PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کیفیت نهایی

sokote mordab
02-07-2009, 14:45
سلام
من یک فیلم عروسی را میکس کردم در سطح حرفه ای از انجای که کار اصلی من نیست و تجربه ای زیادی در این زمینه ندارم فیلم اصلی توسط دوربین حرفه ای به صورت دی وی رکورد شده و فیلم مادر را روی ال سی دی 52 هم نگاه می کنی کیفیت عالی بود بعد ما فیلم را دادم برای کپچر یک جای حرفه ای که با کارت کپچر یک میلیونی ان را روی دی وی دی زد و واقعا کیفیت عالی بود و افت نکرد انگار فیلم مادر را گذاشتی تا اینکه من روی فیلم کار کردم توسط نرم افزارهای چون ، جاهای حرفه ای و کلیپ ها را با پریمیر 6 و جاهای ساده را با یولید ویدیو و مدیا استدیو 8 و 11 حالا که خروجی گرفتم و زدم روی دی وی دی افت محسوسی کرده که واقعا اگر فیلم کپچر شده را ببینید و بعد فیلم میکس شده را ببینید واقعا کیفیت افت کرده خلاصه سرتون درد نیارم .

حالا سوال من از حرفه ای های که مسلط به این نرم افزارها هستند این است که من چه کار کنم و چه تنظیم های برای خروجی در نظر بگیرم با چه فرمتی با چه تنظیم تخصصی نمی دانم با چه نرم افزاری رایت کنم به صورت دی وی دی ویدیو که روی تمام دی وی دی پلیرها اجرا بشه که وقتی روی ال سی دی 52 میبینم فرقی با فیلم مادر نکند.

من را یک راهنمایی اساسی بکنید جون فیلم عروسی فامیل هایمان است و کار کاملا حیثیتی است و همان جور که خودتان میداند کیفیت 50 درصد جذابیت کار است.

بعد روش کار من این طور است که کلیپ ها را که اماده شد مثلا 5 تا و قسمت های را که کار کردم را در نهایت در نرم افزار یولید همه را به همه می چسبانم و تمام فرمت ها به صورت امپگ 2 است .
یک سوال دیگه یکی از دلایل افت کیفیت می تواند این باشد که کلیپ را که یک بار خروجی می گیرم دوباره در یک نرم افزار دیگه خروجی می گیرم تا با بقیه یکی شود باعث افت کیفیت شود؟
کلا تنظیمات ورودی هنگام باز کردن پروژه جدید تا رایت را برام بگید.
کلا امکانش هست دیگه همانطور که فیلم کپچر شدش کیفیت عالی دارد فیلم میکس شدش روی دی وی دی کیفیت مثل فیلم کپچر شده داشته یاشد؟

فکر کنم توضیحات کامل بود و متوجه شدید که کیفیت برام چقدر مهم است .
ممنون

علي طهماسبي
04-07-2009, 19:26
دوست عزيز سلام برنامه يوليد فقط براي كارهاي جزيي خوبه و بس اگه از كيفيت خوب حرف مي زني بايد نرم افزار هاتون هم حرفه ايي باشه به نظر من بهترين برنامه براي اين كارها اديوسه با پرو كدر 3 كه كيفيت رو باب ميل شما و حرفه ايها درست مي كنه موفق باشي

sokote mordab
04-07-2009, 23:03
یعنی پریمیر حرفه ای نیست؟؟؟؟!!!!!

zartosht 2008
05-07-2009, 07:51
پريمير هم خوبه به شرطي كه از نسخه هاي جديدش استفاده كني نسخه 6 خيلي قديميه و جوابگوي كيفيت دي وي دي نيست

Javad_Ed
05-07-2009, 11:35
شما میتونید از procoder استفاده کنید
درحالی که از پریمیر استفاده میکنید و....مشکلی بوجود نمیاد که...

علي طهماسبي
05-07-2009, 14:27
یعنی پریمیر حرفه ای نیست؟؟؟؟!!!!!

كي گفته پريمير حرفه ايي نيست شما در مورد خروجي dvd داريد صحبت مي كنيد كه به قول دوستان پريمير 6 قديميه و جوابگوي شما نيست

شما میتونید از procoder استفاده کنید
درحالی که از پریمیر استفاده میکنید و....مشکلی بوجود نمیاد که...

