PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن محتویات DVD

avecina.ir
06-07-2009, 17:04
سلامم.. یه DVD کارتون از هفت راه دات کام تهیه کردمم.. رووی دستگاه پخش CD تا یه حدودی پخش میشه ولی تووی دو تا DVD Writer مختلف و قوی تست کردم اصلن رووی سیستم باز نشدن!! یعنی دی وی دیه یخورده با دور کم میچرخه می ایسته.. باز یه چند دوری یواش میچرخه می ایسته ولی محتواش اصلن باز شدنی نیستش.. Iso Buster یه خصلتی داره که کپی ویندوز را دور میزنه و با الگوهای پیشرفته ی کپی/بازیابی خودش کار میکنه ولی تووی اونم باز نشد.. Nero Image Recorder هم نتوانست.. غیر از اینکه این دی وی دی مسخره را محکم بکوبم به دیوار.. راه حل دیگه ای دارین واسش یا نه؟؟:27:

Ghaioom
07-07-2009, 06:43
سلام
شاید dvd writer شما خراب باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif( فک نکنم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شایدم dvd رو یه کاری کردن که تو کامپیوتر پخش نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

BLACK-BLACK
07-07-2009, 07:54
خب دوست عزیز اولین کاری که ادم به ذهنش میرسه انجام بده اینه که بره دی وی دی رو پس بده یا عوض کنه!

ممکنه از بد رایت شدن باشه یعنی یه تکه از سطح دی وی دی روش رایت نشده باشه و به اون که میرسه وایمیسه

ولی بهترین کاری که میشه کرد عوض کردن جنس خرابه.

avecina.ir
07-07-2009, 09:50
سلامم..
سلام
شاید dvd writer شما خراب باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( فک نکنم )
شایدم dvd رو یه کاری کردن که تو کامپیوتر پخش نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر دو تا دی وی دی رایتر نو و مثل آپولو قوی هستن و باهاشون دارم کار میکنم موردی ندارن.. همون خط آخرت درست تره.. تا حالا همچین چیزی ندیده بیدیم.. البته توی دستگاه پخش هم یه کم پخش میکنه.. معلومه خراب رایت شده..

خب دوست عزیز اولین کاری که ادم به ذهنش میرسه انجام بده اینه که بره دی وی دی رو پس بده یا عوض کنه!

ممکنه از بد رایت شدن باشه یعنی یه تکه از سطح دی وی دی روش رایت نشده باشه و به اون که میرسه وایمیسه

ولی بهترین کاری که میشه کرد عوض کردن جنس خرابه.
آخه خرید اینترنتی شده از هفت راه دات کام.. اسم سایتش در اینجا پیلتر شده و فارسی نوشتم.. تووی رشت هستش و همون اندازه ی قیمتش بایست هزینه ی پست بدم برگشت بزنه!!! کارتون زبل خان واسه این بچه گرفتمم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قفل دارترین و مشکل دارترین دی وی دی ها را تا حالا با IsoBuster باز و کپی کردم ولی این فک کنم خراب رابت شده که اصلن باز نمیشه:2:

بردیا
19-09-2009, 02:38
خب منم این مشکلو دارم
باز خوبه تو یه دیسک بوده
مال من 20تا دیسک هستش:دی
توی پلیر فیلیپس یه چیزایی نشون میده ولی تو کامپیوتر پیغام میده که corrupt شده

alireza091111
09-05-2014, 12:22
سلام من از وقتي ويندوز عوض كردم دي وي دي رامم بعضي از دي وي دي هارو باز نميكنه مشكل چيه؟
تو سيستم ديگه همون دي وي دي رو باز ميكنه. ,Xp