PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین دانلود منیجر

mhshaker71
02-07-2009, 19:07
سلام دوستان
می خواستم دوستان بهترین دانلود منیجری رو که می شناسن به من معرفی کنن
همین طور دانلود از رپیدشیر نیز برام خیلی مهمه
ممنون می شم کمکم کنین

reza_3722
02-07-2009, 19:18
اینجا سرش بحث و نظرسنجی شده دوست عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قاهر - Gahir
02-07-2009, 19:20
سلام .

دانلود منیجرهای زیادی هستند .

ولی یکی از خوب‌هاش DAP ه . یکی دیگه که خودمم ازش استفاده می کنم Mass Downloader هست . Internet Download Manager هم هست که از دانلودر های خوبن .

برای دانلود از RapidShare دو سه تا برنامه هست که قدیمین ، برای RapidShare قدیمی جواب میدن ، AntiRapidShare هست که اگه نسخه‌ی جدیدشو یافتی دانلود کن . یکی دیگش هم RapGet هست اونم بدک نیست . باید بتونی روش استفادشونو یاد بگیری . آهان یکی دیگه که میشناسم Rapidown ه . کار Rapidown کمی درسته . :دی

mhshaker71
02-07-2009, 20:24
سلام .

دانلود منیجرهای زیادی هستند .

ولی یکی از خوب‌هاش DAP ه . یکی دیگه که خودمم ازش استفاده می کنم Mass Downloader هست . Advance Download Manager هم هست که از دانلودر های خوبن .

برای دانلود از RapidShare دو سه تا برنامه هست که قدیمین ، برای RapidShare قدیمی جواب میدن ، AntiRapidShare هست که اگه نسخه‌ی جدیدشو یافتی دانلود کن . یکی دیگش هم RapGet هست اونم بدک نیست . باید بتونی روش استفادشونو یاد بگیری . آهان یکی دیگه که میشناسم Rapidown ه . کار Rapidown کمی درسته . :دی

ممنون دوست عزیز
من به خاطر همین پست دادم چون همش رو نمی تونم نصب کنم!
به نظر شما کدوم بهتره

قاهر - Gahir
03-07-2009, 13:44
ممنون دوست عزیز
من به خاطر همین پست دادم چون همش رو نمی تونم نصب کنم!
به نظر شما کدوم بهتره
خواهش ...

در میان دانلودر های اولیه که معرفی کردم همشون بهترین ها هستن مانده به سلیقه ی خودت .
ولی اگر اینترنت پر سرعت داری DAP بهتره چون شتاب میده . Mass Downloader هم خوبه ولی نه به خوبیه DAP . تنها تمایز Mass Downloader به DAP اینه که Mass Downloader برنامه ای تمیز و شسته رفته‌ایه .

برای دانلود از RapidShare پیشنهاد میکنم از برنامه Rapidown استفاده کنی ولی میل با خودته .

موفق باشی .

Dreamland
03-07-2009, 13:53
orbit خوبه
کم حجم
سبک
قوی

reza41
04-07-2009, 14:21
هيچي اينترنت دانلود منيجر يا همون IDMAN نميشه واقعا از همه لحاظ تكه

saeed774
04-07-2009, 16:40
هيچي اينترنت دانلود منيجر يا همون IDMAN نميشه واقعا از همه لحاظ تكه

من خودم ADSL دارم همه نوع دانلود منیجر امتحان کردم ولی IDM واقعا محشره و سرعت دانلود و امکاناتش حرف نداره .
پیشنهاد منم همینه .

Hitman-Group
04-07-2009, 17:05
اینترنت دانلود منیجر از همه بهتره
اگر اینترنت پرسرعت داری دپ هم اخرین ورژنش کرک شده عالیه(DAP 9.2.0.0)

behii
04-07-2009, 17:40
اینترنت دانلود منیجر واقعا عالی هست هیچ دانلود منیجری به پاش نمی رسه !
شاید باور نکنید شاید هم واسه من اینجوریه اما من زمانی که سرعتم با اینترنت دانلود منیجر 100 بود با DAP نصف بود یعنی 50 !

