PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دومین سفارش دادم،ولی نماینده اش ثبت نمی کنه!!!

SANR
06-07-2009, 18:45
سلام دوستان:

3 روز پیش یکی دومین 5 ساله سفارش دادم،طرف توی یاهو آنلاین بود،گفت که اگه پول بریزی،تا یک ساعت بعد اوکی هست!

ما رفتیم پول رو به حسابش ریخیتیم،یک ساعت بعدش که اوکی نکرد هیچ،آقا رفتش تا روز بعد.

روز دوم بهش زنگ زدم،گفت شرمنده یادم رفت الان میرم ترتیبش رو میدم،خداحافظی کردیم ولی باز هم دروغ گفت.

امروز هم یعنی روز سوم, که اصلآ نه توی پشتیبانی سایت جواب میده و نه گوشیش رو جواب میده.یعنی طرف کلاه بردار بود!!!
اسم سایتش هم اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا یعنی چی؟آخه این چطور نماینده ای بوده که سایت nic تاییدش کرده!!!

من کجا بایستی از دست این یارو شکایت کنم؟

mrrauf
06-07-2009, 19:45
خب دوست عزیزم
اول سلام
بعد من به سایت مربوطه رفتم.ظاهرا مشکوک نمیزنه.چون هم موبایل وهم تلفنش جواب دادند!!!!!!!!!
در هر حال باید خیلی مواظب باشی عزیزم.
من خودم در 12 خرداد 88 از یک سایتی کارت شارژ کش یو خریده بودم وپولش را هم آنلاین یعنی با
کارت پارسیان پرداخت کردم.طرف دبه کرد وهزار کلک جور کرد.آخر مجبور شدم به بانک سامان اطلاع دادم
و گفتم از امکانات ونام شما داره سوء استفاده میشه.آنها فوری پی گیر شدند.بعد یک سایت شارژ
کارت منو به ایمیلم ارسال کرد. روز بعد دیدم در سایت طرف خرید آنلاین حذف شده.یعنی بانک به وی
تذکر داده وفلینگش رو بسته بود
شما راحت میتونید پی گیر بشید
موفق باشید

Diego
06-07-2009, 20:03
سلام دوستان:

3 روز پیش یکی دومین 5 ساله سفارش دادم،طرف توی یاهو آنلاین بود،گفت که اگه پول بریزی،تا یک ساعت بعد اوکی هست!

ما رفتیم پول رو به حسابش ریخیتیم،یک ساعت بعدش که اوکی نکرد هیچ،آقا رفتش تا روز بعد.

روز دوم بهش زنگ زدم،گفت شرمنده یادم رفت الان میرم ترتیبش رو میدم،خداحافظی کردیم ولی باز هم دروغ گفت.

امروز هم یعنی روز سوم, که اصلآ نه توی پشتیبانی سایت جواب میده و نه گوشیش رو جواب میده.یعنی طرف کلاه بردار بود!!!
اسم سایتش هم اینه:

حالا یعنی چی؟آخه این چطور نماینده ای بوده که سایت nic تاییدش کرده!!!

من کجا بایستی از دست این یارو شکایت کنم؟
با ساتفاده از فیش واریزی+شکایت به اگاهی (قسمت جرایم رایانه ای):21:

SANR
06-07-2009, 20:34
حالا من درستش می کنم،یه فردای دیگه صبر می کنم،بعدش زنگ میزنم به مدیران nic و اولین قدم اینکه نمایندگی رو ازش بگیرند.

اخه ارزشی رو نداره به خاطر 14 تومن!ولی خوب اگه از الان جلوشون رو نگیریم،فردا سر یکی دیگه رو کلاه میزاره.

SANR
06-07-2009, 20:39
خب دوست عزیزم
اول سلام
بعد من به سایت مربوطه رفتم.ظاهرا مشکوک نمیزنه.چون هم موبایل وهم تلفنش جواب دادند!!!!!!!!!
در هر حال باید خیلی مواظب باشی عزیزم.
من خودم در 12 خرداد 88 از یک سایتی کارت شارژ کش یو خریده بودم وپولش را هم آنلاین یعنی با
کارت پارسیان پرداخت کردم.طرف دبه کرد وهزار کلک جور کرد.آخر مجبور شدم به بانک سامان اطلاع دادم
و گفتم از امکانات ونام شما داره سوء استفاده میشه.آنها فوری پی گیر شدند.بعد یک سایت شارژ
کارت منو به ایمیلم ارسال کرد. روز بعد دیدم در سایت طرف خرید آنلاین حذف شده.یعنی بانک به وی
تذکر داده وفلینگش رو بسته بود
شما راحت میتونید پی گیر بشید
موفق باشید
شما خودتون زنگ زدین بهش الان؟؟؟

نامرد،من با چندا سیم کارت بهش زنگ زدم جواب نداد،حتی به شماره ی تلفن ثابت هم زنگ زدم،ولی پاسخ نداد.

farzadshekoohi
06-07-2009, 23:32
با سلام خدمت شما دوست عزیز . شما مطمئن هستید که این دوستان نمایندگی nic ایران هستند ؟

بعد شما همیشه سعی کنید با کسایی کار کنید که معروف باشن تو اینترنت و ( بابا طرف خیلی دندون گرد هست دامین یک ساله ir رو که 3.800 تومان هست گذاشته 6.000 تومان . ماشا ا... بعد 5 سالش هم هست 11.400 ایشون گذاشتن 13.500 این جوریش رو دیگه ندیده بودیم )

darvish1900
06-07-2009, 23:45
دوست عزیز همیشه از شرکتهای مطمئنی مثل رادکام که سایتهای بزگ ایرانی رجیستر میکنه استفاده کنید.

SANR
07-07-2009, 06:27
یعنی این یارو نماینده هم نیست!

یکی آدرس رابطه ی مالی بهم داد،(مثل همین آدرس ها)!
ماشالله که این نیک هم فونت هاش خیلی وقته نمیشه خوند،نمی دونم نمایندگانش کیا هستند!!!

بهترین نماینده که قیمت بسیار مناسب دومین میده،کدوم هستش؟

farzadshekoohi
07-07-2009, 09:50
یعنی این یارو نماینده هم نیست!

یکی آدرس رابطه ی مالی بهم داد،(مثل همین آدرس ها)!
ماشالله که این نیک هم فونت هاش خیلی وقته نمیشه خوند،نمی دونم نمایندگانش کیا هستند!!!

بهترین نماینده که قیمت بسیار مناسب دومین میده،کدوم هستش؟
با سلام مجدد . ببین دوست من اون رابط مالی اصلاٌ هیچ ربطی به نمایندگی بودن یا نبودن نداره . مثلاٌ الان من میتونم رابط مالی شما بشم . بعد هم یک جای خوب رو که ارزونترین جا هست و خودم تا حالا 2 تا دومین باهاشون کار کردم پیغام خصوصی می کنم .

ali9095
07-07-2009, 13:20
معمولا شركت هاي معتبر به دليل هزينه هايي كه دارن يه مقدار تعرفه هاشون بالا هست شما مي تونيد pm بديد تا بهتون معرفي كنم.
دامين خيلي حساس هست سعي كنيد جا هاي معتبر ثبت كنيد (براي دامين هاي بين الملي ) و پانل ازشون بگبريد يا شركت هاي مثل directi خودتون ميتونيد پانل از نماينده بگيريد و آنلاين ثبت كنيد . در مورد ir هم به دليل رقابتي هست شركت هاي معتبر هم با قيمت مناسب دامين شما رو پرداخت مي كنند .