PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Still Life 2

bayern
02-07-2009, 18:55
سلام دوستان چون دیدم برای این بازی هم تاپیکی نیست نسبت به ایجاد یه تاپیک براش اقدام کردم...

دوساتن من اونجایی گیر کردم که باید تو زمانی که بهم داده خودم رو از دست اون گردنبندی انفجاری که بهم وصله نجات بدن ...ولی هر کاری میکنم زمان کم میارم کمکم کنید ممنون میشم:40:

mohammadgamer
15-07-2009, 11:10
سلام من این بازیو تمام کردم اخرش خیلی باحاله
حوصلهی راهنمایی نوشتن رو ندارم ولی اگه خواستین بهم زنگ بزنید تا براتون هر جاییو که گیر کردین توضیح بدم
:10: 09373099603 محمد

بای

system1000
17-07-2009, 08:53
من توی هتل گیر کردم.هر کاری میکنم نمیتونم تمومش کنم.اثر انگشت,خون, ماده شیمیایی, سی دی, نخ, جای کفش, صدای تلفن همه رو جمع آوری کردم اما نمیدونم چرا مرحله تموم نمیشه.هر چی توی اتاق بود رو زیر و رو کردم اما بازم مرحله تموم نمیشه.کسی نیست راهنمایی کنه؟

bayern
18-07-2009, 10:25
من توی هتل گیر کردم.هر کاری میکنم نمیتونم تمومش کنم.اثر انگشت,خون, ماده شیمیایی, سی دی, نخ, جای کفش, صدای تلفن همه رو جمع آوری کردم اما نمیدونم چرا مرحله تموم نمیشه.هر چی توی اتاق بود رو زیر و رو کردم اما بازم مرحله تموم نمیشه.کسی نیست راهنمایی کنه؟

سلام
اگر میتونی یه عکس از همین قسمت هتل بزار تا بتونم کمکت کنم...

system1000
18-07-2009, 20:22
سلام.منظورم از هتل همون خونه دوست زنه هست.اینم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_metal_357
19-07-2009, 01:03

خب از همکارت یک قفل باز کن بگیر و برو قفل چمدون رو باز کن

وقتی همه چیز رو پیدا کردی برو داخل جعبه ات که اینا رو جمه می کنه

سه تا گزینه اون بالا هست

برای هر کدوم روشون استفاده کن تا نمونه برداری کنه

بعد تلفنت زنگ میخوره و.... { یک دموی هیجانی دیگه رو تماشا می کنی }

من اونجایی هستم که ویکتوریا رفته تو خونه قتل همون جایی که خبرنگاره رو نگه داشته

کلی نمونه و بررسی و غیره انجام دادم ولی انگاری هنوز نمونه مونده کسی می تونه کامل اون مرحله رو توضیح بده ؟

system1000
19-07-2009, 09:18
تمام این کارها رو کردم.تمام نمونه برداری ها رو انجام دادم.اون سی دی هم خب توی چمدون هست که بازش کردم.سی دی رو هم دیدم توی تلویزیون.همه ی این کارا رو کردم.اما نمیدونم چرا اون دمو رو نشون نمیده.لیست چیزهایی که ازش نمونه برداری کردم هم تو همون پست بالا نوشتم.اگه ناقصه بگید.
مشکل از بازی نیست؟شاید اون قاط زده.
دوستان اگه یه سیو دارید که بلافاصله اون دمو رو نشون میده ممنون میشم که بدید.اگه مرحله بعدش هم بود اشکال نداره.

ali_metal_357
20-07-2009, 00:10
تمام این کارها رو کردم.تمام نمونه برداری ها رو انجام دادم.اون سی دی هم خب توی چمدون هست که بازش کردم.سی دی رو هم دیدم توی تلویزیون.همه ی این کارا رو کردم.اما نمیدونم چرا اون دمو رو نشون نمیده.لیست چیزهایی که ازش نمونه برداری کردم هم تو همون پست بالا نوشتم.اگه ناقصه بگید.
مشکل از بازی نیست؟شاید اون قاط زده.
دوستان اگه یه سیو دارید که بلافاصله اون دمو رو نشون میده ممنون میشم که بدید.اگه مرحله بعدش هم بود اشکال نداره.

