PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس گرفتن از فیلم

tichismor
02-07-2009, 22:04
دوستان اگه می شه یه نرم افزار معرفی کنید و لینک دانلودش رو بگذارید که بشه با اون از یک صحنه از فیلم عکس گرفت البته با کیفیت بالا
power dvd هست ولی کیفیت عکسها خیلی پایینه

reza_3722
02-07-2009, 22:12
کیفیت عکس بطور مستقیم به کیفیت و رزولوشن فیلم مربوطه
قطعا عکس گرفته شده از یه vcd با یه dvd متفاوته

Ship Storm
02-07-2009, 22:53
شما K-Lite Codec Pack رو نصب کنی و Media Player Classic رو اجرا کنید تو منوی File گینه Save Image رو بزنید عکس میگیره
یک روش دیگه هم هست که میتونی با دکمه prtscn کیبرد بزنی وبعد توی paint بری و paste کنی

mory_fun
02-07-2009, 22:59
به شما برنامه ی SNAGIT رو معرفی میکنم که دارای امکانات فراوانی است

Ghaioom
03-07-2009, 08:32
اگه با Windows Media Player فیلم میبینید با دکمه های Ctrl + I هم میتونید عکس بگیرید :20:

ehsan_p30world
03-07-2009, 09:13
نرم افزاری هست که بتوان با آن در زمان‌های تعیین شده عکس از فیلم گرفت مثلاً هر یک دقیقه یک‌بار!

farshif
03-07-2009, 16:34
نرم افزاری هست که بتوان با آن در زمان‌های تعیین شده عکس از فیلم گرفت مثلاً هر یک دقیقه یک‌بار!
فکر کنم این برنامه بتونه مطمئن نیستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshif
03-07-2009, 16:42
اینم هستش
Video Snapshots Genius v2.3.1

ehsan_p30world
03-07-2009, 19:04
اینم هستش
Video Snapshots Genius v2.3.1

روی فیلم divx که جواب نداد (حتی یک عکس هم نگرفت)

Dreamland
03-07-2009, 19:33
روی فیلم divx که جواب نداد (حتی یک عکس هم نگرفت)
با kmplayer سایز اصلی عکس بگیر

Dreamland
03-07-2009, 19:34
به شما برنامه ی SNAGIT رو معرفی میکنم که دارای امکانات فراوانی است
snagit برای عکس گرفتن از دسکتاپ و برنامه هاس نه فیلم

farshif
03-07-2009, 23:30
snagit برای عکس گرفتن از دسکتاپ و برنامه هاس نه فیلم
برای من که کار میکنه مشکل شما از یه جای دیگه هستش احتمالا

Dreamland
04-07-2009, 15:31
برای من که کار میکنه مشکل شما از یه جای دیگه هستش احتمالا
چه عرض کنم

tekken god
05-07-2009, 02:13
یک روش دیگه هم هست که میتونی با دکمه prtscn کیبرد بزنی وبعد توی paint بری و paste کنی
سلام
دوستان ببخشید دست خالی یه پست دادم ولی راجع به پستی که نقل قول کردم بگم که این راه فقط در بعضی برنامه ها ( بسیار اندک ) کار می کنه مثل free flv player
ولی مثلاً با Windows media player اگه با این روش عکس بگیریم ممکنه اوّل عکسو سالم ببینیم ( اگه فیلم باز باشه ) ولی اگه سیوش کنیم می بینیم سیاهه .
مؤفّق باشید

farshif
05-07-2009, 09:52
سلام
دوستان ببخشید دست خالی یه پست دادم ولی راجع به پستی که نقل قول کردم بگم که این راه فقط در بعضی برنامه ها ( بسیار اندک ) کار می کنه مثل free flv player
ولی مثلاً با Windows media player اگه با این روش عکس بگیریم ممکنه اوّل عکسو سالم ببینیم ( اگه فیلم باز باشه ) ولی اگه سیوش کنیم می بینیم سیاهه .
مؤفّق باشید
حق با شماست در حالت معمولی نمیشه ولی دیشب به خاطر بحثی که با یکی از دوستان همینجا داشتم مجبور شدم راه عکس گرفتن با print screen رو یاد بگیرم.علت این که تصویر در حال پخش رو نمیشه ازش عکس گرفت اینه که ویندوز از یه مکانیزیمی به اسم overlaying برای پخش بهتر فایل ها استفاده میکنه حالا اگه بخواین عکس بگیرین کافیه برین control panel و display رو انتخاب کنی وارد تب setting بشین و دکمه advanced رو انتخاب کنید حالا وارد تب troubleshooting بشین و Hardware acceleration رو روی none قرار بدین.الان میتونین به راحتی از هر پلیری عکس بگیرین(بعضی پلیر ها شاید داخل خودشون هم همین ویژگی رو داشته باشن که باید اون هم غیر فعال شه) فقط یادتون باشه بعد اتمام کار Hardware acceleration روی full قرار بدین دوباره

hp722
05-07-2009, 10:15
حق با شماست در حالت معمولی نمیشه ولی دیشب به خاطر بحثی که با یکی از دوستان همینجا داشتم مجبور شدم راه عکس گرفتن با print screen رو یاد بگیرم.علت این که تصویر در حال پخش رو نمیشه ازش عکس گرفت اینه که ویندوز از یه مکانیزیمی به اسم overlaying برای پخش بهتر فایل ها استفاده میکنه حالا اگه بخواین عکس بگیرین کافیه برین control panel و display رو انتخاب کنی وارد تب setting بشین و دکمه advanced رو انتخاب کنید حالا وارد تب troubleshooting بشین و Hardware acceleration رو روی none قرار بدین.الان میتونین به راحتی از هر پلیری عکس بگیرین(بعضی پلیر ها شاید داخل خودشون هم همین ویژگی رو داشته باشن که باید اون هم غیر فعال شه) فقط یادتون باشه بعد اتمام کار Hardware acceleration روی full قرار بدین دوباره

مرسی فرشید جان.من این روش رو نمیدونستم.پس دیشب اینجوری از فیلم عکس گرفتی:10:

farshif
05-07-2009, 10:29
چه عرض کنم
ببخشید من اشتباهی به جای اینکه پست آقای ehsanp30world رو quote کنم پست شما رو quote کردم در واقع جواب من به ایشون بود هر چند با این روشی که گفتم با snag it هم میشه از فیلم عکس گرفت:11:

ehsan_p30world
05-07-2009, 13:42

مشکل این است که عکس‌های گرفته شده کیفیت پایین‌تری از فیلم مربوطه دارد

farshif
05-07-2009, 14:52
مشکل این است که عکس‌های گرفته شده کیفیت پایین‌تری از فیلم مربوطه دارد
درسته علتش اینه که اولا Hardware acceleration رو غیر فعال میشه تو این حالت که باعث میشه تصویری که پخش میشه کیفیتش بیاد پایین snapshot ای که ازش گرفته میشه کیفیتش کم میشه . دوما شما در حالت عادی هم با این نرم افزاری که بهتون معرفی کردم باید بتونین snapshot بگیرید البته چه با این نرم افزار و چه با نرم افزار های دیگه شما باید فرمت فایل خروجی رو باید درست انتخاب کنید تا کیفیتش پایین نیاد مثلا فرمتJPEG در حالت معمولی فشرده سازیش زیاده که باعث میشه کیفیت تصویر بیاد پایین بهتره موقع ذخیره کردن از فرمت bmp استفاده کنید. احتمالا ف ی ل ت ر های مربوط به direct show درست رو سیستمت نصب نیست البته خود برنامه موقعی که نصبش تموم میشه میخواد که این ----- ها رو هم نصب کنه که باید تایید کنی. یه برنامه دیگه هم معرفی کردم اونو هم امتحان کن.کلا سایتهایی که فیلم برای دانلود میزارن و snapshot هاش رو قرار میدن از همین برنامه ها استفاده میکنن

Dreamland
05-07-2009, 15:57
ببخشید من اشتباهی به جای اینکه پست آقای ehsanp30world رو quote کنم پست شما رو quote کردم در واقع جواب من به ایشون بود هر چند با این روشی که گفتم با snag it هم میشه از فیلم عکس گرفت:11:
خواهش میکنم

M o h a m m a d
05-07-2009, 17:03
در media player با کلید های CTRL + I میشه عکس انداخت