PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .... سورد گزاشتن براي شبكه ...

*NashenaS*
18-02-2006, 22:23
دوستان سلام...
من 2-3 تا كامپيوتر رو به صورت شبكه به هم وصل كردم ... مي خام براي دسترسي به هر كدومشون يه دونه password بزارم مي شه راهنمايي كنين از كجا مي تونم اين كار رو بكنم؟
ممنونم. :)

رويا خانوم
19-02-2006, 07:32
سلام
شما مي تونيد از control panel ----users accont پسورد administrator را عوض نماييد و يا يكuser تعريف كنيد با محدوديت هاي مورد نظر شما و به آن يك پسورد بدهيد.

*NashenaS*
19-02-2006, 15:15
رويا خانم ممنونم...
اما من مي خام روي Network پسورد بزارم... فكر مي كنم اين چيزي كه گفتين براي خود ويندوز بود..
من مي خام دسترسي كاربران يا هر كسي ديگه رو به شبكه (Network) رو فقط با پسورد امكان پذير كنم...
باز ممنونم.

*NashenaS*
20-02-2006, 17:08
دوستان كسي نمي تونه كاره مارو راه بندازه؟
ممنون مي شم اگه راهنمايي كنين.
:rolleye:

کاپتان هادی
21-02-2006, 03:22
دوستان سلام...
من 2-3 تا كامپيوتر رو به صورت شبكه به هم وصل كردم ... مي خام براي دسترسي به هر كدومشون يه دونه password بزارم مي شه راهنمايي كنين از كجا مي تونم اين كار رو بكنم؟
ممنونم. :)
دوست عزيز شما امكانات رو بگو و اينكه چقدر از نصب شبكه سردر مي ياري از مفهوم share كردن و محدود كردن چقدر مي دوني و اصلا نظرت رويه چه موضوعي هست اولا بسته به مقداري كه در مورد پروتكولهاي انتقال اطلاعات بدوني مي توني كار كني حالا با اين حساب شما بايد توضيحات دقيق در مورد شبكه نيازمنديها و اطلاعاتت بدي بعدا كمك بخواي

*NashenaS*
21-02-2006, 04:11
دوست خوبم ممنونم از پاسخت....

من 2 تا كامپيوتر رو در منزل دوستم به صورت شبكه به هم وصل كردم ... بدون هيچ روتر (router) يا چيزه خاصي... فقط با يه سيم (Crossover). نتورك (network) هم به راحتي انجام شده و نقل و انتقال اطلاعات هم به راحتي انجام ميشه...
در مورد اينكه اينكه چقدر مي دونم راجه بهش بگم كه همه چيش و بلدم اما فقط مي خام كه براي دسترسي به اين فايل هايي كه گزاشته مي شن پسورد بزارم. در واقع براي كل Shareed Flolders كه هر كسي نتونه دسترسي پيدا كنه....
فكر كنم ديگه توضيحاتم كامل بوده باشه. منتظرم. :rolleye: