PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري براي ايميج گيري از ويندوز

رايانه
06-07-2009, 13:38
سلام.يك برنامه خوب و ساده ميخوام كه به وسيله آن ؛از ويندوز ايميج گرفت البته غير از نورتون گاست.ممنون

farshif
06-07-2009, 15:31
Acronis True Image Home 2009 v12.0.0 Build 9796

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رايانه
06-07-2009, 19:28
سلام.ممنونم.اين برنامه براي ايميج گيري و برگرداندن آن ؛ نياز به محيط داس داره؟ اگه جواب مثبت هست ؛ لطفا يك برنامه اي هم معرفي كنيد كه نياز به محيط داس نداشته باشه.ممنون ميشم.يا علي

sourena
06-07-2009, 20:00
بچه ها يكي يه برنامه معرفي كنه كه خيـــــلي ساده بشه ايميج گرفت! مثل nero!
مثلا بري تو برنامه بگي از فلان درايو ايميج بگير....راحت بگيره!
يا اينكه يه برنامه بذاريد با آموزشش!
من Image for dos رو دارم....ولي بلد نيستم باهاش كار كنم!خيلي سخته!اگه كسي بلده آموزش خوب بذاره اينجا!ممنون ميشم.

farshif
06-07-2009, 20:21
سلام.ممنونم.اين برنامه براي ايميج گيري و برگرداندن آن ؛ نياز به محيط داس داره؟ اگه جواب مثبت هست ؛ لطفا يك برنامه اي هم معرفي كنيد كه نياز به محيط داس نداشته باشه.ممنون ميشم.يا علي

داس؟ منظورت این که بوتیبل هستش و خارج از محیط ویندوز؟ نه.این برنامه رو تحن ویندوز نصبش میکنید بعد خیلی راحت باهاش ایمیج می گیرید.فکر کنم حالت wizard یا express یا همچین چیزی داره که کار باهاش خیلی راحته و اصلا آموزش نمیخواد.

بچه ها يكي يه برنامه معرفي كنه كه خيـــــلي ساده بشه ايميج گرفت! مثل nero!
مثلا بري تو برنامه بگي از فلان درايو ايميج بگير....راحت بگيره!
يا اينكه يه برنامه بذاريد با آموزشش!
من Image for dos رو دارم....ولي بلد نيستم باهاش كار كنم!خيلي سخته!اگه كسي بلده آموزش خوب بذاره اينجا!ممنون ميشم.
برای کسی که nero رو باهاش کار نکرده باشه استفاده از acronis شاید خیلی راحت تر از nero باشه.یه برنامه با GUI که حالت wizard هم تا جایی که یادم میاد داره.سخته؟اگه مجبور بودین دستورات مختلف و طولانی رو برای بکاپ تایپ کنید چی می گفتین.:11:

رايانه
06-07-2009, 20:37
داس؟ منظورت این که بوتیبل هستش و خارج از محیط ویندوز؟ نه.این برنامه رو تحن ویندوز نصبش میکنید بعد خیلی راحت باهاش ایمیج می گیرید.فکر کنم حالت wizard یا express یا همچین چیزی داره که کار باهاش خیلی راحته و اصلا آموزش نمیخواد.

:11: سلام و ممنون.فقط يك سوال ديگر.اين برنامه هم مثل نورتون گاست ؛ در عرض چند دقيقه ايميج مي گيره و برمي گرداند و يا در زمان طولاني اين كار را مي كند؟

farshif
06-07-2009, 21:05
بستگی به حجم اطلاعاتی داره که تو درایو هستش اگه فقط یه ویندوز xp خالی بدون هیچ برنامه ای باشه 3 ، 4 دقیقه بیشتر طول نمی کشه. به اندازه compression هم داره . هر چقدر میزان فشردگی بیشتر باشه زمان بکاپ و ریستور بیشتر میشه

رايانه
07-07-2009, 17:54
Acronis True Image Home 2009 v12.0.0 Build 9796

سلام.پسوردش چي ميشه؟ ممنون

V A H í D
07-07-2009, 18:02
سلام.پسوردش چي ميشه؟ ممنون
پسورد !
just4you Download