PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایگاه داده لغات فارسی

diamond2004
06-07-2009, 21:37
سلام

من یک برنامه دارم مینویسم و به یک پایگاه داده لغات فارسی احتیاج دارم.:41:

توی اینترنت که گشتم انگلیسی به فارسی هستش ولی فارسی پیدا نکردم.:19:

کسی میتونه کمک کنه؟:11:

عــــلی
06-07-2009, 22:28
سلام
شما بانک میخوای یا نرم افزار یا سورس نرم افزار؟
موفق باشید.

diamond2004
20-07-2009, 09:32
همانطور که در متن ارسال قبلیم هم مشخص هستش یک پایگاه داده میخواهم.

البته هنوز هم پیدا نکردم و اجبارا خودم دست به کار شدم و تا حدی اینکار رو انجام دادم.

یعنی یک پایگاه برای خودم ساختم و لغت توش وارد کردم.

ولی اگر بازم کسی چیزی پیدا کرد ممنون میشم اگر در اختیار من هم بذاره.

diamond2004
20-07-2009, 09:42
البته یه کاری هم میشه کرد و اون هم اینکه یک برنامه بنویسیم که پایگاه لغات انگلیسی به فارسی رو بگیره و خودش لغات فارسی رو جدا کنه و در یک پایگاه داده دیگر ذخیره کنه که برای اینکار من فعلا وقت ندارم! :46:

عــــلی
20-07-2009, 11:01
سلام اینم دیتابیس کامل حدود بیش از پنجاه هزار لغت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

diamond2004
20-07-2009, 13:06
دوست عزیز خیلی ممنون!:46:

ولی متاسفانه من این پایگاه رو داشتم و خیلی به کارم نمی آد! و در پست اول هم به این مطلب اشاره کردم! که پایگاه انگلیسی به فارسی وجود دارد.

من پایگاه لغات فارسی رو میخواهم یعنی توش لغات فارسی ( بصورت یک کلمه یک کلمه نه یک شبه جمله ) باشه!
ولی در این پایگاهی که شما گذاشتید لغات انگلیسی هستند و ترجمه فارسی اونها وجود داره که خیلی به کار من نمیآد و برای استفاده باید یک برنامه دیگه بنویسم که اونها را جداسازی کنه!:41:

بازم از لطف شما تشکر میکنم!:11:

peymanagha
18-07-2023, 21:49
سلام ببخشید میدونم قدیمیه ولی خوب پیدا نکردم لینکی که دوستمون داده بودن هم کار نمیکنه. اگه کسی دیتابیسی از کلمات فارسی داره یا دیتابیسی که کلمات فارسی رو بشه ازش استخراج کرد و مشکل حقوقی هم برای استفاده در نرم افزار تجاری نداره . ممنون میشم به اشتراک بزاره
با تشکر

n00b
01-08-2023, 21:01
سلام ببخشید میدونم قدیمیه ولی خوب پیدا نکردم لینکی که دوستمون داده بودن هم کار نمیکنه. اگه کسی دیتابیسی از کلمات فارسی داره یا دیتابیسی که کلمات فارسی رو بشه ازش استخراج کرد و مشکل حقوقی هم برای استفاده در نرم افزار تجاری نداره . ممنون میشم به اشتراک بزاره
با تشکر
سلام...//// وقتتون بخیر.../////
تاپیک خیلی قدیمی هست// طبیعیه که لینک ها از کار افتاده باشن../// میتونید از لینک زیر استفاده کنید.../////

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید!