PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : flatout 3 online. EASY!

IOG
04-07-2009, 09:36
سلام دوستان.این بازی 3 سی دی هستش و برای آنلاین بازی کردن هیچ کار خاصی لازم نیست.فقط کافیه در قسمت Multyplater>Online یا به یک سرور Join بشین یا هاست بشین تا بقیه به سروری که ساختید Join بشن.فقط لطفا با کمتر از 128 وارد نشین که مشکلی پیش نیاد.در هر سرور فقط 8 نفر میتونن بازی کنن پس اگه بیشتر شدیم باید چند تا هاست داشته باشیم.
هر کسی که میخواد بازی کنه بیاد بگه.حتی اگه 2 نفر هم باشیم میتونیم بازی کنیم.بعد از این که یک نفر دیگه اومد با مشورت برنامه ریزی می کنیم.

Alireza_yu667
08-07-2009, 20:26
سلام
من امروز بازی رو گرفتم. امشب اگر خدا بخواد می ریزم و فردا هم یا علی! بریم بازی!
فقط من هیچی از بازی آنلاین نمی دونم. یعنی مال این بازی. اگر می شه یه توضیحی بدین. مثلا باید مثل بتل فلگ کپچر کنی یا غیره
خیلی ممنون
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی

hadi_gamer
08-07-2009, 20:30
میشه یه چند تا عکس و توضیح از بازی بذاری؟

IOG
08-07-2009, 21:23
نه. ببینین 2 تا بازی وجود داره.یکی Fallout 3 که جدید هست و من هنوز بازی نکردمش و اون یکی Flatout . Fallout یک بازی جنگی هست اما Flatout مسابقه ای(ماشین سواری).من شماره 2 این بازی رو تموم کردم و آنلاین هم زیاد بازی کردم و اخیرا نسخه بعدی اون یعنی FO Ultimate هم اومده یعنی به عبارتی نسخه سومش.
حالا من دومیش رو که بازی کردم برای آنلاینش هیچ گیری نمیده.این بازی با بقیه ی بازی های ماشین خیلی فرق داره.در بازی شما با 3 نوع ماشین بازی می کنین.و 4 نوع مسابقه که حالا یکی یکی توضیح میدم و آخرش چند تا عکس میذارم.

:. ماشین ها:
1-ماشین های درب داغون که با هاشون فقط به این طرف و اون طرف میخوری.
2-ماشین های معمولی که داخل شهر تا دلت بخواد می بینی.
3-ماشین های اسپرت که سرعتشون عالیه.

:.مسابقات:
1-Race:یعنی چند دور یک مسیر رو طی می کنید.خودش هم چند نوع داره مثل جنگل ، شهر ، بیابون و...
2-Derby:یعنی چند ماشین تو یه جایی مثل پارکینگ فروشگاه با هم دیگه می کوبن.هر کی آخر سالم بمونه برنده میشه.
3-Event:مثلا فرض کنید تو یه پیست خاکی مسابقه میدید با این فرق که تو این مسابقات تصادف نکردن غیر ممکن میشه برای مثال مسیر رفت و برگشت یکی هست.
4-Stunt:مسابقاتی که باید یک امتیاز گنده بگیری(و یک کمی خالی بندی).خودم هنوز یاد نگرفتم.

خب اینم عکسا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه از بازی های ماشین خوشتون نمیاد بازم بهتره بگیریدش.
البته من با Ultimate کار نکردم و بهتره همون 2 رو داشته باشین.

اگه سوالی بود در خدمتم.

Alireza_yu667
09-07-2009, 11:53
سلام
برادر من رفتم Fallout 3 رو گرفتم که! اونم برای آنلاین بازی کردن سریال نامبر می خواست.
خب دیگه قسمت نبود.
خیلی ممنون
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی
ک

IOG
09-07-2009, 19:04
سلام
برادر من رفتم Fallout 3 رو گرفتم که! اونم برای آنلاین بازی کردن سریال نامبر می خواست.
خب دیگه قسمت نبود.
خیلی ممنون
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی
ک
اتفاقا حدس زدم.چون معلوم بود یک بازی اکشن خریدی.ولی اشکالی نداره.یه تاپیک در موردش بزن و یه کم توضیح بده.شاید خریدمش.:46:
بعد یه کن تحقیق می کنم ببینم چجوری آنلاین بزنیم.البته اول بازی تک نفره رو تموم می کنم.اگه مثل CoD 5 یا FFOW باشه که 2 یا 3 فوقش 4 روز بیشتر طول نمیکشه.

IOG
09-07-2009, 19:31
یعنی خوشتون نیومد؟:41:

سید علی محمدی
10-07-2009, 10:03
سلام
خب دیگه قسمت نبود.
خیلی ممنون
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی
ک

lمی تو نین سریال نامبر و کرک رو از این سایت بگیرین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید