PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز فوری به کمک: مشکل در Yahoo Messenger

eiankei
18-02-2006, 21:17
سلام به همه!
من چند وقتیه که وایه وصل شدن به یاهو مشکل دارم : چراغ Messengerهی روشن خاموش می شه ولی وصل نمی شه البته دوستام می گن که ID من تو لیستشون هی روشن خاموش می شه... اول فکر کردم مشکل از یاهو اه ولی دیدم با ID های دیگه مشکلی ندارم... لطفا کمک کنید!

*NashenaS*
18-02-2006, 21:21
سلام دوست عزيز...
شايد همه ما بارها با اين صحنه برخورد كرديم...
معمولا اين اشكال از سرور هاي ياهو هست اما بعضي موقع ها از اينترنت شما هم مي تونه باشه...
شخصا چون به Internet Provider شك ندارم معمولا اين كار رو با uninstall كردن و دوباره نصب كردن ياهو مسنجر حل مي كنم...
امتحان كنين و خبرشو بدين.
موفق باشين.

eiankei
18-02-2006, 21:34
اینکارو کردم... مشکل اینجاست که من فقط با یکی از Id هام این مشکل رو دارم و اون هم Id اصلیمه...

eiankei
18-02-2006, 21:40
ممکنه مشکل از فایل های آرشیوم باشه؟ برنامه ای هست که بتونم آرشیوم رو به صورت فایل تکست ذخیره کنم؟

*NashenaS*
18-02-2006, 22:12
ممکنه مشکل از فایل های آرشیوم باشه؟ برنامه ای هست که بتونم آرشیوم رو به صورت فایل تکست ذخیره کنم؟
دوست عزيز...
من به جاي شما باشم لسيت كساني كه توي add ليستم نيستن يا نميخام ديگه باهاشون حرف بزنم رو از Address book پاك مي كردم ... اينطوري كمتر به بنده خدا فشار مي اد موقع لود شدن...
بعد هم در پاسخ به سوال شما كه ميشه ارشيو رو توي تكست فايل استخراج كرد بگم كه اره مي شه... فقط نمي دونم كجا بود تو اين سايت... 100% توي ارشيو سايت هست...
موفق باشين.