PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فایل VOB با برنامه Media Player

p30worwor
08-07-2009, 04:02
سلام
مدتی است که به دلیل پاک کردن اشتباهی برنامه ای که نامش را نمیدانم ، برنامه Media Player 11 فایل های VOB را باز نمیکند و پیغام زیر را میدهد. در ضمن برنامه K-Lite Codec Pack بر روی سیستم نصب است اما فایده ای ندارد . همچنین وقتی که میخواهم برنامه XP Codec Pack را نصب کنم پیغام DirectX 7.0 or newer needed را میدهد در صورتی که DirectX 10 نصب است . لطفا توضیح دهید

پیغام برنامه Media Player 11 به هنگام بازشدن فایل VOB
Windows Media Player cannot play DVD video. You might need to adjust your Windows display settings. Open display settings in Control Panel, and then try lowering your screen resolution and color quality settings.
با تشکر

muhakh
08-07-2009, 05:16
با یک نرم افزار دیگه امتحان کن
کارت گرافیکت رو هم دوباره نصب کن

Masоud
08-07-2009, 11:29
سلام
مدتی است که به دلیل پاک کردن اشتباهی برنامه ای که نامش را نمیدانم ، برنامه Media Player 11 فایل های VOB را باز نمیکند و پیغام زیر را میدهد. در ضمن برنامه K-Lite Codec Pack بر روی سیستم نصب است اما فایده ای ندارد . همچنین وقتی که میخواهم برنامه XP Codec Pack را نصب کنم پیغام DirectX 7.0 or newer needed را میدهد در صورتی که DirectX 10 نصب است . لطفا توضیح دهید

پیغام برنامه Media Player 11 به هنگام بازشدن فایل VOB
Windows Media Player cannot play DVD video. You might need to adjust your Windows display settings. Open display settings in Control Panel, and then try lowering your screen resolution and color quality settings.
با تشکر
سلام

گفته به Control Panel برو و در بخش Display Setting تنظیمات رنگ و رزولوشن رو در کمترین حالت قرار بده.

با نرم افزار های دیگه امتحان کن و Direct X رو هم دوباره نصب کن.

موفق باشید :40:

p30worwor
09-07-2009, 20:12
با یک نرم افزار دیگه امتحان کن
کارت گرافیکت رو هم دوباره نصب کن

با سلام
فایل vob با برنامه های دیگری مثل KMPlayer یا JetAudio مشکلی ندارد اما فقط با Media Player باز نمیشود. نصب دوباره کارت گرافیک هم تاثیری نداشت.
با تشکر

p30worwor
09-07-2009, 20:17
سلام

گفته به Control Panel برو و در بخش Display Setting تنظیمات رنگ و رزولوشن رو در کمترین حالت قرار بده.

با نرم افزار های دیگه امتحان کن و Direct X رو هم دوباره نصب کن.

سلام
با توجه به معنی پیغام ، باید تنظیمات Display Setting را در کمترین حالت قرار بدهم اما این تنظیمان نسبت به زمانی که فایل VOB با Media Player باز میشد هیچ تغییری نکرد با این وجود آن را در کمترین حالت قرار دادم اما باز هم مشکل حل نشد
در ضمن Direct X 9 را هم نصب کردم اما وقتی که دستور dxdiag را در Run وارد میکنم در مقابل Direct Version ، نسخه Direct X 10 نوشته شده است.
در کل با توجه به راهنمایی شما و دوستان هنوز مشکلم حل نشده است.
ببا تشکر

Masоud
09-07-2009, 21:34
سلام
با توجه به معنی پیغام ، باید تنظیمات Display Setting را در کمترین حالت قرار بدهم اما این تنظیمان نسبت به زمانی که فایل VOB با Media Player باز میشد هیچ تغییری نکرد با این وجود آن را در کمترین حالت قرار دادم اما باز هم مشکل حل نشد
در ضمن Direct X 9 را هم نصب کردم اما وقتی که دستور dxdiag را در Run وارد میکنم در مقابل Direct Version ، نسخه Direct X 10 نوشته شده است.
در کل با توجه به راهنمایی شما و دوستان هنوز مشکلم حل نشده است.
ببا تشکر
سلام

Windows Media Player 11 رو یک بار Reinstall کن و دویاره Direct X 10 رو نصب کن.

gonbad city
20-07-2009, 00:30
direct x 10 مشکل داره همون direct x 9 را نصب کنی مشکلت حل می شه

gonbad city
20-07-2009, 00:32
direct x 10 مشکل داره همون direct x 9 را نصب کنی مشکلت حل می شه
ضمنا ورژن 10 را پاک کن

sma3ali
20-07-2009, 10:43
نرم افزار real alternative را نصب کن سپس از داخل مدیا پلیر فایلهای ویدئویی را انتخاب کن و اجرا کن ضمنا directx9.c فعلا بهتر جواب می دهد تا 10