PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HELP ویروسی به اسم Autorun در flash memory.

zombie
06-07-2009, 14:56
سلام

flash memory من یه فایل توشه به اسم autorun که آنتی ویروسم اینو ویروس تشخیص داده.هر سری که پاکش می کنم بازم می آد. از چند جا هم شنیدم که ویروسه این.

1.چیکارش کنم که پاک بشه؟

2.کلا برنامه ای برای امنیت مموریها هست؟؟

ممنون

علي طهماسبي
06-07-2009, 15:36
با سلام
اين ويروس كشت چه جور چيزيه كه ويروس رو مي كشه ولي دوباره ويروس برمي گرده دوست عزيز سيستمت هم ويروسيه و اون ويروس كشت هم قديميه
يه راه حل بهت نشون ميدم كه ديگه تقريبا از ويروس كش استفاده نكني براي ويروس كشي اول ويندوزتو عوض كن طوري كه درايو سي رو فرمت كرده باشي آپديت نباشه بعداز اينكه ويندوز تو عوض كردي وارد هيچيك از درايوهات نشو يعني اگه وارد يه درايو بشي روز از نو روزي از نو دوباره سيستمت ويروسي ميشه يه نرو برنينگ روم 6 نصب كن نروت اكسپرس نباشه بعد از طريق نرو وارد درايوهات بشو اگه نگاه كني ويروسها يا exe يا bat يا com يا... بايك فايل AUTORUN.INF هستش اونارو حذف كن بعضي مواقع يه سطل آشغال جديد(RECYCLER) درست ميكنه اونم حذف كن ديگه نيازي به فرمت كردن درايوهات نداري اميدوارم موفق باشي

zombie
06-07-2009, 17:36
حرف شما درست.من این ویروس رو تو فلش های دیگه هم دیدم.این کاری که شما می گید فکر کنم بی فایده باشه چون اگه انجام بدم و یه مموری دیگه وصل کنم و اونم همین ویروس رو داشته باشه روز از نو و روزی از نو!!
یعنی برنامه ای نیست که بتونه دائمی پاکش کنه؟

picher_s
06-07-2009, 20:21
اين ويروس كشت چه جور چيزيه كه ويروس رو مي كشه ولي دوباره ويروس برمي گرده دوست عزيز سيستمت هم ويروسيه و اون ويروس كشت هم قديميه

ویروس اگر تو حافظه باشه همینطور میشه!

اول ويندوزتو عوض كن

توصیه نمیشه 1000 بار!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دون و فلشت رو به سیستم وصل کن بعد اجرا کن تا Autorunت غیر فعال بشه.

یه آنتی ویروسه به روز هم همیشه داشته باش.

موفق باشید.

MnX_2009
06-07-2009, 22:23
دوست عزیز برای پاک کردن ان حتما باید ویندوز خود را عوض کنید و طبق دوستمون که توضیح دادن اصلا روی درایو ها کلیک نکن و از طریق Folder (که در بالای MyComputer ) هست برو در سمت چپ بر روی درایو مورد نظر کلیک کن و از منوی tools بر روی folder options کلیک کنید و تب دوم ان بر روی show hidden files and folder و دو تیک دومی هم بزنید شما هم براحتی ویروس مورد نظر را پاک کنید

zombie
07-07-2009, 19:07
ویروس اگر تو حافظه باشه همینطور میشه!

توصیه نمیشه 1000 بار!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دون و فلشت رو به سیستم وصل کن بعد اجرا کن تا Autorunت غیر فعال بشه.

یه آنتی ویروسه به روز هم همیشه داشته باش.

موفق باشید.

این فایلی که واسه دانلود گذاشتید ایراد داره.

sourena
07-07-2009, 19:26
این فایلی که واسه دانلود گذاشتید ایراد داره.

لينك سالمه....من دارم دانلودش ميكنم.

به اين تاپيك نگاه كن و پست اولشو با دقت بخون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hisa
08-07-2009, 17:00
دوستان این ویروس فقط روی فلش هست و همه فولدرهای داخلش رو exe و hide میکنه. از cmd همه درایوها رو چک کردم بقیه درایوها این مشکل رو ندارن.
اینجا یک راهنمایی هست که من نمیتونم اجراش کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کسی میتونه کمک کنه.