PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : OriginPro or origin

yaghin
02-07-2009, 11:53
با سلام.

میخواستم از اساتید بزرگوار درخواست کنم هر کس متونه لینکی از نرم افزار OriginPro یا origin نسخه فولش رو اینجا بزاره. نسخه demo اش توی سایتش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهست اما بدرد نمیخوره! قبلا درخواست کرک یا سریالش رو هم دادم اما کسی بهم وقعی ننهاد!

بسیار تا بسیار متشکر میشم اگه کسی کمک کنه...:11:

farshif
02-07-2009, 12:53
OriginLab.OriginPro.v8.0.SR5.Multilanguage-TBE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yaghin
02-07-2009, 16:22
OriginLab.OriginPro.v8.0.SR5.Multilanguage-TBE

آقا جان دستت درست. خیر از جوونی و پیریت ببینی. امیدوارم توی این واویلای روزگار هیچوقت درمونده نشی.

خیلی آقایی....:11:

yaghin
03-07-2009, 20:00
متاسفانه کرک همراه این فایل هم کار نکرد!!:41:
حالا چکار باید کرد؟!!!!:sad:

farshif
03-07-2009, 23:38
گروهی که برنامه رو کرک کرده گروه معروفیه عجیبه که کرکش کار نمیکنه؟ مطمئنی برای کرکش درست عمل میکنی؟بعضی برنامه ها هستن که بلافاصله بعد از نصب باید کرک شن و اگه ریستارت کنی کامپیوتر رو دیگه کرک کار نمیکنه یا مثلا قبل از این که موعد استفاده trial برنامه تموم شه باید کرک شه و بعد از اون حتی اگه برنامه رو پاک کنی و دوباره نصبش کنی کرک نمیشه. من یه کرک دیگه از این برنامه برات میزارم امیدوارم این کار کنه

yaghin
04-07-2009, 01:10
گروهی که برنامه رو کرک کرده گروه معروفیه عجیبه که کرکش کار نمیکنه؟ مطمئنی برای کرکش درست عمل میکنی؟بعضی برنامه ها هستن که بلافاصله بعد از نصب باید کرک شن و اگه ریستارت کنی کامپیوتر رو دیگه کرک کار نمیکنه یا مثلا قبل از این که موعد استفاده trial برنامه تموم شه باید کرک شه و بعد از اون حتی اگه برنامه رو پاک کنی و دوباره نصبش کنی کرک نمیشه. من یه کرک دیگه از این برنامه برات میزارم امیدوارم این کار کنه

کرک بالایی رو قبلا استفاده کردم این یکی کلا داغونه! با این کرک عملا نرم افزار بلا استفاده میشه!

والا منم حیرون موندم! چون این کرک که با این فایل بود به نظر بسیار حساب شده می اومد همه چیز درست بود و هیچ اشکالی هم پیش نیومد در طی نصب و اجرا. دو روش برای کرک ارائه شده بود که روش اول تنها در اولین باری که از نرم افزار استفاده میکنی نرم افزار رو از حالت demo خارج میکنه اما در دفعات بعدی عملا بی نتیجه است!!
روش دوم کرک هم که ظاهرا از روی یه سرور انجام میشه نمی دونم بگیر نگیر داره! شاید مربوط به سرورش باشه! اولین باره با همچین شیوه کرکی برخورد میکنم چیز زیادی درباره اش نمی دونم فقط هرکاری گفته بود انجام دادم!!! دیگه نمی دونم چکار باید کرد!

farshif
04-07-2009, 09:36
اینجا مطرح کن شاید دوستان بتونن کمکت کنن
درخواست کرک و سریال