Ghaioom
05-07-2009, 11:26
سلام
از سایت RapidShare با RapidShare Plus میتونی اینکارو بکنی. برای Free user ها هست. هر چند تا لینک که بدی دانلود میکنه. دکمه ی دانلود رو میزنی بعد میری به کارت میرسی خودش همه کارو میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینکش حجمش خیلی کمه.

Jocker
05-07-2009, 11:38
برنامه Orbit Downloader را امتحان کنی پشیمان نمی‌شوی...

این برنامه قابلیت ذخیره فایل‌های تصویری از روی سایت‌ها به خصوص از Google Video وYoutube را به صورت اتوماتیک و بعد تبدیل را هم دارد...

Reza_994
05-07-2009, 11:48
idm خیلی امکاناتش از دیگران بیشتره
دانلود کامل یک سایت grabber
زمان بندی برای دانلود برای شبانه ی adsl

ايراندوست
06-07-2009, 09:48
همه عزيزان سليقه اي پست دادن اما تخصصي صحبت نکردن تو سايتاي زيادي که من سر زدم بهترين گزينه رو همين فاير فاکس خودمون اعلام کردن که با چندتا بسته اضافه که رايگان از سرور اصلي خودش دانلود ميشه ميتونه در حد عالي باشه
نرم افزارidm جهت کنترل روي دانلودهاست نه متخصص دانلود به طور مثال ميتونيد به اون بگيد از يه سايت هرچي عکس تا دو لايه لينک که حجمش از 100 کلو بيشتره رو دانلود کنه که تمام اعداد ذکر شده قابل تغييره
من روي سيستم خودم از همه اون نرم افزارها استفاده کردم ودر يک دانلود هم زمان فاير فاکس اول شد بعد فلش گت دوم شد دپ سوم شد ونا اخر
الان هم به خاطر اينکه هرنرم افزاري صد در صد نيست من از سه تا منيجر استفاده ميکنم فير فاکس ،فلش گت ،رپيد شير پلاس 4که هرکدوم در جاي خود قدرت مند هستند

reza41
06-07-2009, 11:28
با تشكر از جواب تخصصي شما
جالبه بدونيد IDMAN فقط مختص اين كاري كه شما گفتي نيست بلكه نرم افزار تخصصي دانلود هست كه تمام نيازهاي شما رو در مورد دانلود و مديريت اون بر طرف ميكنه
نه اينكه فقط شما لينك سايت رو بهش بدي و فايلهاي مخصوصي رو دانلود كنه
شايد بهتر باشه يه بار ديگه نرم افزار رو نصب كني
در مورد قدرت دانلود اين برنامه علاوه بر سايت هاي نقد نرم افزار كه ميتوني مراجعه كني فكر كنم تجربه هاي شخصي دوستان خودش بهترين دليل باشه
براي مثال دانلود من با فاير فاكس با ADSL‌128 چيزي حدود 7 هست ولي با اينترنت دانلود منيجر حدود 18 خيلي تفاوته نه؟!!

linkinkurd
06-07-2009, 11:51
من از هردوی dap و idm استفاده کردم برای مدت طولانی. واقعا idm خیلی سرتره.

Subaru
06-07-2009, 12:09
تقريبا تمامي دانلود منيجر ها ساز و کارشون يکي.
ولي IDM رو من به خاطر محيط ساده و دوست داشتني بدون زرق و برقش ( زرق و برق دار مثل DAP ) انتخاب مي کنم.
از DAP که اصلا خوشم نمي آد پر تبليغات و چيزاي ديگه هست.

Flash get و Orbit هم ظاهرشون تقريبا شبيه به هم هست.

با IDM خيلي زود مي شه اجين شد.

هر کدوم از اينها خصوصيات خاص خودش رو دارند.

مثلا با Flash get فایل های تورنت رو هم میشه دانلود کرد.

ولي از همه نرمال تر و دوست داشتني تر IDM هست.

mhshaker71
09-07-2009, 04:37
ممنون از تمام پست های دوستان عزیز
یه سوال داشتم
اگه بخوام یه دسته رو به IDM بدم تا دانلود کنه چه جوری باید این کار رو بکنم؟
چون این خیلی برام مهمه
بازم ممنونم

farshif
09-07-2009, 08:31
یه سوال داشتم
چون این خیلی برام مهمه
بازم ممنونم
از چه مرورگری استفاده میکنی؟

hoseinsoft
09-07-2009, 09:01
ممكنه آخرين ورژن IDM را براي دانلود لينك بدهيد
با تشكر

Benygh
09-07-2009, 09:18
یه سوال داشتم
چون این خیلی برام مهمه
بازم ممنونم
میتونی همه رو توی یک فایل TXT بریزی و بعد از قسمت Tasks این دانلود منیجر Import رو بزنی و بعد فال رو بدی بهش ...

waltz
09-07-2009, 09:56
Internet Download Accelerator

omid_3dsmax9
09-07-2009, 11:30
دوستان من تا به حال از هیچ دانلود منیجری استفاده نکردم.. امروز IDM رو نصب کردم..
با dial-up آزمایشی یه لینک رو نصفه دانلود کردم (البنه خیلی کمتر از نصفه!) و دی سی کردم و باز کانکت شدم.. دوباره که خواستم که به دانلود ادامه بدم این پیغام رو داد..
میشه یه راهمائی کلی کنید..

ممنون میشم..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnam_tr
09-07-2009, 11:37
این طور که از شکل معلومه شما دارید از رپیدشر دانلود میکنید واسه همین چون این سایت قابلیت ریزوم نداره باید فایل رو یکپارچه دانلود کنید یعنی نباید تا پایان دانلود قطع کنید وگرنه هر چی دان کردید میپره .....

omid_3dsmax9
09-07-2009, 11:44
آهاااا.. پس جریان از این قراره.. چه سایتهائی این مشکلات رو دارند؟
دوستان اگر تو تاپیک یا سایتی در مورد جزئیات استفاده از این برنامه صحبت شده (فارسی انگلیسی) لینکش رو لطف کنید.. ممنون میبشم..

reza41
09-07-2009, 14:21
ببين يه راه خيلي ساده اينه كه تو خود اون صفحه جلوي عبارت resume capability اگر نوشته yes يعني قابليت قطع كردن و شروع از ادامه را داره وگرنه اين كار رو نكن

reza41
09-07-2009, 14:31
ممكنه آخرين ورژن IDM را براي دانلود لينك بدهيد
با تشكر

بايد به اين تاپيك مراجعه كني

mhshaker71
15-07-2009, 19:32
از چه مرورگری استفاده میکنی؟

من از Opera استفاده می کنم

farshif
15-07-2009, 20:48
من از Opera استفاده می کنم
یه addon برروی فایرفاکس نصب میشه که کاری که میخوای رو انجام میده . برای اپرا نمیدونم باشه یا نه

gonbad city
16-07-2009, 11:18
پر سرعت ترین دانلود منیجر bitcomet هست خودم ازش استفاده می کنم تا در برابر دانلود منیجرای دیگه که تست کمترم عملکرد وسرعت دانلود بهتری داره ضمن اینکه تورنت رو هم پشتیبانی می کنه
اینم لینک دانلود ورژن جدید پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید
6.20 mb

ali703
18-07-2009, 18:31
سلام دوست من. همه عالم و آدم می دونن بهترین مدیریت دانلود، IDM یا همون اینترنت دانلود منیجره. تو وبلاگ خودمم هست اگه حال کردی دانلودش کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیدعلی

Don Sylar
18-07-2009, 19:09
دوست عزیز ، اگر یک دانلود منیجر خوب ، ساده ، سریع می خواهی IDM رو امتحان کن: