PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری !پیغام خطا در ویندوز xp

یوسفخان
04-07-2009, 10:13
سلام . من ویندوزم را جدیدا نصب کردم. قبلا از آنتی ویروس mcafeeاستفاده می کردم و این بار nod32 رو نصب و آپدیت کردم. حالا مشکلی که دارم اینه که :
1- موقع خاموش کردن سیستم با این پیغام مواجه می شم :

...the drive is not ready use; its door may be open. please check drive A and

2-یه مشکل دیگه که پیدا کردم . خیلی برام عجیبه اینه که تازگی ها از ADSL استفاده می کنم . اما هرروز سیستمم دچار مشکل می شه و ارتباطم با اینترنت برقرار نمی شه و پس از RESTORE کردن مشکل حل میشه ومجبور میشه برخی نرم افزارها رو ازنو نصب کنم . قبلا که ADSL نداشتم با این مشکل روبرو نشده بودم.
لطفا کمکم کنید.

saeed774
04-07-2009, 12:41
شما ببين كدوم نرم افزار موقع خارج شدن از ويندوز فلاپي رو چك ميكنن . معمولا آنتي ويروس ها اين كار رو انجام ميدن . شما از كدوم ورژن نود استفاده ميكنين؟ ورژن هاي پايين معمولا اين قابليت رو دارن مثه ورژن 2 و بعضي از ورژن هاي 3 . وارد تنظيمات نود شو و تيك مربوط به چك كردن فلاپي رو بردار و فكر كنم شما فلاپي درايو نداري كه اين مشكل رو ميده .
Panda Actve Scan آنلاين هم باعث اين مشكل ميشه اگر نصب كردي پاكش كن .

بعد اين كارا نود رو سعي كن از نسخه اسمارت سكيوريتي ورژن 4.0.437 استفاده كني و آپديت كني و فول اسكن بزني تا مشكل بعديت حل بشه چون ويروسي كه باعث اين كار ميشه نود به راحتي ميشناسه .

MnX_2009
04-07-2009, 13:40
سلام . من ویندوزم را جدیدا نصب کردم. قبلا از آنتی ویروس mcafeeاستفاده می کردم و این بار nod32 رو نصب و آپدیت کردم. حالا مشکلی که دارم اینه که :
1- موقع خاموش کردن سیستم با این پیغام مواجه می شم :

...the drive is not ready use; its door may be open. please check drive A and

2-یه مشکل دیگه که پیدا کردم . خیلی برام عجیبه اینه که تازگی ها از ADSL استفاده می کنم . اما هرروز سیستمم دچار مشکل می شه و ارتباطم با اینترنت برقرار نمی شه و پس از RESTORE کردن مشکل حل میشه ومجبور میشه برخی نرم افزارها رو ازنو نصب کنم . قبلا که ADSL نداشتم با این مشکل روبرو نشده بودم.
لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز در مورد سوال اول بهت بگم که درایو A (دیسک درایو) شما مشکل دارد و اگر می خواهید آن غیر فعال کنید باید قبل از اینکه وارد ویندوز شوید (از طریق بوت) آن غیرفعال کنید

در مورد سوال دوم منظور وصل نمی شود یعنی اینکه لینک نمی دهد یا اترنت مشکل دارید؟

یوسفخان
04-07-2009, 19:29
سلام ممنون از راهنمایی تون. من درایو A رو از طریق بوت غیرفعال کردم و مشکل پیغام خطا حل شد. فلاپی من خیلی وقته از کار افتاده و چون لازمش نداشتم به حال خودش رهاش کرده بودم!
در مورد نود32 هم ورژن اون2.70.39.0 هستش .به نظرتون اگه نود رو به ورژن 4 ارتقا بدم دیگه با این مشکل مواجه نمی شم؟

MnX_2009
04-07-2009, 23:59
دوست عزیز از آنتی ویروس avast استفاده کن که بیش از 99 درصد ویروس ها و کرم ها و تروجان ها را شناسایی می کند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
05-07-2009, 11:56
به نظرتون اگه نود رو به ورژن 4 ارتقا بدم دیگه با این مشکل مواجه نمی شم؟

وقتي ورژن برنامه ارتقا داده ميشه مسلما ايرادات ورژن قبلي برطرف ميشه و امكانات بيشتر ميشه. براي مثال موتور جستجوي اين ورژن بهينه شده و نحوه پاك كردن يا خنثي نمودن ويروس هم فرق كرده . به نظر من هميشه بايد از نسخه اسمارت سكيوتي استفاده كرد تا فايل هايي كه از طريق نت احتمال نفوذ دارن خنثي بشن .

شما ميتوني از كسپرسكي اينترنت سكيورتي 9.0.0.459 final هم استفاده كني كه فايروال اون به مراتب پيشرفته تر از تمام فايروال هاي آنتي هاي ديگه هست . ديروز من خودم تو سيستم عامل ديگرم نصبيدم و پيشنهاد ميكنم شما هم استفاده كنين .

حجم : 63 mb
براي دريافت كليد هم ميتوني به پست زير بري :

یوسفخان
05-07-2009, 12:01
دوستان ، من ویروس یاب avast رو دانلود و نصبش کردم. کار کردن باهاش خیلی راحته و سرعت ویندوز رو هم پایین نمیاره. خیلی راحت هم آپدیت میشه. از همه مهمتر مشکل من حل شده .ممنون.