PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه مي توان در نرم افزار هاي ulead media studioوulead video studio براي نوشتن در

sasan13622002
19-02-2006, 11:48
چگونه مي توان در نرم افزار هاي ulead media studioوulead video studio براي نوشتن در قسمت title از زبان فارسي استفاده نمود ؟

DJ-Punisher
19-02-2006, 14:08
ba barname IPT5 mitoni in karo bokoni

DJ-Punisher
19-02-2006, 14:09
albate ba barname maryam ham mitoni in karo bokoni

bemi
26-02-2006, 13:31
[چرا در يولد ف را بد مينيسد ي هم بعضي وقتها بد مينويسد از مزيم استفاده كردم

شیرفرهاد
26-02-2006, 21:50
چگونه مي توان در نرم افزار هاي ulead media studioوulead video studio براي نوشتن در قسمت title از زبان فارسي استفاده نمود ؟

كاربرگرامي سلام در اين نرم افزار چون اانگليسي است نميتوان فارسي نوشت از سايت

siadate
12-04-2006, 17:12
دوست عزيز براي اين كار بايد از نرم افزار هايي مثل :
فارسي نويس مريم
فارسي نويس نسل جوان
فارسي نويس البرز و ...
متن خود را در اين نرم افزار ها نوشته و کپي و در داخل مديا استديو پيست كرد.

mehdi936
22-04-2006, 10:48
سلام دوستان عزيز.اگه مي خوايد تو هر نرم افزار گرافيكي كه فارسي رو ساپورت نمي كني فارسي بنويسيد،فقط بايد از نرم افزار پرشين اديتور ايكس پي استفاده كنيد من فكر ميكنم با هيچكدو از اين نرم افزارهايي كه دوستامون گفتند بشه به راحتي اين نرم افزار فارسي نوشت. اين نرم افزار فقط توي يهويندوز ايكس پي پيدا ميشه كه كاري از گروه نرم افزاري دايتيس هستش.اگه نرم افزارشو پيدا كرديد بگيد تا براتون طريقه استفادشو بنويسم.ممنون.آدرس وب سايت من:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi936
22-04-2006, 10:48
سلام دوستان عزيز.اگه مي خوايد تو هر نرم افزار گرافيكي كه فارسي رو ساپورت نمي كنه فارسي بنويسيد،فقط بايد از نرم افزار پرشين اديتور ايكس پي استفاده كنيد من فكر ميكنم با هيچكدو از اين نرم افزارهايي كه دوستامون گفتند بشه به راحتي اين نرم افزار فارسي نوشت. اين نرم افزار فقط توي يه ويندوز ايكس پي پيدا ميشه كه كاري از گروه نرم افزاري دايتيس هستش.اگه نرم افزارشو پيدا كرديد بگيد تا براتون طريقه استفادشو بنويسم.ممنون.آدرس وب سايت من:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asa2000
22-04-2006, 14:43
با برنامه مريم مشكلي نداره به شرطي كه در قسمت regional language setting بايد در قسمت Advanced زبان انگليسي رو انتخاب كني . من دارم استفاده ميكنم .
موفق باشي