PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك:CPU دائم روي 100%

sajadblog.blogfa
04-07-2009, 14:40
سلام
يه مدت است كامپيوترم فوق العاده كند شده
CPU من 2160 انتل است
موقعي كه توي تسك منيجر ميرم توي تب performance بخش CPU Usage دائم روي 100% است و توي تب Processes كه دقت كردم با هر بار روشن كردن كامپيوتر دو تا exe با نام هاي regsvr.exe اجرا مي شه كه هر كدوم حداقل 40 تا از CPU مي كشند و وقتي End Process شون مي كنم CPU مياد روي 1 يا 0
حالا از دوستان عزيز مي خواستم من رو راهنمايي كنند كه اي ويروس،كرم،برنامس يا هر چيز ديگه و اگر امكان داره يك راه حل به من نشان بدهند.

mf.designing
04-07-2009, 14:42
دوست گل این مشکل ، قبلا هم واسه من پیش اومده بوده ، از دوستان جوابی نگرفتم !

sajadblog.blogfa
04-07-2009, 14:51
حالا خدا رو شكر راه چاره داره ولي من بيشتر دنبال دليلشم كه چرا اين مشكل بروز داده كه اگر از برنامه يا چيز ديگه اي است جلويش را بگيرم؟
ضمنا ميشه بپرسم شما چيكار كرديد كه رفع شد؟

Sajad2006
04-07-2009, 14:51
شما ویندوزتو عوض کن یه نود 32 ورژن 4 هم بریز مشکلت حل میشه!به خاطر ویروسه!

mf.designing
04-07-2009, 14:56
شما ویندوزتو عوض کن یه نود 32 ورژن 4 هم بریز مشکلت حل میشه!به خاطر ویروسه!
دوست گل من این مشکل رو داشتم و با فرمت کردن کل هارد هل شد و هیچ آنتی ویروسی کمکی نکرد.به خصوص اینکه آنتی ویروس اورجینال نداریم !

sajadblog.blogfa
04-07-2009, 14:58
اتفاقا ويندوز رو عوض كردم همون ابتدا نود 32 نسخه 2009 رو ريختم ولي باز آمد.
مي گم من دارم دنبال علتش مي گردم چون بايد بفهمم از برنامه يا چيز ديگه اي است و الا اگر هر چند بار ويندوز رو عوض كنم باز همين آش و همين كاسست.

mf.designing
04-07-2009, 15:08
اتفاقا ويندوز رو عوض كردم همون ابتدا نود 32 نسخه 2009 رو ريختم ولي باز آمد.
مي گم من دارم دنبال علتش مي گردم چون بايد بفهمم از برنامه يا چيز ديگه اي است و الا اگر هر چند بار ويندوز رو عوض كنم باز همين آش و همين كاسست.

حتما درایوی بوده که واسه اطلاعاتش فرمت نکردی . درسته ؟ اگه اینطوره دل رو به دریا بزن و همه رو فرمت کن . اگه درست نشه مجبوری FDisk کنی . :27:

saeed774
04-07-2009, 16:02
دوست عزیز regsvr.exe یک ویروس زمانبندی شده است که در زمان های مختلف کارهای متفاوتی انجام میده .
نرم افزاری که در پست زیر معرفی کردم این ویروس رو به راحتی پاک خواهد کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لینک توضیحات ویروس در سایت PrevX که ببین چه کارایی میکنه :

شما اگه به کنترل پانل برین و وارد Scheduled Tasks بشین به احتمال خیلی زیاد پروسس At1 رو خواهی دید که حتما پاکش کنین .

اگر با نرم افزار بالا مشکلت حل نشد بگو تا روش دستی پاک کردن رو بهت بگم .

mf.designing
05-07-2009, 09:16
شما اگه به کنترل پانل برین و وارد Scheduled Tasks بشین به احتمال خیلی زیاد پروسس At1 رو خواهی دید که حتما پاکش کنین .

اگر با نرم افزار بالا مشکلت حل نشد بگو تا روش دستی پاک کردن رو بهت بگم

دوست گل خیلی ممنون. اگه میشه اون روش دستی رو هم بگید که کدوم فایلهاست ؟

sajadblog.blogfa
05-07-2009, 14:34
حتما درایوی بوده که واسه اطلاعاتش فرمت نکردی . درسته ؟ اگه اینطوره دل رو به دریا بزن و همه رو فرمت کن . اگه درست نشه مجبوری FDisk کنی . :27:

درسته فقط c رو فرمت كردم.
دستت درد نكنه ميگم يه فكر ديگه كامپيوترو عوض كنم از همه ي را ه ها بي دردسر تره:27:

sajadblog.blogfa
05-07-2009, 14:37
دوست عزیز regsvr.exe یک ویروس زمانبندی شده است که در زمان های مختلف کارهای متفاوتی انجام میده .
نرم افزاری که در پست زیر معرفی کردم این ویروس رو به راحتی پاک خواهد کرد :

اینم لینک توضیحات ویروس در سایت PrevX که ببین چه کارایی میکنه :

اگر با نرم افزار بالا مشکلت حل نشد بگو تا روش دستی پاک کردن رو بهت بگم .

از اطلاعات كاملت ممنونم
توي Scheduled Tasks همون موردي كه گفتي بود و پاكش كردم حالا امشب برنامه رو هم دان مي كنم.
بازم ممنون

saeed774
06-07-2009, 11:53
دوست گل خیلی ممنون. اگه میشه اون روش دستی رو هم بگید که کدوم فایلهاست ؟

زحمت ترجمشو خودتون بکشین :

1.First search for autorun.inf file.It would be in Read Mode normally you need to change it by right clicking the file , selecting the properties and un-check the read only option
2. Now Open the file in notepad and delete everything and save it.
3. Change the file status to read only mode so that the virus could not get access again.
4. Click on Start->run and type msconfig
5. Search for regsvr and uncheck any options, click OK.
6. Now goto Control Panel -> Scheduled Tasks, and delete the At1 task which would be listed here.
7. Now type regedit in the Run dialog to open the registry
8. editor.
9. Select on Edit -> Find and search for regsvr.exe
10. Delete all the occurrences of regsvr.exe
11. Now browse to entry HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon and modify the entry Shell = Explorer.exe regsvr.exe to delete the regsvr.exe from here also.
12. Now finally goto System 32 Folder and search for regsvr.exe. But before that uncheck Hide Protected System Files and Folders for viewing it.

MaSoUd555
06-07-2009, 12:22
فرمت چرا حالا؟

ببین صد درصد تو Start up قرار داره

از استارت up پاکش کن بعد با سرچ دنباله فایل اصلیش بگر و پاکش کن اگر پاک نشد با نرم افزار پاکش کن یا با آنتی ویروش یا Firewall قرنطینش کن

RUn ---> msconfig --->Startup Tab

باید اینجا باشه غیر فعالش کن البته باز ممکنه فعال بشه چون فایل پشتیبان ویروس هر وقت درایوهات باز شه ران میشه

میتونی فایل رو پیدا کنی و تو Safe mode پاکش کنی

به نظر من فرمت لازم نیست

میتونی از اون آنتی ویروس دوستمون هم کمک بگیری

در ضمن شما میگید آنتی ویروس نصب کردید
NOD تا زمانی که آپدیت نشه تقریبا میشه گفت هیچ غلتی نمیتونه کنه

اول آپدیتش کن