترين گزينه ها ميباشد.
به نظره من اگه ميخاي اي900 بگيري حدود 50 يا 70 هزار تومان بزار رو پولت و ايکس1 را به قيمت 450 يا 470 هزار تومان بگير.اگرم بيشتر ميتوني هزينه کني تاچ پرو2 هم گزينه ي خوبيه که بايد حدود 800 هزار تومان پول داشته باشي.
من يه زماني که اختلاف قيمت ايکس1 و اي900 زياد بود اي900 را به دليل قيمت پايينش به دوستان پيشنهاد ميدادم ولي الان به نظره من با توجه به اختلاف نا چيز قيمت ايکس1 گزينه ي بسيار مناسبي ميباشد.

ALI TT
10-07-2009, 10:57
ممنون

حالا می گم یک دیگه بزاریم سرش لپ تاب بگیریم !
ولی من پایین ترین قیمتش رو می خوام . چون لپ تاپ دارم اینو برای سر کلاس می خوام تا برنامه هامو نشون بدم

نظرتون راجب P1 سونی اریکسون چیه ؟؟

*M!L4D*
10-07-2009, 19:42
ممنون

حالا می گم یک دیگه بزاریم سرش لپ تاب بگیریم !
ولی من پایین ترین قیمتش رو می خوام . چون لپ تاپ دارم اینو برای سر کلاس می خوام تا برنامه هامو نشون بدم

نظرتون راجب P1 سونی اریکسون چیه ؟؟
P1 یکم قدیمی شده !!
5800 خوبه ... 5530 هم داره میادش ...
کلا به نظر من سیمبیان بهتر از Wndows Mobile هستش ...

aran khan95
10-07-2009, 20:02
ویندوز موبایل 5 کیوتک اس200
ویندوز موبایل 6 تاچ ویوا
اینا پیشنهادای منن

merikh_merikh
10-07-2009, 22:03
دوست عزیز بهتره که شما نیازاتونو بگین تا دوستان با توجه به نیازتون بهتر ارهنمایی کنن.
به نظره من اول تاچ ویوا چون فکر کنم از ویندوز موبایل خوشتون میاد و بعد پی1.
پی1 با اینکه قدیمیه ولی قابل قبوله.
به نظره من 5800 برای سره کلاش اصلن خوب نیست چون باید فقط با قلم کار کنی ولی پی1 بدون قلم هم میشه باش کار کرد.
ولی تو نوکیا اگه بتونی رو پولت بزاری ان97 از پی1 و 5800 بهتره.
البته من هنوز درست متوجه نشدم که شما ویندوز موبایل میخای یا سیمبین یا فرقی نداره برات..........

ALI TT
21-07-2009, 20:25
ممنون از تمامی دوستان
ببخشید چند روزی نبودم ... به بزرگی خودتون ببخشید

از مشاوره ها ممنون
من فقط ویندوز موبایل می خوام چون میشه با زبان های ساده مثل VB.NET و یا C#.NET براشون برنامه نویسی کرد.
الان من گوشیم W800i هستش که جاوا ساپورته . براش با JAVA برنامه نویسی می کنم ولی پر دردسر و وقت گیره .

کلا تاکیدم بر روی ویندوز موبایل همینه.

هیچ فاکتوری برام مهم نیست بجز کمی سرعت گوشی ، اندازه LCD و بیشتر قیمت آن. و اصلا مهم نیست که قدیمیه یا جدیده
بازار رفته بودم N97 خیلی توپ بود و البته همین طور قیمتش و اگه اشتباه نکنم XPRIA که مال سونی اریکسون هستشهم خیلی خیلی جالب بود که فکر کنم قیمتش 450 بود (خیلی زیاده). من سونی رو بیشتر از نوکیا دوست دارم
نوکیا تو کار مولتی مدیاست و سونی اریکسون تو سرعت گوشی (نظر کاملا شخصی)

از یه یارو پرسیدم P1 ویندوزی هستش ، گفت نه ! اگه ویندوزیه قیمتش الان چنده ؟؟؟
مدل گوشیه زیر چیه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

rozy_1500
23-07-2009, 03:38
ممنون از تمامی دوستان

از مشاوره ها ممنون
من فقط ویندوز موبایل می خوام چون میشه با زبان های ساده مثل VB.NET و یا C#.NET براشون برنامه نویسی کرد.
الان من گوشیم W800i هستش که جاوا ساپورته . براش با JAVA برنامه نویسی می کنم ولی پر دردسر و وقت گیره .

هیچ فاکتوری برام مهم نیست بجز کمی سرعت گوشی ، اندازه LCD و بیشتر قیمت آن. و اصلا مهم نیست که قدیمیه یا جدیده
بازار رفته بودم N97 خیلی توپ بود و البته همین طور قیمتش و اگه اشتباه نکنم XPRIA که مال سونی اریکسون هستشهم خیلی خیلی جالب بود که فکر کنم قیمتش 450 بود (خیلی زیاده). من سونی رو بیشتر از نوکیا دوست دارم

مدل گوشیه زیر چیه ؟
ممنون
مدل این گوشی که عکسشو گذاشتی p1 هستش
نمیدونم منظورت از ویندوزی چیه ولی اگه منظورت گذاشتن ویندوز و برنامه های اون روی این گوشیه باید بگم که نه نمیشه

طبق گفته دوستان این انتخاب ها رو داری(فکر کنم به ویندوز موبایل محدود بشی بهتره چون تو کار pc هستی دیگه بهتر...)
touch viva
i900
x1

اگه میتونی x1 رو بگیر که بهترین گزینست اگر نه i900 و diamond هم هستن
اگه توان خرید هیچکدومشون رو نداری touch viva رو بردار

omidsys
23-07-2009, 08:05
شما میتونید htc diamond بگیرید که قیمتش 370 هست.
گوشیه فوق العادهی هست که از نظر سرعت خیلی بالاس

merikh_merikh
23-07-2009, 09:36
ممنون از تمامی دوستان

از مشاوره ها ممنون

مدل گوشیه زیر چیه ؟
ممنون
دوست عزيز عکسي که گذاشتين مربوط به پي1 ميباشد که محصول شرکت سوني اريکسون ميباشد و از سيستم عامل يو اي کيو که يکي از زير شاخه هاي سيمبين ميباشد بهره ميبرد.
شرکت سوني اريکسون سريه پي از جمله پي1 را تعطيل کرده و سريه ايکس1 از جمله ايکس1 که از سيستم عامل ويندوز موبايل بهره ميبرن را جايگزين کرده.
پس در نتيجه براي پي1 ديگه برنامه اي توليد نميشه ولي در حال حاظر برنامه هاي خوب و کاربرديه زيادي براي اين گوشي هست و تا مدتي طولايني رفع نياز ميکنه البته فکر کنم هنوز شرکت هايي باشن که براي اين سيستم عامل دور به دور برنامه هايي توليد کنن.
حالا براي شما که قيمت پايين هم مد نظرتون ميباشد تاچ ويوا که از سيستم عامل ويندوز موبايل بهره ميبرد يکي از بهترين گزينه ها ميباشد.ولي اگه بتونيد حدود 470 هزار تومان هزينه کنيد ميتونيد ايکس1 بگيرين که يکي از بهترين هاست و براي شما نيز يکي از بهترينا ميباشد.
ديگه انتخاب با شما
البته دوستان دیگه هم به گزینه های خوبی مانند ای900 و تاچ دیاموند اشاره کردن که با توجه به نیازه شما میتونن گزینه های خوبی باشن

ALI TT
04-08-2009, 01:06
ممنون از تمامی دوستان
آخرین سوالم اینه که ، نرم افزارهایی که مربوط به ویندوز موبایل 5 هست روی 6 و یا 6.5 هم اجرا میشن

واقعا ممنون

merikh_merikh
04-08-2009, 09:26
دوست عزیز در مورد اجرا شدن برنامه ها نمیدونم ولی اینو مطمعنم که تمام برنامه های ویندوز موبایل 5 با گرافیکی بالاتر در ویندوز6 یا 5/6 هستن.

navid_k
05-08-2009, 00:05
ممنون از تمامی دوستان
آخرین سوالم اینه که ، نرم افزارهایی که مربوط به ویندوز موبایل 5 هست روی 6 و یا 6.5 هم اجرا میشن

واقعا ممنون

بله دوست عزیز ، میشن.

گویا هنوز بین سیمبین و ویندوز تصمیم نگرفتید، اگر قصد خرید ppc داشتید بیاید به بخش مربوطه و تاپیک راهنمایی برای خرید ، تا اونجا بسته به خواسته ها و مبلغ مورد نظرتون مورد راهنمایی قرار بگیرید.

ALI TT
05-08-2009, 18:51
دوست عزیز من اگه از اول تایپیک رو مطالعه کرده باشین گفتم که گوشی رو برای چی می خوام . برای برنامه نویسی . نه زنگ زدن و یا دوربینش . پاکت پی سی هم نمی خوام چون تلفن نداره.
ویندوز موبایل تصویبه !
ممنون دوستان من گوشیمو انتخاب کردم
X1 یا همون XPERIA

merikh_merikh
08-08-2009, 07:38
انتخاب خوبی کردی و راضی خواهی بود