PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح ویژه ی طراحی رایگان امام علی (ع)

sam & snake
07-07-2009, 22:18
سلام دوستان
به مناسبت روز پدر یک طرح گذاشتم که درخواست ها و مشکلات دوستان را حل کنم.
اسم این طرح امام علی (ع) است و لطفا اگه خواستید صدا بزنید به همین نام صداش بزنید.
یک طرح ویژه ی تابستان درست کردم که کارهایی از قبیل کارهای زیر را رایگان می خوام انجام بدم:

1- لوگو های شرکت
2- لوگو برای سایت
3- بنر و هیدر سایت(متحرک و ثابت)
4- کمک در گرافیک دوبعدی(در هر زمینه)
5- کارت ویزیت
6- مالتی مدیا

توجه کنید شرکت ها و کسانی که می خواهند از این طرح ویژه استفاده کنند می بایست در این تاپیک
فرم زیر را پر کنند.فقط همین خواهشا از دادن اسپم جلوگیری کنید تا کار به خوبی جلو بره.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نام و نام خانوادگی:
اسم شرکت / سایت / دفتر /... :
در صورتی که سایت باشد ادرس آن:
توضیحات شما در مورد درخواستتان:
رنگ های پیشنهادی شما برای کار:
سایز یا سایز های کار:
کار به صورت چاپی است یا فقط در مانیتور قابل مشاهده است: بله خیر
اطلاعات اضافه ی شما در مورد کار:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هزینه های طراحی های رایگان طرح ویژه ی امام علی (ع)

کار طراحی کاملا به صورت رایگان انجام می شود.ولی اگر کسی دوست داشت هزینه ای به صورت داوطلبانه
بدهد لطفا هزینه را از طریق سایت زیر پرداخت کند.خرج داوطلبانه ی این کار به قسمت کمک های عمومی
محک موسسه ی امور خیریه و کمک به کوکان مبتلا به سرطان واریز خواهد شد و شما هم در یک کار خداپسندانه
و کار نیک شرکت خواهید کرد در غیر این صورت این طرح هیچ اجباری از شما ندارد و هیچ مبلغی هم برای
کارهای خود از شما نخواد گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به دلیل کمبود وقت این طرح هر سال در همین موقع ها (هفته ی روز پدر) برگذار خواهد شد و فقط می تواند
20 کار را بگیرد.از شما خواهشمندیم برای این که شرمنده ی شما نشویم سریعا کارهای خود را در همین تاپیک
با پر کردن فرم درخواست انجام بدید.20 طرح اول با موضوع کارها در پست اول قرار می گیرد و این تاپیک اگر مدیر
انجمن کمکی کند قفل می شود تا 20 کار سال بعد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بار دیگر خواهشمندمدر صورتی که می خواهید در این طرح شرکت کنید و در خواست بدید پست بدید و در غیر
اینصورت یا کلید تشکر را بزنید و یا پیغام خصوصی بدید.
به پست های غیر از طرح پاسخی داده نخواهد شد . سوال و جواب فقط در پیغام خصوصی.

با تشکر
.:BEHNAM:.

omid_3dsmax9
07-07-2009, 22:20
عجب بزرگواری ای می خواین بکنید...
موفق باشی و پاینده...

sam & snake
07-07-2009, 22:48
برای تبلیغ در این فروم و در سایت های دیگر از امضای زیر استفاده کنید.

sid
08-07-2009, 14:02
نام و نام خانوادگی:
سهيل آرمان خواه
اسم شرکت / سایت / دفتر /... :
سازه سبك ساز سهيل (چهار سين)

در صورتی که سایت باشد ادرس آن:
شكلش رو ميزارم .عين همين باشه ولي گرافيكي و سه بعدي از جنس كريستال زيرش هم سايه داشته باشه

كپي همين عكس
سایز یا سایز های کار:
بزرگ 640*480
بله چاپي هست
سلامتي شما

sid
08-07-2009, 14:10
ويراسش شد
مال من رو هم شروع كن
من اولين سفارش رو داده بودم

AKBAR132
09-07-2009, 14:46
نام و نام خانوادگی:
علی اکبر فتحی

یک لوگوی مذهبی برای یک هفته نامه دیواری به نام "حدیث"

مهم نیست ..... وابسته به رنگ نباشه

سایز یا سایز های کار:
متوسط

چاپی است

در تاپیک زیر برایش گفتگو ایجاد کرده ام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mf.designing
09-07-2009, 23:10
دوستان سلام .
من و دوستانم به زودی سایتی رو با نام Green-P30 را میندازیم و میخوایم به صورت حرفه ای کار کنیم . از اونجایی که من طراحم خودم (:biggrin:) همه طرح ها رو خودم کار کردم ولی در مورد لوگو موندم !!!
دوستان میتونند یه پیشنهاد بهم بدن ؟ کسی میتونه در مورد طراحی کمکم کنه ؟
اگم یکی از دوستان واسم یه لوگو طراحی کنه که خیلی خیلی خیلی ... ممنونش میشم

sam & snake
10-07-2009, 01:17
دوست عزیز سهیل جان شما می توانید فقط یک سفارش بدهید.(هرکاربر ) لطفا یکی از پست های خود را ویرایش بدهید تا کار شما
مشخص شود.

بقیه ی دوستان کارهای شما در حال ساخت است.این طرح یک نوبت دارد که هر روز نوبت یک دو نفر است.برای همین کار بر روی نوبت
جلو می رود.و این طرح تنها در این سایت اجرا نمی شود بلکه در سایت های بسیاری این طرح در حال اجراست.

sam & snake
10-07-2009, 01:26
2
سلام دوست عزیز
لوگوی شما با نام حدیث آماده شده است.
لوگو یک طرحی است که سلیقه ایست اگه خوشتون نیومد شرمندتون هستم.
یا میتونید تغییراتی را بگید که توش انجام بدم با همین طرح و یا به فرد دیگری بدهید.من خیلی روی این طرح کار کردم که به این شکل در بیاد.
امیدوارم خوشتون بیاد.نظراتتون را لطفا فقط به صورت پی ام بگید تا موضوع تاپیک منحرف نشود.فایل های Eps برای چاپ را براتون پی ام کردم.نما هایی از لوگو با
فرمت Jpeg را برای شما و دیگر دوستان قرار دادم.
با تشکر

رنگ سبز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیاه و سفید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sid
10-07-2009, 11:34
ويرايش كردم
مال من روهم شروع كن
مرسي

sam & snake
10-07-2009, 15:44
سهیل جان شما اگر مثل همین می خواهید یعنی با همین فونت ها باید فونت هاش را به من بدید
من که فونت هاش را ندارم که عین همین بسازم.

sid
10-07-2009, 21:21
فونت خاصي نداره من همون فونتي رو هم كه استفاده كردم رو هم بعد با paint تغيير دادم تا شد ايني كه ميبيني
شما با يك فونت كه شبيه اينها هست بساز
من بالا و پايين عدد 4 رو ادامه دادم و كشيدمش تا بچسبه به مستطيله و حرف s رو هم كه ديگه ميبيني همه جوره تغييرش دادم اصلا اون رو با خط معمولي كشيدم نه با فونت!

sam & snake
12-07-2009, 22:08
خیلی عالی شما یک پا استادی هاااااااا.دوستان کار ها یکم عقب می افته حدود 5 روز همه ی کارها به دلایل شخصی عقب می افته و بعد از اون طرح ها ساخته میشه . با تشکر.

pedramh
14-07-2009, 14:31
طرح جالبیه اگه اجرا بشه :دی

sid
14-08-2009, 13:57
چي شد پس؟من منتظرماااا