به قول جواد عزيز شما مي تونيد با پرو كدر هم در پريمير كار كنيد ولي در پرو كدر امكان منو سازي نداره فقط خروجي dvd با كيفيتهاي عالي مي ده در حالي كه در اديوس 5 با بهترين و زيباترين منو سازي مي تونيد كار كنيد و كلاس كار خودتونو بالا ببريد موفق باشيد

power2e
06-07-2009, 01:40
سلام بهتره اگه رو هاردت فظای کافی داری خروجی برنامه هات رو avi بگیری (dv2) تا افت کیفیت یولید به حد اقل برسه بعد از خروجی فایل avi رو به تایملان پریمیر بیاری و بعد اخرین کارت با پرو کدر از پریمیر خروجی بگیری

sokote mordab
06-07-2009, 13:06
منظور از پرو کدر همان است که با نصب ادیوس نصب میشه اگر همان است چطور در پریمیر خروجی بگیرم؟

علي طهماسبي
06-07-2009, 15:17
منظور از پرو کدر همان است که با نصب ادیوس نصب میشه اگر همان است چطور در پریمیر خروجی بگیرم؟

نه دوست عزيز پرو كدر يه كونورتر قوي از همون شركت سازنده اديوسه كه بانصبش هم در پريمير نصب ميشه (البته قبلش بايد پريمير رو نصب كني و بعد ....) وهم در اديوس

موفق باشي

sokote mordab
06-07-2009, 20:23
ممنون از راهنمایی هایتون حالا اگر لطف کنید چه در ادیوس 4 چه در پریمیر پرو cs 4

1- برای خروجی گرفتن با کیفیت به صورت ویدیو دی وی دی همان اول که پروژه را باز می کنیم چه فرمتی را انتخاب کنم ؟
-

2-وقتی میکس تمام شد می خواهم خروجی بگیرم با چه فرمتی خروجی بگیرم و چه تنظیماتی؟

پرو کدر هم نصب کردم

masoudtr
06-07-2009, 20:28
ممنون از راهنمایی هایتون حالا اگر لطف کنید چه در ادیوس 4 چه در پریمیر پرو cs 4

1- برای خروجی گرفتن با کیفیت به صورت ویدیو دی وی دی همان اول که پروژه را باز می کنیم چه فرمتی را انتخاب کنم ؟
-
فرمت dv
2-وقتی میکس تمام شد می خواهم خروجی بگیرم با چه فرمتی خروجی بگیرم و چه تنظیماتی؟
با فرمت dvd با زدن f11 میری تو بخش رندر
خیلی راحته

پرو کدر هم نصب کردم

تو نقل قول گفتم

Mahziar-7
07-07-2009, 06:58
سلام
منم مشکل مشابهی دارم.
از Corel Video Studio pro X2 استفاده می کنم ولی کیفیت خروجی خیلی پایین تر از فایل اصلیه. حجمش هم خیلی بیشتره.
باید چه تنظیماتی برای خروجی در نظر بگیرم؟

masoudtr
07-07-2009, 10:37
سلام
منم مشکل مشابهی دارم.
از Corel Video Studio pro X2 استفاده می کنم ولی کیفیت خروجی خیلی پایین تر از فایل اصلیه. حجمش هم خیلی بیشتره.
باید چه تنظیماتی برای خروجی در نظر بگیرم؟
خروجی dvd بگیر از همه بهتره

davidjoker
14-07-2009, 17:49
خروجی dvd بگیر از همه بهتره

درسته خروجی dvd کیفیت بالای تصویر را به نمایش می زاره. من چند باری هم برام پیش آمده که صداش هم بهتر شده.

farhama
18-07-2009, 20:36
با سلام

اگرلطف بکنید برام بگین برای میکس فیلم عروس برنامه پریمیر بهتره یا ادیوس اگر راهنمایی بکنین ممنون میشم

farhama
18-07-2009, 20:44
با سلام

اگرلطف بکنید برام بگین برای میکس فیلم عروس برنامه پریمیر بهتره یا ادیوس اگر راهنمایی بکنین ممنون میشم

behrang_shadow
19-07-2009, 13:17
با سلام

هردو برنامه برنامه هاي بسيار قوي و خوبي هستند كه امكاناتشون مقداري با هم متفاوته، براي شروع بايد ببيني امكان ياد گيري كدوم برات فراهمه همون رو شروع كن ، هر دوشون مي تونن برات هركاري كه تصورش رو بكني انجام بدن. من با هردوشون كار ميكنم، يكي رو شروع كن (خيلي فرق نمي كنه كدوم) مقدار زيادي از كارايي اونيكي هم دستت مياد.