کل لیستی که باید تهیه کنی
با همکارت باید در مورد تمام موضوعات حرف بزنی
تلفن رو بررسی کنی
فایل موبایل رو انتقال بدی
رد پا رو بررسی کنی
اثر انگشت گیریکنی
اطلاعات کامپیوتر رو کپی بگیری
لکه خون توی بدروم رو بررسی کنی
دریچه هوا رو بررسی کنی
قفل چمدان رو بشکنی
سیدی رو برداشته و تماشا کنی

در اخر نیز از تمام نمونه ها با دستگاه نمونه برداری کنی .

mohammadgamer
22-07-2009, 09:05
اقا کسی مشکلی داره؟

ما هستیما
؟؟؟؟
؟؟؟
؟؟
؟
؟؟
؟
؟؟
؟
؟
؟"؟
؟
؟؟
؟
؟
؟
؟
؟"

ali_metal_357
22-07-2009, 20:37
اقا کسی مشکلی داره؟

ما هستیما
؟؟؟؟
؟؟؟
؟؟
؟
؟؟
؟
؟؟
؟
؟
؟"؟
؟
؟؟
؟
؟
؟
؟
؟"

خب اگر هستی جواب سوال منو می دادی

چرا بی خودی اسپم میدی

system1000
29-07-2009, 12:46
کل لیستی که باید تهیه کنی
با همکارت باید در مورد تمام موضوعات حرف بزنی
تلفن رو بررسی کنی
فایل موبایل رو انتقال بدی
رد پا رو بررسی کنی
اثر انگشت گیریکنی
اطلاعات کامپیوتر رو کپی بگیری
لکه خون توی بدروم رو بررسی کنی
دریچه هوا رو بررسی کنی
قفل چمدان رو بشکنی
سیدی رو برداشته و تماشا کنی

در اخر نیز از تمام نمونه ها با دستگاه نمونه برداری کنی .
آقا من تمام این کارا رو روز اول کردم حتی یه بار از اول بازی رفتم که اگه باگی چیزی باشه مرحله رد بشه اما نمیشه.اگه لطف کنید سیوی که قبل از نشون دادن دمو هست رو بزارید تا مشکلم برطرف بشه.
راستی من این بازی رو نخریدمش دانلودش کردم شاید به خاطر اونه مشکل داره.
منتظر سیو هستم :46:

bayern
30-07-2009, 09:15
آقا من تمام این کارا رو روز اول کردم حتی یه بار از اول بازی رفتم که اگه باگی چیزی باشه مرحله رد بشه اما نمیشه.اگه لطف کنید سیوی که قبل از نشون دادن دمو هست رو بزارید تا مشکلم برطرف بشه.
راستی من این بازی رو نخریدمش دانلودش کردم شاید به خاطر اونه مشکل داره.
منتظر سیو هستم :46:

سلام دوست عزیز یه عکس از اونجایی که گیر کردی بزار تا متوجه بشم کجا رو میگی ...اونوقت سیوش رو برات میزارم...

system1000
30-07-2009, 19:51
عکسش رو صفحه قبل گذاشتم.همون خونه ی دوستش که باید نمونه برداری از ردهایی که قاتل گذاشته بکنی.اگه یه سیو بذاری دقیقا قبل از نشون دان دمو ممنون میشم که دمو رو هم از دست ندم.
مرسی

system1000
03-08-2009, 20:53
کسی نبود جواب بده؟

amir_rafie
10-08-2009, 00:43
سلام به همگی ،،،
من ميخوام اين بازی رو بگيرم ، داستانش ادامه still life 1 هستش ولی من اونو بازی نکردم، از جايی هم نميتونم گير بيارم ، ميشه بگيد داستان قسمت اول چی بوده؟ در حدی که وقتی ورژن 2 رو بازی ميکنم بفهمم قضيه چيه،،،،

bayern
11-08-2009, 12:07
سلام به همگی ،،،
من ميخوام اين بازی رو بگيرم ، داستانش ادامه still life 1 هستش ولی من اونو بازی نکردم، از جايی هم نميتونم گير بيارم ، ميشه بگيد داستان قسمت اول چی بوده؟ در حدی که وقتی ورژن 2 رو بازی ميکنم بفهمم قضيه چيه،،،،

سلام
مطمئن باش از قسمت اولش جالب تره:31:

amir_rafie
11-08-2009, 17:09
سلام
مطمئن باش از قسمت اولش جالب تره:31:

انصافا سوال منو خوندی ؟!
من پرسيدم داستان قسمت 1 چيه، شما ميگی قسمت 2 از قسمت 1 جالبتره ؟! اینو برای شوخی گفتی؟ :31:
خودم رفتم توی Wikipedia داستان قسمت 1 رو خواندم ... بد نبود ... میرم still life 2 رو میخرم ....

mamali1365
28-08-2009, 12:42
سلام دادش خوبی
ببین من تو راهنمای انگلیسی که بود تصویر داشت
گفته بود که آدامس رو از روی اون جعبه که تویه بالکنه بردار
ولی خیلی جالبه من اصلا آدامسی نمی بینم فکر کنم یه جور باگه چون مثلا تصویری که تو راهنما نشون داره رویه دستگاه انکار یه رق فلزیه ولی برای من اصلا اونو نداره انگار دستگاه ناقسه
حالا باید چی کار کنم؟
بعدشم اینکه من گریسو آوردم که در الکترونیکی رو باز کنه ولی اصلا بازش نمی کنه هی می گه به من یکم وقت بده
تورو خدا کمکم کنین

amir_rafie
28-08-2009, 13:28
آقا منم دقيقا همين جاها هستم،،، خبرش رو ميدم،،،،
آدامس اونجا هست ،، روی همون دری که نيمه باز هست کليک کن ، آدامس رو پيدا ميکنی ،،،،

mamali1365
28-08-2009, 13:36
فدات بشم کجا ؟
کدوم در من نوکرتم قشتگ بهم بگو
خدارو شکر که یکی پیدا شد 1 ماهه اونجام

mamali1365
28-08-2009, 15:20
آقا تور خدا یکی جواب بده

amir_rafie
29-08-2009, 11:01
ظاهرا اینجای بازی شدیدا باگ داره .. برای من ، اون آقا پلیسه رفته کنار تلویزیون گیر کرده ... مجبور شدم از یه save قبلی دوباره بازی کنم ... پست های قبلی رو هم الان خواندم دیدم بقیه هم در این مرحله مشکل داشتن .....

آدامس روی در همون جعبه ایی هستش که روی بالکن بالا گذاشتن ... همون که درش بازه .....

amir_rafie
30-08-2009, 10:11
بالاخره اینجارو ردکردم ... اینم save game ...فقط کافیه از پله ها بالا بری .. اون آقا پلیسه درو باز میکنه و ادامه بازی....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mamali1365
31-08-2009, 00:35
داداش دمت گرم خیلی آقایی
واقعا بازیش پر باگه اونم چه با گایی من اولین بازیه ادونچریه که میبینم انقد باگ داره
ولی خلاصه دمت گرم اگه این سیو نمی دادی مجبور بودیم تو کف بازی بمونیم خیلی ممنون

amir_rafie
31-08-2009, 12:05
خواهش میکنم....
بازی رو ادامه بده....
از اینجا به بعد بازیش جالبتر هم میشه ...