PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ دانشجوئی تا سقف 1300

kasra_khan2003
06-07-2009, 12:48
من اول تو یه تاپیک دیگه پست دادم که همون رو ادامه بدیم و بیخودی تاپیک جدید نسازیم، اما جواب ندادید.

منم اومدم دوباره...

بگذریم، یه لپ تاپ تو این قیمت میخوام، یه لپ تاپ دانشجوئی. بلوتوث و WiFi و ازین چیزا هم داشته باشه.

کار برنامه نویسی هم میکنم، اما نه خیلی سنگین. گرافیک که اصلا برام مهم نیست. چون کلا یه PC قوی دارم. ضمن اینکه زیاد دنبال بازی نیستم.

میخوام زیاد سنگین نباشه.

فقط خریدم فوری هست، پس لطفا سریع پاسخ بدید.

golabi_65
06-07-2009, 14:14
بهترین لپتاپی که تو این رنج هستhp dv6 1125
کانفیگش تو امضای من هست . خودم چتد روزه که گرفتمش . کار خودمم مهندسی مخابراته . طراحی ادوات مایکروویو و آنتن و این چیزا . من راضی هستم واقعا
گرافیکشم که عالیه . میدونم گرافیک لازم نداری . اما بدم نیست دیگه یه موقع لازم میشه . با این پردازنده قوی و این گرافیک و رنج قیمتی که میخوای این بهتره . من خودم دقیقا همینقدر پول داشتم . خیلی گشتم . چیزی بهتر از این به نظر من نیست
قیمت با گارانتی ایران اچ پی 1240000 هست . بقیه پولتم بزار برای کیف و موس و استند و این چیزا
موفق باشی و خرید خوبی داشته باشی

kasra_khan2003
06-07-2009, 15:56
بهترین لپتاپی که تو این رنج هستhp dv6 1125
کانفیگش تو امضای من هست . خودم چتد روزه که گرفتمش . کار خودمم مهندسی مخابراته . طراحی ادوات مایکروویو و آنتن و این چیزا . من راضی هستم واقعا
گرافیکشم که عالیه . میدونم گرافیک لازم نداری . اما بدم نیست دیگه یه موقع لازم میشه . با این پردازنده قوی و این گرافیک و رنج قیمتی که میخوای این بهتره . من خودم دقیقا همینقدر پول داشتم . خیلی گشتم . چیزی بهتر از این به نظر من نیست
قیمت با گارانتی ایران اچ پی 1240000 هست . بقیه پولتم بزار برای کیف و موس و استند و این چیزا
موفق باشی و خرید خوبی داشته باشی

این مدل رو دیدم، اما یه مشکل داره، اونم وزنش هست!

3.14 Kg یکم زیاد نیست؟

ضمن اینکه سرعت هاردش هم 5200 هست.

paq
08-07-2009, 16:15
سلام.
می تونی به لپ تاپ های هسی هم فکر کنی.
شاید تا حالا اسمش رو نشنیده باشی ولی یه برند جدیده که بانک پاسارگاد ازش حمایت کرده و داره وارد کشور می کنه و خودشم نماینده ی انحصاریشه.

خوبیش برای دانشجو اینه که از دم قسطه. یعنی بانک روش وام می ده بهت و می تونی با ماهی 40 50 تومن صاحب لپ تاپ بشی.

یه سرچ بزنی تو همین فروم و تو جاهای دیگه ی اینترنت درباره ش چیزای خوبی پیدا می کنی.
شرکتی که وارد کننده اصلیشه اسمش "پاسارگاد آریان قشم" و من هم عضو همون شرکتم.

یا علی

golabi_65
08-07-2009, 20:31
این مدل رو دیدم، اما یه مشکل داره، اونم وزنش هست!

3.14 Kg یکم زیاد نیست؟

ضمن اینکه سرعت هاردش هم 5200 هست.

وزن که واقعا اختلافش به چشم نمیاد مخصوصا وقتی با کوله بخوای جابجا کنی
من لپتاپ وایو 2.8 کیلویی ام دستم بوده چند وقت . من تفاوتی احساس نمیکنم واقعا . همیشه ام با کوله جابجا میکنم
راجع به هارد ام درسته اما بازم من تفاوت خاصی حس نمیکنم . ضمن اینکه مصرف هارد 5200 کمتر هم هست
من خودم تو pc هارد هیتاچی 7200 دارم . من تفاوت محسوسی ندیدم
مزایا و معایب رو کنار هم بررسی کن و تصمیم بگیر . نسبت به قیمت واقعا 1125 میرزه
من هرچی داره میگزره دارم بیشتر حال میکنم باهاش . پردازش قوی داره و تو این رنج قیمت فکر نمیکردم بتونم چیزی که راضیم کنه پیدا کنم . اما این خوب در اومده . جواب پروژه های منو به خوبی میده .

scorpion818
09-07-2009, 07:32
یه لپ تاپ تو این قیمت میخوام

کدوم قیمت؟؟!!!

فعلاً این دو تا رو داشته باش:

Dell Studio 1537
CPU: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz 2MB Cache
Ram: 2GB
HDD: 250GB +
LCD: 15.4 WXGA TrueLife
VGA: ATI 3450 256 Dedicated
Price: 920,000 Tomans