PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در باره فلش مموری

ks.s
05-07-2009, 09:32
باسلام
من یک فلش مموری 8g دارم که از دیروز یه دفعه دچار مشکل شده وقتی اونو به کامپیوتر می زنم چراغ روش روشن می شه تمام مراحل شناسایی انجام می شه درایور مجازی هم ایجاد میشه ولی وقتی روی درایور کلیک میکنم پیغام please insert a disk into drive میاد مشکلش چیه؟ چه کارش کنم؟

tsjaleb
05-07-2009, 10:22
فکر کنم کار ویروسه ...با آنتی ویروس چکش کن. یا اگه اطلاعاتش رو لازم نداری فرمت کن ببین درست میشه ....

aria irani
05-07-2009, 11:45
ویروسی هست احتمال زیاد

خب آنتی ویروس آپدیت شده استفاده کن. در ضمن برای باز کردنش راست کلیک کن explor رو بزن یا برو تو safe mode وقتی ویندوز بالا میاد و اونجا بازش کن.

aria irani
05-07-2009, 11:46
البته فیل از هر کاری بهتر اول باآنتی ویرویس چکش کنی. چون ممکنه وقتی با اون روشهایی هم که بهت گفتم باز کنی ویروس رو منتقل کنی

Kianoosh
05-07-2009, 12:36
سلام همین تاپیک رو سرچ کنی نرم افزار خیلی معرفی شده

ks.s
06-07-2009, 10:47
سلام اصلا باز نمیشه که انتی ویرو سبخواد سرچش کنه فقط یه درایو مجازی ایجاد میشه ولی شب درایور cd نباشه عمل می کنهیکی کمک کنه

javad1361839
13-07-2009, 22:30
من یک فلش مموری 16g از مارک Data Traveler دارم که چند وقته دچار مشکل شده وقتی اونو به کامپیوتر می زنم چراغ روش روشن می شه ( بعضی وقتها هم چراغش چند ثانیه روشن است ولی بلافاصله خاموش میشود ) تمام مراحل شناسایی انجام می شه درایور مجازی هم ایجاد میشه ولی وقتی روی درایور کلیک میکنم پیغام میده
The disk in drive H is not formatted > Do you want to format now مشکلش چیه؟ چه کارش کنم؟
یه سری اطلاعات ضروری توش دارم که نمیخوام از دستشون بدم .

دوستان آیا راهی برای این مشکل وجود داره ؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنیـد :::

بـا تــشــــکــــــــر

Kianoosh
13-07-2009, 22:50
من یک فلش مموری 16g از مارک Data Traveler دارم که چند وقته دچار مشکل شده وقتی اونو به کامپیوتر می زنم چراغ روش روشن می شه ( بعضی وقتها هم چراغش چند ثانیه روشن است ولی بلافاصله خاموش میشود ) تمام مراحل شناسایی انجام می شه درایور مجازی هم ایجاد میشه ولی وقتی روی درایور کلیک میکنم پیغام میده
The disk in drive H is not formatted > Do you want to format now مشکلش چیه؟ چه کارش کنم؟

بـا تــشــــکــــــــر
سلام احتمالا مشکلت با اینا حل بشه

اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr-secret
13-07-2009, 22:56

بـا تــشــــکــــــــر

منم یه رم موبایل داشتم همچین مشکلی داشت اطلاعاتش رو هم لازم داشتم
خیلی اعصابم رو خرد کرد تا یه روز که ویستا گفت رم مشکل داره میخوای اسکن کنم و تعمیر یا بیاد بالا من زدم که اسکن و تعمیر کنه که بیاد بالا که خوشبختانه اومد بالا اطلاعات هم سر جاش بود
البته بضی وقتها بعد از تعمیر اطلاعات پاک میشه نمیدونم چرا!

brain
16-07-2009, 15:06
سلام ...
گفتم دیگه تاپیکه بیخودی درست نکنم.
سوالم:
یه فلاش ترانسند 8 گیگ دارم (از این بنفش ها که چیپستش سامسونگه !!! )
الن fat هستش میخوام ntfs کنمش ولی وقتی رو فرمت میزنم ntfs نداره ؟؟؟ چه کنم ؟؟ هیچ راهی نداره ؟؟
(میشه فرق ntfs و fat رو در فلاش مموری ها بگید .. ممنون )

brain
18-07-2009, 10:19
سلام .... کسی جواب سوال مارو نمی دوند ؟؟؟ (پست بالا)

میگم حالا که این فرمت فلاش ما fat هستش ، نمیشه بدونه stop کردن اونو از کیس در بیاریم ؟؟ خراب میشه اگه یهو بکشیم ؟؟ آخه شنیدم فقط ntfs ها رو میشه یهو از کیس در آورد !!

mehdi1368
19-07-2009, 01:51
سلام ...
سوالم:
الن fat هستش میخوام ntfs کنمش ولی وقتی رو فرمت میزنم ntfs نداره ؟؟؟ چه کنم ؟؟ هیچ راهی نداره ؟؟

سلام
برای انجام این کار بر روی My computer راست کلیک و سپس گزینه Manage را انتخاب نمایید.
در پنجره باز شده از قسمت سمت چپ گزینه Disk management را انتخاب کنید.
حال از قسمت سمت راست درایو مربوط به فلش خود را یافته و بر روی آن راست کلیک و گزینه Properties را برگزینید.
به تب Hardware بروید و از داخل لیست درایو فلش خود را انتخاب کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بر روی گزینه Properties کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود. حال از تب Ρolicies گزینه Optimize for performance را انتخاب کنید و برای تمامی پنجره ها گزینه OK را برگزینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.

Reza_mostafavi63
24-08-2009, 13:20
سلام ...
سوالم:

flash كارت ها NTFS رو ساپورت نميكنن

mrhbk36
08-09-2009, 18:05
سلام ...
سوالم:
سلام
فکر کنم قبلا تو یکی از همین تاپیکا خوندم. گفته بودن از برنامه HP USB Disk Storage Format Tool - v2.1.8 استفاده کن
چیز باحالیه. من با استفاده از این برنامه فلش خودم رو ntfs کردم خوبیش اینه که می تونی تک فایلهای بالای 4 گیگ رو کپی کنی روش مثل ایمیج ها و فیلم های HD. یه نمه سرعت هم بهتر می شه. بدیش هم اینه که تو این تلوزیون های LCD که فلش می خورن و بقیه دستگاه ها غیر کامپیوتر بزنی نمی خونشون چون فقط با fat کار می کنن.
ریسکش با خودتون برا من که جواب داد(تا اون جاییکه یادمه نوشته بود ممکن اشکال ایجاد کنه)
از اینجا هم می تونی بدانلودی:

borderlessboy
29-09-2009, 14:17
سلام من یک کینگستون 8gig دارم اول کامپیوتر باش مشکل نداشن بعد از 9ماه توی شناختنش مشکل پیدا کرد (driver installed but might work not properly ) حالا اصلا نمیشناستش ولی تو ----- باش مشکل ندارم حالا باید چکار کنم؟

alitiger
29-09-2009, 14:33
باسلام
من یک فلش مموری 8g دارم که از دیروز یه دفعه دچار مشکل شده وقتی اونو به کامپیوتر می زنم چراغ روش روشن می شه تمام مراحل شناسایی انجام می شه درایور مجازی هم ایجاد میشه ولی وقتی روی درایور کلیک میکنم پیغام please insert a disk into drive میاد مشکلش چیه؟ چه کارش کنم؟

این روشم امتحان کن فکر کنم درست شه برو تو device manager قسمت disk driver بعد اونجا فلشتو انتخاب کن و برو تو properties بعد تو قسمت policies گزینه optimize for performance رو انتخاب کن و ok کن بعد سیستمو ریست کن امیدوارم مشکلت حل شه

borderlessboy
30-09-2009, 16:42
دوستان؟ نیست کسی که ما رو کمک کنه؟

alitiger
30-09-2009, 22:42
سلام من یک کینگستون 8gig دارم اول کامپیوتر باش مشکل نداشن بعد از 9ماه توی شناختنش مشکل پیدا کرد (driver installed but might work not properly ) حالا اصلا نمیشناستش ولی تو ----- باش مشکل ندارم حالا باید چکار کنم؟
برو تمام usb hub ها رو پاک کن بعد دوباره نصب کن شاید درست شد تو کامپیوترهای دیگم چک کن

KIYARASH2000
21-10-2009, 14:43
نرم افزار HP USB DISK STORAGE امتحان کن احتماللا درست بشه ( اطلاعات داخلش از بین می ره )

babafa
15-05-2010, 16:49
من یک ترنسند 8 گیگ خریدم . وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم چراغش یک ثانیه روشن میشه و دوباره خاموش میشه . باید چندین دفعه بزنم و بکشم تا به کار بیفته . آیا میشه مشکلش رو حل کرد ؟

hes_luckey
26-05-2010, 16:36
من یک ترنسند 8 گیگ خریدم . وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم چراغش یک ثانیه روشن میشه و دوباره خاموش میشه . باید چندین دفعه بزنم و بکشم تا به کار بیفته . آیا میشه مشکلش رو حل کرد ؟

منم یه مدت با فلاش patriot این مشکل رو داشتم

فهمیدم مشکل از USB کامپیوتره ، من به USB جلو وصل میکردم و مشکل داشت ولی الان که به USB پشت وصل میکنم مشکلی نداره !

justspice
11-06-2010, 15:09
سلام
من یه فلش گیگ آی پاد دارم.
توی دانشگاه دادمش به یکی از بچه ها چیزی میخواست کپی کنه در عرض دو دقیقه بهم پس داد وقتی رفتم خونه دیدم نصف فایل هام نیستن. ویروس یابی اش کردم چندبار هم فرمت اش کردم هم با fat و هم باntfs فکر کردم درست شده.
یه سری فایل روش ریختم درست بود ولی باز بعد از چند روز یه پوشه رو ریختم چند ساعت بعد که اومدم محتویاتشو ببینم همه ی فایل هام به صورت کد در اومده بود و حجمشون رو هم گیگابایت نشون میداد.
فایل های کد شده رو لازم دارم ، با برنامه ریکاوری مای فایل هم نتونستم فایل هام رو بازیابی کنم.
چیکارش کنم که هم درست بشه و هم قایل هام رو بتونم برگردونم

justspice
12-06-2010, 12:50
سلام
من یه فلش 8 گیگ آی پاد دارم.
توی دانشگاه دادمش به یکی از بچه ها چیزی میخواست کپی کنه زدش به یکی از کامپیوترهای سایت و در عرض دو دقیقه بهم پس داد وقتی رفتم خونه دیدم نصف فایل هام نیستن. ویروس یابی اش کردم چندبار هم فرمت اش کردم هم با fat و هم باntfs فکر کردم درست شده.
یه سری فایل روش ریختم درست بود ولی باز بعد از چند روز یه پوشه رو ریختم چند ساعت بعد که اومدم محتویاتشو ببینم، متوجه شدم که همه ی فایل هام به صورت کد در اومده بود و حجمشون رو هم 25 گیگابایت نشون میداد.
فایل های کد شده رو لازم دارم ، با برنامه ریکاوری مای فایل هم نتونستم فایل هام رو بازیابی کنم.
چیکارش کنم که هم درست بشه و هم فایل هام رو بتونم برگردونم
راستی از برنامه low level format استفاده کنم یا نه؟ میگن که اگه از این برنامه استفاده کنم دیگه اطلاعات فلش قابل بازیابی نیست درسته؟

BLACK-BLACK
24-09-2010, 14:27
عزیزانی که میخان فلششون درست شه و تا حالا هر راهی رو انجام دادن شکست خورده یه سر به این وبلاگ بزنن

bierhoff
20-12-2010, 13:03
باسلام

تعمیرات فلش مموری ( متخصص )

bierhoff
20-12-2010, 13:09
باسلام

شما میتونید به وبلاگ استاد اینکار مراجعه کنید