PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطا و قطع شدن usb

OM3D
04-07-2009, 12:45
سلام.
من به یک مشکل بر خوردم...
وقتی دارم با سیستم کار میکنم پشت سر هم هِی از notification area یا همون نوار start menu یه پیغام (ابری شکل) برای usb میده ، که وقتی به روش کلیک میکنم یه پنجره باز میشه که توش اتصالات usb رو نوشته ، وقتی دوباره پنجره رو میبندم باز همون پیغام پشت سر هم میاد...
بعضی وقتا هم صدای قطع شده usb میاد و چون موسم usb هستش دیگه کار نمی کنه ، وقتی هم که سیمه موس رو میکشم و دوباره وصل میکنم هیچ تغییری نمیکنه و همون طور قطع میمونه...

ممنون میشم اگه کمک کنید...

MnX_2009
04-07-2009, 13:34
دوست عزیز شما باید جای USB را عوض کنید و یا شاید درست جا نخورده باشد

OM3D
04-07-2009, 14:11
جاهاش رو هزاران بار عوض کردم ، از درست جا رفتنش هم مطمۀنم....

MnX_2009
04-07-2009, 14:19
دوست عزیز شما بر روی mycomputer راست کلیک کنید و بر روی Manage کلیک کنید و سپس بر روی device manger کلیک کنید و درقسمت universal serial bus controller کلیک کن چه می بینی ؟
بهتره یک عکس از اون بگیر تا ببینم

Muradin
04-07-2009, 14:26
دوست عزیز این مشکل رو منم داشتم تنها راهش عوض کردن ویندوزه

saeed774
04-07-2009, 16:18
دوست من هم همین مشکل رو داشت که مادربردش Intel بود با آپدیت کردن بایوس مادربرد مشکلش حل شد .

OM3D
04-07-2009, 19:23
دوست عزیز شما بر روی mycomputer راست کلیک کنید و بر روی Manage کلیک کنید و سپس بر روی device manger کلیک کنید و درقسمت universal serial bus controller کلیک کن چه می بینی ؟
بهتره یک عکس از اون بگیر تا ببینم
این واسه چیه ؟
Other PCI bridge device
این نصب نیست...

دوست عزیز این مشکل رو منم داشتم تنها راهش عوض کردن ویندوزه

من خیلی ویندوزم رو عوض کردم با CD های مختلف ویندوز هم نصب کردم ، ولی همیشه همین مشکل هست...

دوست من هم همین مشکل رو داشت که مادربردش Intel بود با آپدیت کردن بایوس مادربرد مشکلش حل شد .

این رو امتحان نکردم ، احتمال داره از این باشه ؟