PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود كليب (كمك)

adibrazavi
19-02-2006, 05:02
سلام

من دنبال يه برنامه هستم كه بتونم كليپ يا موزيك هايه آنلاين رو ضبط كنم. مثلا رويه يك سايتي شما يه موزيك يا يه كليپ ويديوي ميبينيد، از چي استفاده كنم كه بتونم دانلودشون كنم

tohave
19-02-2006, 09:01
سلام

بستگی به فرمتی داره که پخش میکنه. خیلی از فایلهای جدید تقریبا غیرقابل ذخیره هستند. با ضبط صفحه هم نمیشه اینکار رو کرد.

شما اگه یه نمونه از کلیپ رو معرفی کنی (از کدوم سایته) شاید بشه راه حلی ارایه کرد

janalipour
19-02-2006, 09:26
سلام
يه راه حل هست كه خيلي جالب نيست
اونم استفاده از قابليت recording در jetaudio هست

adibrazavi
19-02-2006, 15:36
سلام بچه ممنون از راهنماييتون
تو رو خدا كمكم كنيد چون من اين كليپ رو براي پروژم نياز دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هركس ميونه دانلودش كنه و برام يه جا آپلود كنه ممنون ميشم. خيلييييييي مهم هست برام و فردا بايد پروژرو تحويل بدم.

eiankei
19-02-2006, 21:20
adib جان! من دارم دانلود می کنم بعد واست آپلود می کنم ولی چون سرعت Send ام خیلی خوب نیست یه 2 ساعتی طول داره...

adibrazavi
19-02-2006, 22:52
eiankei خيلي منون و لطف ميكني.
زندگي مو داري نجات ميدي
منتظرم

eiankei
19-02-2006, 22:52
ادیب جان من فایل رو دانلود کردم ولی هر کاری می کنم آپلود نمیشه... خودت برو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا یه برنامه هست به نام Streamdown اونو دانلود کن... بعد لینکه مورد نظرت که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش رو وارد کن و فایله مورد نظرت دانلود می شه! مشکلی بود بگو...