PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای ساختن کتابهای exe

احمدزاده
18-02-2006, 19:57
سلام
بعضی کتابها هستش که به صورت فرمت exe هستن که میشه از نت دانلود کرد این مجموعه کتاب با چه نرم افزاری ایجاد میشوند ؟؟؟؟؟
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
mosalase_bermodaa@yahoo.com
اين آيدي من هست اگه زودتر نتيجه رو بهم بگيد خيلي ممنون ميشم

kazemfdisk
19-02-2006, 00:48
سلام دوست عزیز برنامه ابک اکسپرس و شتاب ساز کتاب هست که متاسفانه من لینکشو ندارم

Honradez
19-02-2006, 13:56
معرفي شده بود، يه سرچ با عنوان ebook بكن پيدا ميكني.

siadate
07-05-2006, 15:27
يكي از اين نرم افزارها كه من با آن كار ميكنم وخيلي امكانات داره اينه شما هم امتحانش كنيد

Natata eBook Compiler

Kaveh18
11-05-2006, 18:05
برنامه ی خوبی بود

Cracki
11-05-2006, 20:05
برنامه هایی که در این بسته قرار دارند رو میتونید در عکس زیر مشاهده کنید. این برنامه ها همگی همراه با کرک یا
سریالی که بشه توسط آن برنامه رو رجیستر کرد ارائه شده. این مجموعه رو براتون آپلود کردم که میتونید از لینکی
در پایین قرار میدم دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size: 12.7 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

metycpu
11-05-2006, 23:45
دوست عزيز اين برنامه ها فارسي رو هم ساپورت ميكنن عزيز؟
خيلي واجبه ها عزيز!!
آخه عملا اين برنامه ها اگه فارسي رو ساپورت نكنن به درد ما نميخورن.
البته از شما بابت اين زحمت ممنونم.

mefmef
12-05-2006, 00:09
دوست عزیز یک جایی اپلود کن که با برنامه های دانلودمنیجربشه دانلود کرد

kazemfdisk
12-05-2006, 00:33
عجب حالي ميده اين نرم افزار آقا توي يه جا اپلود كن كه لينك مستقيم باشه اگر زحمتي نيست

Cracki
12-05-2006, 00:55
شما سایتی معرفی کنید که دانلود کردنش براتون راحت باشه آپلودش با من. چون که واسه من فرقی نمیکنه که در چه سایتی
این برنامه رو آپلود کنم . البته من خودم با اکثر سایت هایی که میشه فایل آپلود کرد کار کردم و به نظر شخصی من Rapidshare
یکی از بهترین سایتها در این زمینه میباشد. سرعت بالای و پهنای باند این سایت مزیتی است که دیگر سایتها ندارند.

بهر حال سایت مورد نظرتون رو بگید تا آپلود بشه.

badboys_87
12-05-2006, 02:42
ساخت کتابهاي الکترونيکي خود اجرا توسط نرم افزار Natata eBook Compiler GOLD 3.0

کتابهاي الکترونيک به عنوان يکي از پرکاربردترين شيوه هاي آموزشي در زمينه هاي مختلف کاربرد دارند . ولي براي خوانده شدن آنها در سيستم هاي مختلف بايد نرم افزار Reader مخصوص کمپاني Adobe در آن سيستم ها نصب باشد . آيا مايليد که کتب الکترونيكي خود را به گونه اي بسازيد که به آساني در هر سيستمي قابل رويت باشند ؟

Natata eBook Compiler Gold نرم افزاري مناسب در اين زمينه است که توانايي پشتيباني بسياري از فرمتها (فرمتهاي HTML, CSS, WAV, TXT, GIF, JPG, MID, JavaScript, DHTML, Flash, PDF و ...) را داراست و آنها را پس از فشرده سازي به فايل اجزايي کتاب الکترونيک مانند که قابليت اجرا شدن در محيط از پيش ساخته شده خود را دارد , تبديل مي نمايد ! از اين نرم افزار ميتوانيد براي خود کفا کردن فايلهاي PDF و يا Album هاي HTML و اسلايد هاي نمايشي و ... استفاده نمود . توانايي گذاردن پسورد بر روي فايل توليدي , اضافه کردن پيغامهاي شما در شروع و پايان و .. اجراي فايل , قرار گرفتن به عنوان AutoRun سي دي ! آيکون هاي قابل تغيير و صفحه نمايش قابل تنظيم و تغيير برخي از ويژگي هاي اين محصول است. توانايي جالب Expiry Option به شما امکان مي دهد که براي فايل توليدي خود زمان تعيين کنيد براي مثال پس از سي روز و يا پس از 30 با اجرا شدن به خودي خود از کار بيافتد
------
البته من همیشه کتابهای الکترونیکی با فرمت pdf رو ترجیح مدم

mefmef
12-05-2006, 12:29
قربونت اگه امکان داره تو پرشین گیگ اپلود کن ممنون

khatamifar
14-05-2006, 14:09
آره لينكشو بزارين .
دستت درد نكنه .

bahdar
13-08-2006, 21:44
دوستان يك سوال لطفا فوري جواب دهيد.
آيا ميتوان فايل ورد را با نرم افزار شتاب كتاب ساز به كتاب الكترونيكي تبديل كرد؟
چگونه؟

soleares
13-08-2006, 22:12
نه عزيز شما بايد دنبال برنامه ebook pack express 1.75 توي انجمن بگردي و پيدا ميكني با فرمت اجرايي هم برات ميسازه .

mostafaeshghi
14-08-2006, 00:15
مهمترين مسئله در مورده اين نوع برنامه ها براي ما اينه كه به طور كامل از زبان فارسي پشتيباني كند.

mshiraz.2006
14-08-2006, 05:29
به نام خدا

لينک خرابه - ميشه يه کاريش بکنيد - در ضمن برنامه فارسي رو ساپورت مي کنه ؟

Evil Boy
18-08-2006, 18:36
اینم لینک نرم افزار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]