PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل خیلی عجیب

labkhand
06-07-2009, 15:41
به دادم برسید...نمیدونم دیگه چی کار کنم....چندین ماه هست که سیستمم پس از مدتی کارکردن به طور اتفاقی کاملا به هم می ریزه یعنی هنگام کار با ویندوز یا نرم افزار ها ناگهان تمام نوشته های صفحه ناپدید میشه....هر نرم افزاری که باز میکنم نوشته نداره...حتی آنتی ویروس هم نوشته هاش از بین میره....آیکون ها ناپدید میشن یا جا به جا میشن...بعضی عکس ها سیاه میشن....پوشه ها کم و زیاد میشن...اصلا به طور وحشتناکی همه چیز به هم می ریزه....جدیدترین آنتی ویروس ها هم هیچ ویروسی رو نشون نمیدن...صدا ها به فش فش میفتن....همه چیز خرابتر و خرابتر میشه تا اینکه یک صفحه ی آبی با نوشته هایی میاد و بلافاصله ریستارت میشه و پس از این دوباره همه چیز درست میشه تا مدتی که باز اتفاقی این مسائل پیش میاد....مشکل کجاست؟....خواهش میکنم کمکم کنید....یک و نیم میلیون سیستم سر هم کردم ولی با این کارهاش آبروی منو می بره

sourena
06-07-2009, 17:36
اين ارور صفحه آبي به نظرم ميتونه از رم يا كارت گرافيك باشه!
بهتره كه هر دوتاشو در بياري و دوباره جا بزني....تمام پورتهارو چك كن كه صفت سر جاشون باشن!
من كه اين حدسو ميزنم....

Masоud
07-07-2009, 10:48
سلام

سیستم شما بشدت ویروسی شده

به اینجا مراجعه کنید :

اورژانس سیستم های آلوده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

labkhand
18-07-2009, 12:57
سلام

سیستم شما بشدت ویروسی شده

به اینجا مراجعه کنید :

اورژانس سیستم های آلوده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

ویروس نیست....مطمئنم

labkhand
18-07-2009, 13:01
اين ارور صفحه آبي به نظرم ميتونه از رم يا كارت گرافيك باشه!
بهتره كه هر دوتاشو در بياري و دوباره جا بزني....تمام پورتهارو چك كن كه صفت سر جاشون باشن!
من كه اين حدسو ميزنم....

من هم همین حدس رو میزنم....رم سیستم من خیلی به سینک پردازنده نزدیک بود و با عث داغی بیش از حد رم میشد ...الان که فاصله رو بیشتر کردم بهتر شده ولی هنوز هم بعضی وقتها اینجوری میشه...احتمال داره رم از گرمای بیش از حد آسیب دیده باشه؟

کارت گرافیک رو هم چکش میکنم...خیلی ممنون از کمکتون

Muradin
18-07-2009, 13:03
ویروس نیست 99 درصد از کارت گرافیک یا رمه

Muradin
18-07-2009, 13:03
رمه شما چنده؟

Muradin
18-07-2009, 13:04
احتمال این هم هست که هارد شما خیلی پر شده اگه ایراد از این نبود باید رم خودتون رو ارتقا بدید

labkhand
18-07-2009, 13:27
رمه شما چنده؟

2 گیگ با مارک patriot

Muradin
18-07-2009, 13:30
پس ایراد یا از هارده یا از کارت گرافیک

Hitman-Group
18-07-2009, 13:42
این صفحه ابی موقعی پیش میاد که یکی از قطعات حافظه مورد نیاز را برای مصرف نداشته باشند
در این صورت زورش نمیرسه وصفحه ابی میاد و بعضی وقتا ریسیت میشه!
مشکل به نظرمن بیشتر از رمت میاد!
ببین برنامه ای چیزی حافظه اش رو پر نکرده×!

labkhand
19-07-2009, 14:19
این صفحه ابی موقعی پیش میاد که یکی از قطعات حافظه مورد نیاز را برای مصرف نداشته باشند
در این صورت زورش نمیرسه وصفحه ابی میاد و بعضی وقتا ریسیت میشه!
مشکل به نظرمن بیشتر از رمت میاد!
ببین برنامه ای چیزی حافظه اش رو پر نکرده×!

رم خیلی خالی داره...تعجب من از اینه که هنگام پردازش شدید مثل انجام بازیها (روی حداکثر گرافیک ) هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی هنگام گشت و گذار در ویندوز و نگاه کردن عکس ها این مشکل پیش میاد...با این حال شما هنوز مشکل رو از رم میدونید؟...آیا مارک patriot خوب نیست؟...یادش بخیر اون قدیما دوتا 512 کینگ مکس اصل داشتم که 130 هزار تومان خریده بودم...عالی کار میکرد و آخ نمیگفت:13:

labkhand
19-07-2009, 14:23
سیستم من رم دوکاناله رو پشتیبانی میکنه...شما چه مارکی رو پیشنهاد میکنید که باس 800 باشه و اصلش پیدا بشه و طاقت داشته باشه؟

بهترین شرکت در تولید حافظه kingstone هست ولی نمیشه اصلیش رو پیدا کرد.

gonbad city
19-07-2009, 23:58
راحت ترین کار اینه که ویندوزتو عوض کنی و حتما یه آنتی ویروس کاملا به روز نصب کنی
کار ویروسه

gonbad city
20-07-2009, 00:01
گرد و خاک سیستمرو هم بگیر واسه منم blue screen می آمد گردو خاکشو که گرفتم درست شد

labkhand
20-07-2009, 00:07
گرد و خاک سیستمرو هم بگیر واسه منم blue screen می آمد گردو خاکشو که گرفتم درست شد

منم گرد و خاکشو که گرفتم بهتر شد...فعلا میخوام مطمئن بشم که از رم هست؟ بعدش میخوام کمکم کنید که یک رم با مارکی که کارکن باشه بخرم

labkhand
04-08-2009, 22:00
تمام مشکلات با نصب نسخه فاینال ویندوز هفت حل شد ....از همه ممنون...همش زیر سر ویندوز قدیمی و کند اکس پی بود....من پیشنهاد میکنم همتون ویندوز هفت رو نصب کنید...قول میدم اکس پی یادتون میره:5:

خب این تایپیکو درشو تخته کنید